Jump to content


Photo

Serum/krema - NUXE Aroma-Perfection Fluide Prodigieux Anti Shine Fluid


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 July 2011 - 06:15 PM

IPB Image

Aqua, Centaurea Cyanus Flower Water, Butylene Glycol, Isodecyl, Neopentanoate, Propylene Glycol,
Cyclopentasiloxane, Phenyltrimethicone, Polymethyl Methacralate, Sodium Lactate Methylsilanol, Sucrose
Distearrate, Polysorbate 60, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Curcurbita Pepo Seed Extract, Rosa Moschata
Seed Oil, Simmonsia Chinensis Seed Oil, Ethylexyl Methoxycinnamate Fomes Offinalis Extract, Mylon-12, Cetyl
Alcohol, Sucrose Stearate Cyclomethicone, Tocopherol, Polyacrylamide, Tocopheryl Acetate, Imperata Cylindrica
Root Extract, Phenoxythanol, Kolin, Aniba Rosaeodora Wood Oil, Methylparaben, Blycerin, Allantoin, Citrus
Aurantim Amara Flower Extract, Cyclohexasloane, Pelagonium Graveolens Flower Oil, Calendula Offinalis Flower
Extract, Lavandula Angustifulia Oil, Tetrasodium Edta, Dimethicone, Laureth-7, Betula Alba Bark Extract,
Butylparaben, Ethylparaben, Cassia Angustifolia Seed Polysaccharide, Glycogen, Panax Ginseng Root Estract,
Peg-8 Propylparaben, Isobuytlparaben, Prinis Persica Fruit Extract, Potassium Sorbate, Saliclyc Acid, Carbomer,
Sodium Benzoate, Hydroxyethylelloulose, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Methlyparaben, Sodium
Dehydroactate, Sodium Propulparaben, Bht, Geraniol, Limonene, Linalool.


Kot blazna sem raziskovala naokrog po lekarnah za njihovim Fluide Prodigieux izdelkom, a ga nikjer ni bilo na
voljo. Na koncu sem ugotovila, da je dejansko šel ven iz prodaje (čeprav tega na njihovi strani ne omenjajo) in
ga je nekako nadomestil tale izdelek, ki ga ocenjujem. Gre za zelo podoben, sestavinsko (AOK) še boljši
izdelek, ki je pa meni žal nekoliko manj všečen. Ni komedogen, zame to ni ravno usoden podatek, ker z
mašenjem por, mozolji nimam problemov, verjamem pa, da za večino ni glih nezanemarljiv. Na prvo ''srečanje''
se zdi kar malo preveč masten, glede na to, da bi naj bil matirni fluid, namenjen normalni in mešani koži … je
pa vseeno lahek in se potem čez slabo minuto popolnoma vpije v kožo. Hotela bi tudi nekoliko boljšo
razmazljivost … saj ne rečem, se dobro razmazuje, ampak jaz sem zahtevna rit in bi rada še več prijetnosti v
tej smeri. Za cel obraz porabim 2 potiska fluida, če še zraven vključim vrat, pa slabe tri. Kar dejansko ni ravno
malo, pa čeprav ga uporabljam samo zjutraj (to pa zato (in to tudi kao priporočajo), ker ima izdelek UV zaščito,
čeprav tega na embalaži nikjer ne piše, je pa opazna med sestavinami). Menim, da fluid ni primeren za kakšno
mastno kožo, ker matira pa res ne, ne pušča pa tudi nobenega zoprnega filma, kar mi je zelo pomembno. Je pa
lepo vlažilen, jaz imam sicer normalno kožo, sem pa dobila v zadnjem času na določenih mestih nekaj mini
luskic in jih je lepo saniral. Je tudi odlična podlaga za puder. Vonja je prijetnega, sveže citrusnega. Embalaža
zelo lepa, na pumpico. Cena se mi zdi glede na ne preveč skromno porabo in dejstvo, da je izdelka samo 30ml,
kar malo zasoljena, a še vseeno ne absurdna: okoli 22€. A če kaj meni bolj ustreznega ne najdem, bom najbrž
spet kupila.

4/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users