Jump to content


Photo

šampon za lase


  • Please log in to reply
1094 replies to this topic

#201 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 April 2011 - 01:55 AM



Jaz sem s tem dvojčkom zelo zadovoljna! Lasje so preprosto lepši, polnejši in kot je že
Jinadaze omenila, kompaktni. Jaz precej opazim razliko, ker sem zdaj nekaj cajta uporabljala samo
Eucerinov šampon in so se mi lasje malo ''pokvarili''. Edino še vedno si moram pomagati z drugimi izdelki, da
pridobim nekaj volumna ob lasišču, ker imam že kar (pre)dolge lase, posledično težke in mi padejo dol.
Pa balzam diši po češnjah!

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#202 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 02 April 2011 - 02:04 AM

O, super, si bom tudi sama nabavila ta šampon. woot.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#203 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 02 April 2011 - 09:49 AM

A je katera že uporabljala kakšen šampon ali balzam od 100% Pure?
  • 0

#204 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 April 2011 - 10:37 AM



QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 2. 4. 2011 - 2:55) View Post

Pa balzam diši po češnjah!

woot.gif

Ga bom naročila, ker ko mi lasje še malo zrastejo, ni šans, da si jih še razčešem brez balzama, jih imam že do sredine hrbta zdaj.
Me veseli, da ti je všeč. -)

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#205 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 02 April 2011 - 11:52 AM

A res? cool.gif Jaz sem mislila, da imaš ti precej krajše.

Še dobro, da mi je vsega zmanjkalo in imam razlog za naročilo biggrin.gif
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#206 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 April 2011 - 12:01 PM


Resasto sem postrižena, pa imam spredaj precej krajše, kot zadaj. Mi grejo že malo na živce, ker so povsod. >.<

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#207 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 02 April 2011 - 08:05 PM

Za kakšne lase pa je ta Joico šampon? Nič ne piše na njihovi strani, razen tega, da je za volumen.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#208 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 April 2011 - 11:07 PM




QUOTE(Jinadaze @ 2. 4. 2011 - 11:37) View Post
woot.gif

Ja, sem mislila, da se mi blede, ker sem v tistih dneh intenzivno napadala Haribo češnje IPB Image ,
ampak sem dala za povohati še dvema osebkoma in sta potrdila. Na laseh potem sicer ne več toliko,
ampak ob nanašanju pa zagotovo!



Marmelada , po moje bi bil primeren za kar vse tipe las.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#209 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 April 2011 - 10:44 PM


Pomoje edino za izrazito suhe ni, bi verjetno iz njih naredil slamo, dobrim sestavinam navkljub.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#210 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 April 2011 - 08:39 AM

Jaz sem včeraj kupovala šampon in naletela na tega:
IPB Image
Sestavine: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Laureth-7 Citrate, Panthenol, Hydrolyzed Keratin, Parfum, Polyquaternium-10, Glycerin, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Tocopherol, Citric Acid, Sodium Chloride, Magnesium Chloride, Potassium Sorbate, Sodium Acetate, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Isopropyl Alcohol, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol.

Sestava je neverjetna in komaj čakam, da ga sprobam.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#211 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 April 2011 - 09:13 AM


Mene po SLS-ju ful srbi lasišče, pa parfuma ima tudi kar nekaj.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#212 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 07 April 2011 - 09:31 AM

Jaz imam tega doma, ampak ga ne uporabljam preveč pogosto. Sestavinsko je res super, ampak mene ni ravvno prepričal. Lasje niso tako lepi po uporabi, precej žimasti, trdi so na otip. Ob souporabi balzama je sicer malo boljše.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#213 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 30 April 2011 - 08:41 AM

Jst rabim en nov šampon, rada bi pa takega, ki pusti lase dovolj mehke, da ni treba uporabljat maske ali šampona, ker to mi vse zmasti lase oz. imam pol preveč mehke, ker so moji lasje že tako dokaj tanki in pol mam ist polizane, kljub kodrom ermm.gif

a je katera probala tega - Joico Moisture Recovery Shampoo for Dry Hair

zdaj sem sicer imela Tigi OH in mi je bil kr všeč, sam sem se ga mal naveličala wink.gif
  • 0

#214 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 April 2011 - 08:55 AM

včasih uporabim kak šampon za suhe lase, da mi ni treba balzama čez, npr. Melvita šampon za suhe lase (cvetni prah, žafranika, lavandin) ali pa L'Occitane za suhe in poškodovane (tega si tut ti mela, a ne?), itak pa prakticiram balzam pred pranjem, pa še to vsake toliko. sicer sta mi pa Alverde šampona zakon - breza/žajbelj za občutljivo lasišče in oreh/kostanj za rjave lase (kar pa tebi ne pride v poštev, ne vem, kaj imajo za blond lase). js na tvojem mestu ne bi izbrala kakega full kremastega šampona, ker bi ti znal polizat lase, kljub temu, da je samo šampon, lahko ti je pretežek.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#215 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 30 April 2011 - 12:18 PM

