Jump to content


Photo

Krema/lotion za roke - THE BODY SHOP Hemp Hand Protector


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 October 2011 - 05:40 PM

IPB Image

INCI: Aqua, glycerin, cetearyl alcohol, myristyl myristate, cannabis sativa, C12-15 alkyl benzoate, glyceryl
stearate, dimethicone, PEG-100 stearate, cera alba, lanolin, panthenol, phenoxyethanol, parfum,
methylparaben, propylparaben, allantoin, xantan gum, disodium EDTA, evernia furfuracea, limonene, citronellol,
talc, geraniol, linalool, citral, cl 77288, cl 77492, cl 77491, cl 77499.


Me ne čudi, da gre za enega izmed njihovih najbolje prodajanih izdelkov, saj je ta krema res odlična. Imam
neverjetno občutljive roke, takoj spokajo, pordijo (če si jih npr. zgolj 1X umijem s kakšnim običnim milom), zato
je dosledna nega z zelo kvalitetnimi izdelki pač obvezna. Pred kratkim sem svojim rokam z določenim agresivnim
dejanjem/preparatom ponudila šok (v detajle ne bi šla ;-) ), kar se je seveda izkazalo v popolnoma razdraženi,
pordeli, mestoma do krvi razpokani koži. Ker se bila ravno v tistem času pred TBS polico, mi je prišlo na misel, da
je zdaj pravi trenutek, da dam tole kremo na zahteven test. Test je opravila z odliko in to kot za šalo. Krema je
podobne konsistence kot npr. karitejeva od L'Occitane, vendar z bistveno boljšim učinkom. Je super razmazljiva,
porabi se je malo. Vpije se skoraj popolnoma, na koži pusti taki svileni film. Poškodovane kože mi ob nanosu ni
peklo, kar se rado zgodi pri večini drugih krem. Mazala sem jo eno popoldan in obilneje (vendar nisem
pretiravala) nanesla pred spanjem. Drugo jutro so bile roke skoraj v celoti pozdravljene, ostalo je sicer še nekaj
sledi od ranic, ampak razdraženost pa je izginila, tudi na otip niso bile hrapave, ampak lepo gladke! Ker sem
imela zadnje čase nekam nadležno izsušene komolce, sem jo za kanček nanesla tudi tja in mi jih je več kot
zadovoljivo pošlihtala. Krema ima takorekoč skorajda zdravilno funkcijo. ;-) Edino, kar ne morem pohvaliti, je
vonj, ni mi všeč in se ga ne morem navaditi, nekam nasilno deluje, spominja na vonj kakšne moške linije. Upam,
da bo mi sčasoma postal manj nadležen, saj zagotovo ta krema ostaja v moji negi, prišla bo fantastično prav
predvsem pozimi, ko so moje roke še bolj in pogosteje boge kot zdaj. Embalaža je kovinska tuba, meni je všeč, s
pokrovom na navoj, ki mi ne dela težav. Pravzaprav mi je všeč, saj je dovolj širok, da lahko kremo postavim ''na
glavo''. Vsebnost 100ml, cena nekaj nad 10€, meni se za takšno kvaliteto in izjemen učinek zdi to ugodno, ne
samo primerno. Sigurno še kupim, ni dvoma o tem.

5/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users