Jump to content


Photo

UMRL MICHAEL JACKSON


  • Please log in to reply
322 replies to this topic

#21

  • Guests

Posted 26 June 2009 - 02:23 PM

No, ja... meni se 50 let res ne zdi veliko. Sta oba moja starša že konkretno čez, pa si ne predstavljam, da bi katerega od njiju zdaj pobralo.
  • 0

#22 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 June 2009 - 02:32 PM



Kake emocije!


Abnormalno hudo mi je. Je moj glasbeni idol odkar pomnim.
Tak mi je žal zanj. Prav jočem. Kak mi je hudo! cry2.gif

Žal mi je za vse, kar se mu je dogajalo. Bil je glasbeni genij!!

RIP cry2.gif

V 90-etih sem bla še zaljubljena vanj oops.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#23 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 26 June 2009 - 02:34 PM

QUOTE(Kinky @ 26. 6. 2009 - 9:07) View Post

cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
JOČEM.

?

Zdaj pa mene zanima - a ti resno jočeš za Jacksonom ali samo to napišeš, ker se ti zdi, da se spodobi to napisat? Razumem, da ti ga je žal, ampak dejanski jok se mi pa res zdi zapretiravana reakcija. blink.gif
  • 0

#24 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 26 June 2009 - 02:44 PM

Še men je šla ena solzica zdej k sm gledala ta posnetek, si predstavljam kako more bit šele tistim, ki so s to glasbo odraščal. On je bil res ena taka ikona, svet ga nikol ne bo pozabu. cry.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#25 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 June 2009 - 02:48 PM

QUOTE(sajk @ 26. 6. 2009 - 15:34) View Post

?

Zdaj pa mene zanima - a ti resno jočeš za Jacksonom ali samo to napišeš, ker se ti zdi, da se spodobi to napisat? Razumem, da ti ga je žal, ampak dejanski jok se mi pa res zdi zapretiravana reakcija. blink.gif
Tudi jaz sem jokala. Mi je ogromno pomenil. Ni minil teden, da ga ne bi poslušala in zmeraj sem vozla kak njegov cd v avtu. Poznam 90% njegovih besedil na pamet. Odraščala sem z njim in ga spremljala preko medijev. Saj ni tak težko za razumet, ali, da imamo različne poglede na ljudi, stvari, dogodke?

Za razliko od tebe, pa meni dol visi, klko colske gume in s kakim profilom mam namontirane na svojem A3, pa tudi nič negativno in s pridihom šoka ne komentiram.

In še zdaj ne morem verjet in verjetno bom še kdaj potočla kako solzo zanj. Sem bila pač celo življenje njegov veliki fan.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#26 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 26 June 2009 - 02:50 PM

OK, ammm, respect pa to, ampak na našem koncu smo se iz njega vedno bolj zajebavali. Ne zaradi glasbe, da ne bo pomote, bolj zaradi pojave pa to. Mogoče malo neumesno zdej to metat ven. In seveda zdaj vsi jočejo za njim, tudi tisti, ki ne poznajo enega komada. Stavim, da bojo zdaj vsi hitro pobirali komade z interneta pa se jih učili na pamet, pa bojo pol vsi največji feni, kot pri Tošetu, ee. Mmm, kakorkoli, R.I.P.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#27 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 26 June 2009 - 02:57 PM

Tudi jaz sem potočila zanj nekaj solzic, in nekaj jih zagotovo še bom.

Zame je (bil) legenda, ikona, kralj popa, v tem trenutku ne vem kdo bi ta prestol lahko zasedel, bil je en in edini. In tudi jaz sem s to glasbo odraščala, pač sem precej glasbeno razgledana (ja ja, sem zanalašč napisala tako da izpade samovšečno), in cenim dobre izvajalce, talentirane glasbenike iz vseh zvrsti.

Sicer pa brez veze da sedaj tukaj dolgovezim, tisti, s katerimi sem na isti valovni dolžini itak veste kaj mislim. wink.gif


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#28 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82500 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 June 2009 - 02:57 PM



Jaz nisem nobenega nad 15, 16 let slišala, da bi se zafrkaval iz njega (če že, pa iz heca, ne hudobije). huh.gif Sicer si pa ne predstavljam, kaj ti mora rojit po glavi, da si delaš to, kar si je on. Iz tega vidika se mi smili. Sicer pa je genij in legenda, tukaj nima nihče kaj rečt.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#29 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 June 2009 - 03:18 PM

QUOTE(Kinky @ 26. 6. 2009 - 15:57) View Post
Sicer pa brez veze da sedaj tukaj dolgovezim, tisti, s katerimi sem na isti valovni dolžini itak veste kaj mislim. wink.gif

Itak.

Tudi meni se ne da preveč pisarit o tem, naj le povem, da me je od nekdaj in vedno zanimala izključno glasba (in njegov ples, opa, hehe), zame je bil legenda popa (vedno, ne od včeraj oz. danes naprej), nedvomno ... žal je pa večina itak že zdavnaj pozabila na njegovo ustvarjanje in so ga videli zgolj le še kot izmaličenega pedofilčka.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#30 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 26 June 2009 - 03:18 PM

QUOTE(Adriane @ 26. 6. 2009 - 15:48) View Post

Za razliko od tebe, pa meni dol visi, klko colske gume in s kakim profilom mam namontirane na svojem A3, pa tudi nič negativno in s pridihom šoka ne komentiram.

