Jump to content


Photo

Kmetija


  • Please log in to reply
367 replies to this topic

#1 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 31 May 2007 - 05:34 PM

Na POP TV jeseni prihaja prvi resničnostni šov v naravi, "Kmetija". 12 tekmovalcev se bo potegovalo za 50.000 evrov.

V njem bo tekmovalo 12 kandidatov, 6 žensk in 6 moških, ki bodo na kmetiji 10 tednov pripravljeni preživeti tako, kot so živeli naši pradedje in prababice. Zmagovalec šova bo prejel bogato nagrado, 50.000 €.

Neokrnjena narava, ki se je tehnološka doba še ni dotaknila. Sredi popolne idile sameva prikupna kmetija. Ta bo spet zaživela, ko jo bo naselilo 12 izbrancev, trdno prepričanih, da lahko tam, brez kakršne koli pomoči zunanjega sveta, preživijo deset tednov in zmagajo!Šest žensk in šest moških se bo podalo v nepozabno dogodivščino skozi čas in doživelo kmečko življenje v novem resničnostnem šovu. ”Naseljenci” današnje dobe bodo spoznali, kako zahtevno je bilo nekoč življenje, ko so morali naši pradedje ves dan delati za hrano na mizi in naše prababice organizirati gospodinjstvo tako, da je družina lahko preživela. Vse to boste lahko gledalci spremljali v oddajah enega najbolj zanimivih resničnostnih šovov “Kmetija”.


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#2 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 31 May 2007 - 05:45 PM



Kera tupost.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 May 2007 - 05:53 PM



Pa to enostavno ne moreš več verjet...


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10573 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 May 2007 - 06:04 PM

Upam samo, da ne bo kakšna naloga ubijanje živali. Zarad mene naj kidajo gnoj, kosijo travo na roke in ne vem kaj še vse, briga me, samo da pustijo živali pri miru!!!!
  • 0

#5 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3447 posts
  • Gender:Male

Posted 31 May 2007 - 06:11 PM

Meni je pa vse to že tak hudo smešno. Ne glede same oddaje, ker pač resničnostni šovi so že nas vsakdan, ampak sem presenečena nad ogromno nagrado, ki čaka srečneža laugh.gif V tujini, še na Hrvaškem so meli večje nagrade kot naš BB. V primeru kmetije, ko bo okolje in preživetje še hujše pa bodo celo zmanjšali nagrado. Res vsaka jim čast, da jim rata. To končno nagrado pa tako pokrijejo s sponzorji.
  • 0

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 May 2007 - 06:16 PM

QUOTE(Frida Kahlo @ 31. 5. 2007 - 19:04) View Post
Upam samo, da ne bo kakšna naloga ubijanje živali. Zarad mene naj kidajo gnoj, kosijo travo na roke in ne vem kaj še vse, briga me, samo da pustijo živali pri miru!!!!

Uh, po moje si tega ne bi dovolili. Upam. Ampak ker človeška debilnost ne pozna meja, kdove. huh.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10573 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 May 2007 - 06:44 PM

Ma nikol se ne ve. Upam, da imaš ti prav. Na netu sem prebrala glede filipinskega BB, da so mogli tam zaklat kuro in pujsa za nalogo. Tile reality showi nimajo meja no.
  • 0

#8 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 31 May 2007 - 06:51 PM

pomoje bojo pa mogl kej takga delat. ker to se na kmetiji dela. upam da bo premal prijavljenih in da bo propadl, tko k une žene
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#9 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 31 May 2007 - 07:01 PM

To bi res blo groteskno, da bi zaklali prašiča in ga pojedli na taliru, kajti v vsakdanjem življenju se to ne dogaja rolleyes.gif
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#10 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 May 2007 - 07:04 PM

QUOTE(Blondi @ 31. 5. 2007 - 20:01) View Post
To bi res blo groteskno, da bi zaklali prašiča in ga pojedli na taliru, kajti v vsakdanjem življenju se to ne dogaja rolleyes.gif

Ma ne vem no, po moje ne bodo vešči klanja živali in se bodo po možnosti še živali mučile med umiranjem za nek faking retarded show.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#11 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 31 May 2007 - 07:29 PM

Da nebi ubijali za meso?a mislis da se bodo vsi vegetarjance spilali 3mesce?wake up smile.gif and smell the coffee heh
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#12 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 May 2007 - 07:31 PM