QUOTE(_M_ @ 30. 4. 2011 - 9:41) View Post

a je katera probala tega - Joico Moisture Recovery Shampoo for Dry Hair


Jst mam tega že dve leti in je SUPER. Res je popoln, za moje lase je res top. Lase fuul zmehča, jst ga vedno pustim ene 5 min gor in so lasje nr svileni na otip že pred nanosom balzama. Hkrati mi jih pa nič ne obteži, medtem ko npr Tigi OH mi jih je že šampon obtežil, balzam pa še bolj. Jst ti ga ful priporočam, sem zvesta uporabnica že dolgooo časa, zdej mam že vsaj ene 4. flaško. Lepo se peni, vonj je tak kot vs estvari od Joica, frizerski, ampak meni zelo všečen, priporočam. FuŁ. biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#216 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 01 May 2011 - 12:10 PM

Proti prhljaju je najboljši VICHY Dercos (izvedba za suho ali mastno lasišče).
  • 0

#217 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 01 May 2011 - 04:23 PM

ej Špela, a veš da sm čost pozabila na L'Occitanov šampon smile.gif
sm ga pol včeri uporabila in sm prav zadovoljna, mi je naredil lepe lase, pa nobenga balzama nisem dala
Tako da zdej bom kr tega do konca uporabla thumbup.gif
  • 0

#218 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 02 May 2011 - 09:09 PM

QUOTE(_M_ @ 30. 4. 2011 - 9:41) View Post

a je katera probala tega - Joico Moisture Recovery Shampoo for Dry Hair



QUOTE(Nincha @ 30. 4. 2011 - 13:18) View Post

Jst mam tega že dve leti in je SUPER. Res je popoln, za moje lase je res top. Lase fuul zmehča, jst ga vedno pustim ene 5 min gor in so lasje nr svileni na otip že pred nanosom balzama. Hkrati mi jih pa nič ne obteži, medtem ko npr Tigi OH mi jih je že šampon obtežil, balzam pa še bolj. Jst ti ga ful priporočam, sem zvesta uporabnica že dolgooo časa, zdej mam že vsaj ene 4. flaško. Lepo se peni, vonj je tak kot vs estvari od Joica, frizerski, ampak meni zelo všečen, priporočam. FuŁ. biggrin.gif



Sedaj pa se mene mika. : ) Sploh, ce ne naredi slame in ne obtezi. Te kaj srbi lasisce po njem?

Ze nekaj let uporabljam Laverino vrtnico (sampon za suhe lase) malo sem se ga ze navelicala, pa konice imam prve dva dni po pranju se vseeno nekoliko slamnate (resujem z dobrim balzamom, Orofluidovim oljem itd..), kar me se najbolj moti je, da me po samponu obcasno zelo, obcasno malo manj srbi lasisce. Jina je pisala, da ji Joicov Body luxe volumizing sampon ne povzroca srbecice, ampak, da bi znal ta sampon suhe lase narediti se bolj slamnate, torej zame odpade.
Sicer perem lase enkrat na teden, lasisce se mi ne masti kaj dosti.


Ali pa kaj iz Tigi Eco Awsome kolekcije, ima katera izkusnje z njihovimi samponi (za suhe lase)?
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#219 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 02 May 2011 - 11:35 PM

Hm, lej tko ti bom rekla. Moje lasišče ni občutljivo, me ne srbi, ampak mi noben šampon do zdej še ni povzročal srbečice/prhljaja. Tko da mogoče nisem najbolj koristna glede tega. Glede slame pa veš, kašne lase imam, in so ob bedni negi zelo nagnjeni k temu, da so slamnati in trdi, pa jih ta šampon čudovito zmehča, najbolj od vseh preizkušenih do zdaj. Hrati mi pa las nič ne obteži, meni je idealen.

Če ti ne bo odgovarjal ga lahko pa še vedno meni prodaš. tongue.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#220 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5048 posts
  • Gender:Female

Posted 03 May 2011 - 09:29 AM

Prov sitni ste s tem Joicotom smile.gif Torej: mam precej uničene lase, od barvanja in stresa, rahlo razcepljene konice, ki jih bom šla sicer postrižt, brez volumna. Se mi bolj splača vzet K-Pak al Body luxe?
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users