Jump to content


Photo

Sanjski lasje/pričeska


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 February 2009 - 11:55 PM

Drage dame, imate na glavi sanjsko okrasje, ali bi želele kaj spremenit? Če bi lahko imele ta moment katerokoli frizuro, ki bi si jo zaželele, kakšna bi bila?

Meni so gostota, dolžina in kvaliteta mojih las super (gosti, zdravi, dolgi do sredine hrbta), sem si pa vedno želela, da bi se rodila z enakomerno, lepo valovitimi in svetlo blond lasmi. love.gif

Kaj takega bi bilo zame sanjsko, samo še malo bolj valoviti bi lahko bili:

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 22 February 2009 - 12:29 AM

Ne maram svojih las. Ne barve, ne dolžine, ničesar. cry.gif Zato si jih zdaj puščam dolge, rada bi mela malo valovite (rahlo) in pa svetlo rjave. Zame popolni lasje: veliko gledam modne revije in Guccijevi modeli majo popolne frizure in lase ohmy.gif . Zmeri se svetijo in zgledajo negovani:
IPB ImageIPB Image
IPB ImageIPB Image
1. slika predstavlja dolžino las, ki mi je všeč. 3. slika predstavlja valovitost (lohka tudi malo manj), 4. slika pa odtenek.
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#3 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 22 February 2009 - 12:43 AM

Ma kaj jst vem. Sej načeloma sem zadovoljna z njimi, barva mi čisto odgovarja, čeprav ni nič posebnega (frizerka mi je zabičala, da se nikakor ne smem pobarvat in uničit to barvo, ker je fenomenalna in najbolj iskana in blabla in hodi h njej na tone žensk, ki hočejo tak odtenek, pa jim ga ne more ustvarit or sth, blabla lol), zdravi so, lepo skrbim za njih (zahvaljujoč ocenam izdelkov tukaj gor laugh.gif ).

Na živce pa mi gre, da so taki težki (?). Kakršno koli frizuro naredim, se v roku pol ure sesede. Frizerka me superduper sfenira in čisto zacementira lase z raznimi utrjevalnimi proizvodi, pa so čez 30 minut ravni.
Pa ko so čisto dolgi dolgi, niso tako lepi kot npr. Tanyini, ampak so prav tisto ubogo mišje brezvezni in brezoblično predolgi. down.gif

Pa včasih si želim, da bi imela tisto veliko afro šumo - recimo tako, samo 2X večjo:
IPB Image
IPB Image
(mogoče še malenkost daljšo)

ampak bi bilo z vsemi temi lasmi preveč dela. laugh.gif


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#4 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 22 February 2009 - 12:00 PM

ko sm bla mlajša, sm si zmer želela ravne lase, ker sm s svojimi mela tok problemov, pa še zj si včasih želim, ampak sam včasih tongue.gif so mi sicer všeč moji, če bi bli zmer taki kot 1.dan pa če ne bi bli tok uničeni od barvanja. če bi si loh izbirala lase, bi si verjetno izbrala lase od kakšne indijke. one majo take lepe, močne a še lepe barve. aja, pa zmer sm si želela da bi se moji lasje svetili, pa se ne sad.gif

IPB Image


  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#5 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 February 2009 - 01:35 PM

DiLeMa super tema smile.gif .

Jaz sem nora na blond lase. Ne peroksidno, ampak naravno. Pa da so lepi, gladki, sijoči, dooooooolgi, pa naravno rahlo valoviti mjam .. To je za mene popolna pričeska, če bom pridna, jo bom čez kako leto že imela smile.gif . Oh, Tanya, Tanya, Tanya ..

IPB ImageIPB ImageIPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#6

  • Guests

Posted 22 February 2009 - 02:35 PM

Jaz si želim točno tako dolžino, ampak kar z mojo barvo (svetlo rjava). smile.gif
  • 0

#7 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 22 February 2009 - 03:36 PM

Jaz pa imam tako dolge lase, ampak si jih bom postrigla, ker zgledajo totalno mrtvo... sad.gif
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 February 2009 - 03:43 PM

Uuuu, Asha, bi se dalo videt kakšno slikco? tongue.gif

Drugače pa so tudi meni lasje do pasu čisto predolgi, idealna dolžina mi je do sredine hrbta ali morda še kakšen centi čez.
Ostalo kaj hitro izgleda polizano in dolgočasno, pričeska izgubi vso razgibanost. Recimo na zadnji sliki od Ane mi izgleda grozno, kot eni razkuhani špageti. oops.gif

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9

  • Guests

Posted 22 February 2009 - 04:18 PM

Ne vem no, ona ima precej tanke lase, pa res precej obliko izgubijo potem. Meni čisto drugače padejo.
  • 0

#10 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 February 2009 - 06:50 PM

jaz pa sem odvisnica od frfrujev vseh mogočih oblik in dolžin. oops.gif trenutno sem še v fazi, ko si puščam nekoliko daljše lase in upam, da mi uspe, da si jih pustim pri miru, da mi zrastejo do ramen (trenutno so nekje do sredine vratu). všeč mi je, da niso povsem ravni, sploh proti konicam se mi radi nafrkajo in se mi včasih zgodi, da so na eni strani uvihani na noter, na drugi pa navzven ali pa spodnji navznoter, zgornji pa navzven, me to nič ne moti, se mi zdi, da daje frizuri razgibanost.. smile.gif barvo imam naravno (nekak srednje rjavo), ker se mi ne da farbat, sicer mi je pa najlepša črna.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#11 Ilmatar

Ilmatar

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 231 posts

Posted 22 February 2009 - 07:13 PM

.
  • 0

#12 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 22 February 2009 - 08:25 PM

Meni so najlepši temnejši rjavi lasje, črni in rdeči. Naravni, umetnih barv ne maram, razen pramenov v kakih kontrastnih in živih barvah (vijola, modra, zelena).
Blond las ne maram, zdijo se mi pusti in nekako omrtvijo žensko. Poznam zgolj kake dve tri punce, na katerih mi je blond barva las dejansko všeč.