Jaz najbrž ne bi jedla mesa, če bi si ga mogla popolnoma sama "pridelati".
Eno je, ko praktično dobiš šnicl na krožnik, nekaj popolnoma drugega pa je žival ujet, zaklat, spucat, razkosat. Če bi to morali početi, če bi hotli meso papcat, sem prepričana, da bi jih več kot pol mesojedih takoj ratalo vegijev.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#13 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10573 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 May 2007 - 07:45 PM

Kakšen tip bi to pomoje naredil, za ženske pa dvomim. Jest tega ne bi mogla narest za nič denarja in bi spokala ven iz šova (če bi bla notri, ampak ne bom wink.gif ).
  • 0

#14 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2007 - 07:49 PM

QUOTE(Blondi @ 31. 5. 2007 - 20:01) View Post

To bi res blo groteskno, da bi zaklali prašiča in ga pojedli na taliru, kajti v vsakdanjem življenju se to ne dogaja rolleyes.gif

Kje pa ti živiš? Itak, da se to dogaja v vsakdanjem življenju na vasi. Sj tukaj bojo tud na kmetiji, tako da se ne bi čudila, da bi mogl kaj takega narest, saj to so tud počeli in še vedno počnejo. Se pa strinjam, da to ne bi bilo primerno in se mi prov smiljo mestne srajce k bojo mogle (če) bit prisotne pr tem dejanju. Jst tega ne bi nardila. Žužka še pohodim, pujsa pa ne bi za noben denar zaklala.
  • 0

#15 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10573 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 May 2007 - 07:59 PM

Jest pa tud žužka ne pohodim. Ker mi ni treba.
  • 0

#16 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 31 May 2007 - 08:03 PM

QUOTE(ananas @ 31. 5. 2007 - 19:49) View Post

Kje pa ti živiš? Itak, da se to dogaja v vsakdanjem življenju na vasi. Sj tukaj bojo tud na kmetiji, tako da se ne bi čudila, da bi mogl kaj takega narest, saj to so tud počeli in še vedno počnejo. Se pa strinjam, da to ne bi bilo primerno in se mi prov smiljo mestne srajce k bojo mogle (če) bit prisotne pr tem dejanju. Jst tega ne bi nardila. Žužka še pohodim, pujsa pa ne bi za noben denar zaklala.



Am, vklopi detektor za sarkazem.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#17 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 31 May 2007 - 08:04 PM

Jaz tudi tako mislim, pomoje bo tudi kej v tem stilu blo za naredit, ker to dejansko se dogaja na kmetijah. Tko da pomoje če je že okolje izbrano tako, bo ziher kej takega za narest, žal. Sem pa tudi jaz odločno proti kakršnem koli mučenju živali, sploh pa si to nebi smeli dovolit v takih bednih šovih in za keš.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#18 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25272 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 31 May 2007 - 09:09 PM

QUOTE(ananas @ 31. 5. 2007 - 20:49) View Post

Kje pa ti živiš? Itak, da se to dogaja v vsakdanjem življenju na vasi. Sj tukaj bojo tud na kmetiji, tako da se ne bi čudila, da bi mogl kaj takega narest, saj to so tud počeli in še vedno počnejo. Se pa strinjam, da to ne bi bilo primerno in se mi prov smiljo mestne srajce k bojo mogle (če) bit prisotne pr tem dejanju. Jst tega ne bi nardila. Žužka še pohodim, pujsa pa ne bi za noben denar zaklala.


men se pa taki debili prov nc ne smiljo. se mi pa smiljo zivali ... a so si same krive, da si je nek idiot spomnil: uu, danes bomo pa par zivali (mucl?) in frderbal, zato da bo folk ob 8ih zvecer mel kej za gledat. pa da bi to gledal tud mejhni otroc ... pa raj vidim, da gledajo nek wannabe seks pod kovtrom na bb. cloveska glupost res ne pozna meja.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#19 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 31 May 2007 - 09:21 PM

Torej ce ti naredim pisekov zrezek za tvojih hrbtom bi ga pojedla,ce bi se pa obrnila in gledala se ga nebi dotaknila?Hmm,bi se dalo debatirat Jenna.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#20 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25272 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 31 May 2007 - 09:23 PM

pa ... niti ne. ponavadi to, cesar ne ves (se noces zavedat), ne boli. ker se te na nek nacin 'ne tice', al kako bi rekla ...
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users