Jump to content


Photo

Podaljševanje trepalnic


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#41 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14742 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 03 August 2017 - 08:08 PM

Pa se ti nič ne gostijo/lepšajo ob neuporabi maskare? Pri meni je ogromna razlika, ko ne uporabljam maskare, so lepše, polnejše, lepo se same od sebe uvihajo. Vsake toliko časa si pa še arganovo/svetlinovo ali kokosovo olje gor naflockam čez noč, da jih malo nahrani.

 

Vsake toliko me vseeno mika, da bi šla na nek tak podoben tretma, kot ga imaš ti namen naredit, ampak mi je to absolutno preveč. Enkrat sem šla na pernamentno barvanje, obstojnost je bila nekje 1 teden, potem pa se skoraj ni več videlo razlike.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#42 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 August 2017 - 09:19 PM

Nisem opazila bistvene razlike, odkar se ne mazem redno. Mogoce bi jo, ce bi prej uporabljala nekvalitetno maskaro in si jih slampasto vihala s klescami, ne vem.
Jaz bi probala z ricinusovim oljem, ki je prav za rast in krepitev trepalnic, ampak zaradi lec ne prenesem olj okrog oci.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#43 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 05 August 2017 - 01:43 AM

https://youtu.be/WWK_TqfqkLA

😁
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#44 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 December 2017 - 10:41 AM

Dobra dva meseca uporabljam ricinusovo olje na trepalnicah (ne vsak vecer, ker pozabim ali pa se mi ne da) in ze nekaj casa opazam, da so precej daljse. Pri gostoti sicer ne opazim razlike, glede podaljsanja pa sigurno, sploh ko se namazem z maskaro seveda. Si pa nisem mislila, da je to olje tako gosto, skoraj kot med. Jaz ga nanasam s cisto krtacko za maskaro (take imajo kozmeticarke in MUA). Edini minus je, da me vcasih pecejo oci, ce mi ga kaj zaide na sluznico, skodljivo pa ni, dokler je hladno stiskano. Proti pricakovanjem mi ne povzroca nobenih tezav z lecami in mi zjutraj ni treba umiti obraza, preden si jih vstavim. To je bil moj zadrzek in ce bi to vedela, bi ga uporabljala ze leta. Meni se zdi odlicna alternativa raznim serumom za trepalnice. Na kraj pameti mi ne pade, da bi zapravila 50 € za ml ali dva seruma.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#45 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 December 2017 - 11:03 AM

Jaz ga imam tudi, pa si kar namažem na širši predel oči, mene nič ne draži. Nisem pa toliki pozorna, da bi opažala kakšne spremembe na trepalnicah...

 

Ricinusovo olje:

  • učinkovito nahrani suho kožo
  • preprečuje nastanek strij
  • pospešuje rast trepalnic in obrvi (dva meseca vsak dan nanesemo manjšo količino na trepalnice, pri čemer si pomagamo s staro maskaro)
  • pomaga pri preprečevanju prezgodnega staranja
  • na kožo deluje protivnetno in čistilno, zato je primeren za čiščenje aknaste kože
  • kot dodatek ostalim kozmetičnim izdelkom
  • pomoč pri prhljaju: vtremo v lasišče in pustimo čez noč, zjutraj pa si umijemo lase z naravnim šamponom
  • mehčanje kože na podplatih: vtremo v podplate in nato namočimo v topli kopeli

  • 0

#46 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 December 2017 - 11:09 AM

Pa tudi zelo komedogen je, zato ga jaz ne bi nanasala na obraz. :) Parkrat sem ga za foro nanesla tudi na obrvi in so mi zrasle dlake na random mestih, ceprav mi jih drugace sploh pulit ni treba. :D
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#47 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 17 December 2017 - 02:43 PM

Jina, katerega si kupila? Jaz sem mislila naročit na Malinca strani (imajo hladno stiskanega), da bi poskusila na trepalnicah. Sem že imela enkrat ricinusovo olje, ampak ni bilo hladno stiskano, zato sem ga imela samo za telo. Mi je pa precej neprijetno za uporabo, ker je tako gosto in mastno in se težko maže.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#48 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 December 2017 - 03:54 PM

