Jump to content


Photo

Vprašanja


  • Please log in to reply
5573 replies to this topic

#21 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 18 August 2004 - 04:32 PM

Dan, s5 jaz :!:

Jaz imam nedrček od Melise, to je ena ITL firma z naramnicami ki se menjajo. Kupila sem ga za, mislim da 5900 SIT, v trgovini Intima na Vrhniki v LOka centru 1 nadstropje. Naramnice ima različne : ene v barvi modrčka, ostale pa: 1 prozorne, 1 temno modre, 1- svetlo modre, 1- pinki (lepa roza), 1- zelene (turkizna).

Jaz imam dva taka modrčka s temi naramnicami in sem zadovoljna. So z kostjo, minimalno podloženi.

Upam da sem ti pomagala.
  • 0
LP, Finatina

#22 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 26 September 2004 - 12:04 PM

Jaz pa imam malo nenavaden problem. Imam fanta, ki je visok (200 cm) in suh... Imava velike probleme pri nakupu hlač. O kakšnih kavbojkah lahko samo sanja..,

Kaj mogoče katera pozna kakšno tako trgovino, model...karkoli...??

Lep nedeljo

t
  • 0

#23 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 26 September 2004 - 12:22 PM

V btc-ju,[b]hala A....upam da bosta nasla kar isceta wink.gif wink.gif


LP
  • 0
user posted image

#24 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 26 September 2004 - 01:05 PM

večina firm s kavbojkam ali klasičnim hlačam ima podaljšane modele za moške..... samo treba rečt prodajalki...ker večinoma so notr ženske z trgovsko al pa ekonomsko šolo..in se nespoznajo ne na sestavo ne na modele...
verjemi večina delajo te modele...sam moreš prašat če majo...mal kera trgovka ti bo sama ponudla...
prava trgovka je itak una k ti od oka ugane št...ne da sprašuje zanjo

lp
kimKbeli

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#25 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 26 September 2004 - 01:06 PM

Saj vedno najprej vprašava, pa nikoli nimajo sad.gif
  • 0

#26 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 25 February 2005 - 01:57 PM

jst jih kupujem v intimissimi v mercatorju v ljubljani(siska) ali domzale so res lepi cena 5000
  • 0

#27 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 25 February 2005 - 06:53 PM

Aja, če smo že ravno pri modrčkih... mene samo nekaj malega zanima, pa nevem če bi morala za to odpirat temo... jst pač zelo rada nosim modrčke z kostjo (po možnosti tudi malce podložene oops.gif ) sam pol so pa punce rekle, kao da taki nedrčki ful povzročajo raka če se jih nos tut pr športu. Jaz nevem a mam čudne joške al kaj je z mano, sam že kot zlo mejhne so me ful bolele če nism mela dost podpore in navadni športni modrčki so mi na cajte kr krizni.
Prosim, povejte mi a je to res in ali so kakšni posebni športni modrčki?
Najlepša vam hvala za odgovore

PS: moja košarica je drugače polna A oops.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#28 ANSAF

ANSAF

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 25 February 2005 - 07:45 PM

QUOTE(_Mayckica_)
Aja, če smo že ravno pri modrčkih... mene samo nekaj malega zanima, pa nevem če bi morala za to odpirat temo... jst pač zelo rada nosim modrčke z kostjo (po možnosti tudi malce podložene oops.gif ) sam pol so pa punce rekle, kao da taki nedrčki ful povzročajo raka če se jih nos tut pr športu. Jaz nevem a mam čudne joške al kaj je z mano, sam že kot zlo mejhne so me ful bolele če nism mela dost podpore in navadni športni modrčki so mi na cajte kr krizni.
Prosim, povejte mi a je to res in ali so kakšni posebni športni modrčki?
Najlepša vam hvala za odgovore

PS: moja košarica je drugače polna A oops.gif


dobijo se posebni modrcki.
jst uporabljam drugace samo modrcke s kostjo, za aerobiko pa sportne, brez kosti seveda, narejene kot topek, drugace mam kosarico c ali d, sportni so mi prav vsec, prav fino jih stisnejo biggrin.gif . dobis jih pa v vseh sportnih trgovinah, pa po kaksnih kataloskih prodajah.
  • 0

#29 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 27 February 2005 - 11:57 AM