Všeč so mi dolgi gosti lasje, oblika in struktura sta mi irelevantni, včasih so mi bolj všeč ravno, včasih kodrasti, včasih nekaj vmes. Edino čisto drobni kodrčki mi niso všeč.
Najlepše dolžine so mi tiste, ki pridejo pod joški, pa načeloma nekje do pasu, ker daljši nekako preveč prikrijejo postavo v stilu "Cousin It"-a.

IPB Image
^^ Teli so hudi, edino barva mi pač ni.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#13 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 22 February 2009 - 09:12 PM

Meni je pa točno ta frizura CELA k si jo nalepla neki najlepšga na svetu biggrin.gif Blond, ravni, mal čez joške wub.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#14 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 23 February 2009 - 12:05 PM

Meni je pa ravno ta frizura strašno dolgočasna, brezvezna.

Na splošno sem pa bolj privrženka temnih oz. črnih las. Pa ful so mi všeč frufruji. Ne najdem pa trenutno nobene slike, take idealne pa to.
  • 0

#15 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 24 February 2009 - 10:02 AM

Dolgi, blond, kodrasti...

Attached Files


  • 0

#16 freak

freak

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1552 posts

Posted 24 February 2009 - 10:03 PM

QUOTE(crna @ 22. 2. 2009 - 20:25) View Post

Meni so najlepši temnejši rjavi lasje, črni in rdeči. Naravni, umetnih barv ne maram, razen pramenov v kakih kontrastnih in živih barvah (vijola, modra, zelena).

Malo sumim, da bi ti bila po teh kriterijih sodeč, všeč moja barva las (na pogled črna, na soncu, posebej poleti pa se opazi da so temno rjavi biggrin.gif in prejšna frizura ko sem imela dolge lase čez joške.
  • 0
''I have a great imaginary world, but sometimes I need things to happen for real.'' (A.M.)

#17 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 25 February 2009 - 11:40 AM

Tudi zame ni boljšega od blontnih las, najlepši oddtenki so mi:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Glede oblike je tak da v bistvu je meni všeč vse razen afro ali drobnih kodrčkov. Všeč so mi veliki kodri, malo sproščeni svedrčki al kak naj rečem pol valoviti lasje in pa popolnoma ravni. Zelo pomembno pa je da so xtremno gosti in seveda močni, zdravi, mehki, svetleči..

Dolžina pa se je meni tudi zdela maximalno tolko da je preko jošk ampak zadnje čase me je nekaj primlo in so mi všeč še daljši v bistvu mi je čupa od punce ki jo je prilepla Ana božanska se mi zdi da ta dolžina ful dost naredi jas bi bla presrečna da bi mela take lase. Ampak poudarjam da samo če so gosti!!! Ničesar ne sovražim bolj kot pa lase punc ki hočejo met na vsak način dolge lase posledično pa majo zadnjih 15cm še samo kaki lasek al pa tri laugh.gif

Ena slika za dolžino:

IPB Image

Moja "vzornica" glede lase je absolutno Blake Lively:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image
  • 0
Memento mori.

#18 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 25 February 2009 - 01:40 PM

QUOTE(freak @ 24. 2. 2009 - 22:03) View Post

Malo sumim, da bi ti bila po teh kriterijih sodeč, všeč moja barva las (na pogled črna, na soncu, posebej poleti pa se opazi da so temno rjavi biggrin.gif in prejšna frizura ko sem imela dolge lase čez joške.

*RAWR* twisted.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 25 February 2009 - 03:37 PM

QUOTE(DiLeMa @ 22. 2. 2009 - 15:43) View Post

[size=1]Uuuu, Asha, bi se dalo videt kakšno slikco? tongue.gif


Mogoče, sem rekla da se moram slikat preden jih postrižem. Sicer pa že pol leta k frizerju hodim in si jih strižem, vmes so že 10cm ali pa več zrasle laugh.gif


Evo, takole nekako je meni všeč, na štengice pa brez frufruja, tudi dolžina je malo bolj kulturna
IPB Image

IPB Image
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#20 freak

freak

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1552 posts

Posted 25 February 2009 - 03:51 PM

crna laugh.gif oops.gif

Aja prejle sem pozabila napisati mojo sanjsko pričesko. Vbistvu sem si vedno želela imeti valovite, skodrane lase in drugačno barvo las. Samo zdaj ko pa vidim koliko dela imajo nekatere z lasmi sem čisto zadovoljna s svojimi ravnimi špageti. Kar se tiče dolžine las se pa z obdobji menja...včasih dolgi, drugič krajši. Obliko frizure bi imela tako:
za daljše IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image za krajše pa kaj takegaIPB Image
pa zelo mi je všeč tudi gost, naravnost frufru IPB Image IPB Image ne morem se pa odločit ali raje ravni ali valoviti lasje. Za barvo las bi izbrala tako kot je na tretji sliki.
  • 0
''I have a great imaginary world, but sometimes I need things to happen for real.'' (A.M.)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users