Se tebi dejansko zdi, da me dovolj poznaš, da lahko trdiš, da se meni očitno življenje vrti okoli gum na avtu? Kolikor vem, sem imel debato o čem takem samo s človekom, kjer sem gume naročal. S teboj pa zanesljivo nikoli.
  • 0

#31 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 26 June 2009 - 03:23 PM

Jaz sem tudi čist šokirana bila danes zjutraj, ko sem zvedla in mi je tudi hudo. Samo, če pogledaš iz druge strani... kaj vse je on v življenju dosegel, cel svet ve, da je umrl, ne vem kolko milijonov ljudi za njim žaluje, da se o vplivu na glasbeno industrijo in o genialni muziki niti ne menimo... potem se človeku nekak zdi, da je v življenju naredil OGROMNO in da je pač bil njegov čas, preden bi čisto propadel (fizično in psihično) ali bankrotiral.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#32 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 June 2009 - 03:25 PM

Nisi ne. Je bila prva stvar, ki mi je padla na pamet, ker sem pred dnevi gledala slike na Fb.
Nisem htela tak arogantna izpast. Zmotel me je razsvetljenski komentar in megalomansko začudenje, in ker sem ga vzela osebno, ker mi je MJ vedno veliko pomenil, sem pač malo "nerodno" odreagirala.

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#33 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82500 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 June 2009 - 03:31 PM

Se podpišem pod Fluffy.

Aja, če katero zanima, je na MTV-ju MJ vikend. TV mi bo pregorel. sleep.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#34 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 26 June 2009 - 03:36 PM

@Adriane: ni bilo hlinjeno, dejansko mi ni šlo v račun, da bi nekdo, ki je pretežno metalec tako visoko cenil nekaj povsem drugega. Če bi šlo - bog ne daj - za Harrisa, se v primeru Kinky ne bi čudil, recimo.

Da pa ne bom (povsem) OT: http://www.siol.net/...n_posnetki.aspx

Boljši nastopi, kronološko.
  • 0

#35 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 June 2009 - 03:39 PM


Zakon komad in performance!

LONG LIVE THE KING!!!!! IPB Image

IPB Image


  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#36 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 June 2009 - 03:50 PM

QUOTE(sajk @ 26. 6. 2009 - 16:36) View Post
ni šlo v račun, da bi nekdo, ki je pretežno metalec tako visoko cenil nekaj povsem drugega.

Metalci po duši poslušamo in cenimo še kaj drugega, kot izključno metal.
To se velikokrat čist na podlagi ničesar sklepa, da smo slepi za vse ostalo (to so bolj kakšni tehno loverji).

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#37 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 26 June 2009 - 03:53 PM

Tako. Sicer pa sama sebe sploh nimam za metalko, ampak za osebo, ki posluša metal.

Poslušam pa veliko veliko druge glasbe tudi (sicer najraje metal, ampak ok). smile.gif

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#38 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45435 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 June 2009 - 04:54 PM

QUOTE(PurePoison @ 26. 6. 2009 - 15:23) View Post

No, ja... meni se 50 let res ne zdi veliko. Sta oba moja starša že konkretno čez, pa si ne predstavljam, da bi katerega od njiju zdaj pobralo.
Ma no ja, odvisno kak gledaš, ni tako veliko, ni pa tudi malo. Zdaj kak gledaš. Ljudje umirajo tudi mlajši, ljudje umirajo tudi starejši. Sem gledala zgornjo novico o Tysonovi hčerki, pa se spomnila na Tošeja, Natasho Richards in Heatha Ledgerja, pa se mi je zdelo v primerjavi z njimi, da je 50. let že lepa cifra.

  • 0

#39 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 26 June 2009 - 05:49 PM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 26. 6. 2009 - 16:50) View Post

Metalci po duši poslušamo in cenimo še kaj drugega, kot izključno metal.

Ja! Klasiko. cool.gif

Ah, preveč sem po sebi sklepal, jaz sem z MJ zaključil nekje v drugi polovici OŠ,naslednja postaja je bila rock, kmalu za njim pa še metal, zraven pa klasika (rock je dobil status glasbe, ki mi ne gre na živce - kot mi gre recimo rap, če ga lahko štejemo za glasbo sploh).
To sicer ne pomeni, da drugih reči niti slišat ne morem (z izjemo rapa), nikakor pa nisem čustveno navezan na izvajalce. Saj če gre za dober primer določene zvrsti (spet - z izjemo rapa) nimam nič proti poslušanju - Pink, Depeche Mode, Aerosmith, ... vendar se med navdušence gotovo ne prištevam.
  • 0

#40 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 26 June 2009 - 05:53 PM

No, moje osebno mnenje kot odgovor na sajkov post; zame so ljudje, ki poslušajo samo določeno glasbeno zvrst (v našem primeru metal), obenem pa avtomatično zaničujejo prav vse ostalo, gnili pozerji, nič drugega. To za mene niso ljudje, ki glasbo poslušajo zaradi nje same, marveč zato, da se lahko pred drugimi postavljajo in hvalisajo, da so oni pa to in to(npr. metalci).
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users