QUOTE(ANSAF)
QUOTE(_Mayckica_)
Aja, če smo že ravno pri modrčkih... mene samo nekaj malega zanima, pa nevem če bi morala za to odpirat temo... jst pač zelo rada nosim modrčke z kostjo (po možnosti tudi malce podložene oops.gif ) sam pol so pa punce rekle, kao da taki nedrčki ful povzročajo raka če se jih nos tut pr športu. Jaz nevem a mam čudne joške al kaj je z mano, sam že kot zlo mejhne so me ful bolele če nism mela dost podpore in navadni športni modrčki so mi na cajte kr krizni.
Prosim, povejte mi a je to res in ali so kakšni posebni športni modrčki?
Najlepša vam hvala za odgovore

PS: moja košarica je drugače polna A oops.gif


dobijo se posebni modrcki.
jst uporabljam drugace samo modrcke s kostjo, za aerobiko pa sportne, brez kosti seveda, narejene kot topek, drugace mam kosarico c ali d, sportni so mi prav vsec, prav fino jih stisnejo biggrin.gif . dobis jih pa v vseh sportnih trgovinah, pa po kaksnih kataloskih prodajah.


ali je to res o raku? mislm da povzročajo raka? blink.gif
  • 0

#30 ANSAF

ANSAF

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 27 February 2005 - 12:03 PM

joj, kr vse naj bi povzročal raka ....
jst pac temu ne verjamem ..oz.nisem se nikjer zasledila.
moje mnenje je, da ti je rak pac v celoti usojen, par % je pa vpliva tvojega zivljenja.
  • 0

#31 marjetica

marjetica

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 09 March 2005 - 05:19 PM

zivjo!

Obuzujem visoke pete in lepe čeveljce kot vsaka druga zenska, vendar me skoraj vedno pričnejo žuliti. V neki nemški reviji sem zasledila,da obstajajo vložki za v čevlje- (slika na strani http://www.henrykaye.co.uk/scholl.asp)
Pri nas se nisem videla kje jih prodajajo.
Ali je kaksna ze probala te 'vlozke'? kako se obnesejo?

lp,m
  • 0

#32 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 09 March 2005 - 05:24 PM

marjetica a si tegale mislila:
IPB Image


Scholl™ Party Feet
Invisible gel cushion. Helps prevent the burning pain in the balls of your feet and lets you party all night!
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#33 marjetica

marjetica

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 09 March 2005 - 05:32 PM

ja, ravno taka fotka je v reviji....lp
  • 0

#34 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 15 March 2005 - 06:56 AM

jaz mislm, da to rpodajajo v trgovini...kokr sm zasledila je v lj trgovina, ker prodajajo cevlje in imajo zdraven butik kjer so notri razne "vlozke" in podobno wink.gif
  • 0
user posted image

#35 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 05 April 2005 - 12:41 PM

Hojla. Spet imam problem. Sicer čevljev nimam navade naročat po katalogu, a so mi bili tako všeč... Skratka, pri Neckermannu sem naročila salonarje, ki sem jih čakala skoraj dva meseca, rabim jih pa za neko zadevo čez 14 dni. Problem je, ker so mi malček veliki, zamenjat jih pa ne upam, ker bi lahko spet čakala. A obstaja kakšna fora, da se mi ne bi sezuvali? Veliki so mi sicer za kake pol številke in če bi naročila manjšo, bi se znalo zgoditi, da bi me tiščali. Pomagajte!!! oops.gif ermm.gif:
  • 0

#36 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 April 2005 - 01:07 PM

Hm... natlači si vato spredaj ali pa zadaj... :dontknow:
Tako sem jaz enkrat naredila, ko sem imela en nastop (sicer že pred leti) in nikakor nisem našla nobenih drugih, kot te, prevelike... in sem potem hodila kot raca. Ampak nisem imela salonarjev, čist nekaj drugega. Tako, da res ne vem. No, nekaj pa si se le naučila - nikoli takšnih stvari naročat preko kataloga.

Jaz bi na tvojem mestu kupila druge, te pa prodala... na Bolhi, npr. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#37 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 05 April 2005 - 01:20 PM

hoj! ej sj prodajajo vložke za čevlje....;)
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#38 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 05 April 2005 - 01:52 PM

Res je,probaj z vlozki,lahko,da ti bo kaj pomagalo!
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#39 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 05 April 2005 - 04:58 PM

naroc se ene cevle in jih rpobvaj tiste ki ti bojo bolj prav jih obdrzi ...druge psoli nazaj...opoklici v urednistvo neckermana wink.gif
  • 0
user posted image

#40 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 05 April 2005 - 05:21 PM

Po mojem se ti najbolj splača poskusit z vložlo, pa tidi neki operniki obstajajo, ki jih nalepiš na notranjo stran čevlja na peto (sicer je to proti tiščanju,vendar mislim da vzame nekaj prostora).
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users