Tukaj.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#49 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 27 December 2017 - 08:49 PM

A se mogoče dobi kje manjšo embalažo ricinusovega olja, npr 30 ml? Povsod videvam samo 100 ml ali več.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#50 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 December 2017 - 08:51 PM

Tukaj. Meni zaradi doziranja ni OK, zato sem vzela 100 ml.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#51 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 28 December 2017 - 11:48 AM

O hvala. :) Čeprav cenovno se 30 ml niti slučajno ne splača. Mogoče bi vzela 50 ml. 100 ml mi je malo brezveze, ker bi olje imela samo za trepalnice. Za telo mi je preveč mastno. Kako pa doziraš svoje olje? Se da krtačko namočiti v stekleničko?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#52 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 28 December 2017 - 12:17 PM

Ma vzemi teh 100 ml, lahko si še podplate z njim mažeš  :wink1:

Jaz si kar na prst kanem kapljico ali dve in nanesem na trepalnice oz vmasiram.


  • 0

#53 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 28 December 2017 - 01:53 PM

Jaz nanasam z eno staro krtacko od maskare, samo nakapljam gor. Ga pa zlepa ne porabis, 30ml ti bo vrh glave zadosti.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#54 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 December 2017 - 02:13 PM

 Kako pa doziraš svoje olje? Se da krtačko namočiti v stekleničko?

 

Ja.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#55 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 27 August 2020 - 08:45 AM

MG Design, Lepotni atelje. Na Kodeljevem je salon. :)


Tale tretma mi ni ušel iz glave, odkar si omenila, letos bi si pa res privoščila 🙂 a je kakšen update glede tega salona, Google mi nakazuje, da mogoče niso več na istem naslovu?
Je pa to ta salon, ki je v isti ulici kot cerkev (Jana Husa)? Sem nekaj časa živela ful blizu in verjetno hodila mimo.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#56 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 27 August 2020 - 12:02 PM

Ma vzemi teh 100 ml, lahko si še podplate z njim mažeš  :wink1:

jaz sem ga dodala v lonček k mleku za telo, kdaj ga namažem tudi okoli oči.

Pa dodam ga kokosovemu olju, ko si lase namažem s tem in potem umijem.

 

Jaz ga noro hitro rabim :D

Ne vem pa, koliko res pomaga. Nisem pa še trepalnic poskusila ... evo, pa še to imam zdaj :D


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#57 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 August 2020 - 01:55 PM

Tale tretma mi ni ušel iz glave, odkar si omenila, letos bi si pa res privoščila a je kakšen update glede tega salona, Google mi nakazuje, da mogoče niso več na istem naslovu?
Je pa to ta salon, ki je v isti ulici kot cerkev (Jana Husa)? Sem nekaj časa živela ful blizu in verjetno hodila mimo.

 

Joj, ne vem. :/ Samo takrat sem bila, potem pa nisem več spremljala. Sem pa razmišljlala, da bi si še kdaj privoščila.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#58 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 August 2023 - 07:42 AM

Moram porocat glede uporable seruma za rast trepalnic Molash. To je kar nora zadeva, mazat sem se zacela nekje maja, vsak dan dva meseca, zdaj se mazem 1x na teden. Po enem mesecu ni bilo niti malo razlike, potem pa. Uglavnem, trepalnice so tako dolge, da me vse sodelavke sprasujejo kaj je zdaj to. Glede gostote se pocasi premika, dolzina je pa zakon! Je pa res, da ze prej nisem imela ravno kratkih.
Ful priporocam.
  • 0

#59 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 29 August 2023 - 07:51 AM

Kje se to kupi? 


  • 0

#60 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 29 August 2023 - 07:51 AM

Tudi jaz sem ga uporabljala in se je opazila razlika. Sem tudi dobila vprašanja tipa katero maskaro uporabljam, ker se je tako poznalo. Vmes sem pozabila na to, zdaj si pa ne upam več mazat, ker je embalaža že več kot 1 leto odprta.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users