Jump to content


Photo

Kreme za samoporjavitev


  • Please log in to reply
585 replies to this topic

#541 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 18 June 2012 - 03:04 PM

O ta drugi Yves Rocher zgleda fajn, drugače pa sem bla danes malo naokrog, in Johnsonsa nikjer nimajo pa tud Garniera tudi ne, a je možno da je šel Johnsons iz prodaje?
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#542 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82366 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 June 2012 - 05:22 PM

Ja, pomoje. Ampak bi pričakovala, da bojo dali novo stvar ven, tako kot Garnier (Ambre Solaire).
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#543 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 June 2012 - 09:27 PM

Jaz sem si pa ravno danes ponovno kupila sprej Sun Dance, je way najboljši. Do zdaj sem imela Baleo in je precej zanič, čeprav sem imela različico za temno kožo se nič ne pozna. Do zdaj mi je bil najboljši Garnier a poskušam ga ne kupovat, ker testira.
Ta sprej od SD je super, po efektu celo boljši od Garnierja ampak ima eno slabost - smrdi. A se to samo meni zdi? Naj bi vsi STji smrdeli ampak ni tako, drugi imajo čisto OK vonj (npr Garnier, Nivea, tudi Balea,...) ta pa res smrdi in potem se bojim da bom jaz tudi smrdela :cry: zato malo pazim kdaj ga nanašam.

Posted Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#544 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18171 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 18 June 2012 - 10:24 PM

Malo ma čuden vonj ja, ampak jaz ga prenašam. :D
  • 0

After all this time?

Always.


#545 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 June 2012 - 09:02 AM

A se ne bojiš da te drugi vohajo čudno? :ph34r:
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#546 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 19 June 2012 - 09:11 AM

Saj se potem stuširaš, a ne :) Ti STji vsi smrdijo. Tudi Garnierjev npr. razvije ogaben, močan vonj, čeprav na začetku misliš, da bo ok. Jaz se namažem po tuširanju in se čez pol ure sperem z vodo. Včasih celo spim s STjem.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#547 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 June 2012 - 09:17 AM

Ne, ni tako. No ja, vsi STji smrdijo ampak ta prav posebej :D Ja saj se tuširam, samo pri meni je tako da se 1x stuširam in gre VSE dol, saj sem enkrat že pisala o tem :( Zato sploh ne vem kako / kdaj ga uporabljat.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#548 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82366 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 June 2012 - 12:58 PM

Jaz se namažem po tuširanju in se čez pol ure sperem z vodo. Včasih celo spim s STjem.


A se ne spere potem vse dol? Jaz se vedno po tuširanju in grem potem spat namazana.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#549 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 June 2012 - 01:02 PM

^^ Ja saj, meni se spere totalka dol. Jaz enako kot ti naredim.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#550 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82366 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 June 2012 - 01:04 PM

Jaz sem sigurna, da bi bila ful lisasta, če bi tako naredila. Že tako se mi zdi, da se dolgo vpijajo te kreme.

Ne vem še, ali naj vzamem Sundance sprej ali naročin Garnier kremo..
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#551 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 June 2012 - 01:07 PM

Vzami SD, imaš tukaj in je poceni, če ti ne bo ok še vedno naročiš Garnier.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#552 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 June 2012 - 01:11 PM

Jaz pa letos (ali že lani nisem, hmmm) prvič ne bom uporabljala ST krem. Sem pač svetlopolta, taka sem.
Ne da se mi s temi rečmi ukvarjat, malo se mi zdi tudi smešno. Včasih sem se precej sekirala,
ker se mi zaradi svetle in tanke kože žile na nogah (no, saj tudi drugod) vidijo in sem s ST hotela to nekako malo zakrit,
zdaj pa mi je vseeno.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#553 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 19 June 2012 - 01:12 PM

Nič ne drgnem, samo vodo spustim čez in se malo pobožam po koži :D Meni se ne spira tako hitro.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#554 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 June 2012 - 01:13 PM

^^ Jaz jih lani tudi nisem, čisto nič, ker sem bila lani še največ di zdaj "zagorela" - v navednicah, ker jaz rjava nisem nikoli. Letos tudi samo po nogah, drugje imam še vedno hint barve od lani, ko smo se kopali še oktobra.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#555 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18171 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 19 June 2012 - 04:08 PM

Jaz toitak uporabljam samo za faco,se našpricam pred spanjem, zjutraj umijem obraz in je vse kul, brez vonja, nisem lisasta, rjava sem špa še vedno.
  • 0

After all this time?

Always.


#556 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30682 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 June 2012 - 04:34 PM

jaz tudi ne uporabljam tega, letos pomoje še kreme z zaščitnim faktorjem ne bom rabila, ker ne grem na morje, drugače pa tud vedno gledam, da nisem na soncu, res se ga bojim kot hudič križa, itak mi tud paše ne.
  • 0

#557 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 19 June 2012 - 07:28 PM

Jaz pa upam ST sam po nogah uporabljat, že tako moram noro previdno nanašat/špricat, da nisem lisasta.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#558 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 22 June 2012 - 11:37 AM

Nova verzija Sun Dance samoporjavitvenega spreja je drugačna, malo bolj "suha" se mi zdi. Te niti jaz ne razmazujem, je res dovolj samo pošpricat, kot ste pravile. Mi je še bolj všeč kot prejšnja :thumbup:
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#559 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 02 July 2012 - 08:27 AM

Jaz zaenkrat še vedno prisegam na Vichyjevo ST mleko, je pa res, da sem od ST izdelkov probala samo tega in pa Sundance sprej.
S slednjim sem vedno lisasta, ne vem, kaj delam narobe, razmazovala po špricanju sicer nisem, ampak tudi brez tega bi pomoje moralo lepše izpast :(
Vichy se pa ob tankem nanosu res rahlo pozna in se intenziteto barve lepo regulira z nanosi...Nič lis, samo lepa srednja porjavelost.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#560 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82366 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 July 2012 - 01:13 PM

Jaz sem bila po tem listasta kot krava, pa tisto leto sem najprej uporabjala Garnierjevo, potem pa to, in sem se ogabno lupila (sklepam, da ne bi smela 'mešat').
Da o ceni/količino ne govorim.

Posted Image
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users