Jump to content


Photo

Kaj vam najbolj paše pri sexu?


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 08 April 2005 - 01:05 PM

No punce povejte laugh.gif
  • 0
LP,Sanja

#2 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 April 2005 - 04:17 PM

hm, ja .... pri meni je res zelo odvisno od osebe, s katero seksam. pa od tega, ali sem te dotične osebe že navajena ali še ne .... načeloma pa obilica oralnega zadovoljstva pri obeh, ogromno poljubljanja, lizanja, grizljanja in podobnega - me zna s tira spravit ... laugh.gif najljubši položaj bi težko opredelila, spet odvisno s kom, kje, kdaj .... načeloma pa ne maram misijonarskega, sem veliko raje zgoraj. tut v sede ali stoje mi dost paše, in od strani, ko sva oba na boku. pa še kej bi se našlo .... aja, če sem z žensko, mi je najbolj fajn 69.
  • 0

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 April 2005 - 04:25 PM

Jaz imam rada eksperimentiranja, razne igrice... v glavnem, da ni monotono. Načeloma imam raje bolj divje, kot umirjeno.
Za fejvorit položaj se bi težko odločila. Najbolj hudi so mi momenti, ko te dečko posadi na mizo, pa akcija... ali pa prisloni ob steno, pa akcija. Uh, kar vroče mi rata. IPB Image
Dober in kvaliteten peting je pa itak samoumeven.

Špela, mene pa zanima, s koliko puncami si že imela karkoli... oz. s kolikimi si šla do konca - se pravi peting + fuk (vibratorji, prsti, pa ta scena)? Katere pritegnejo tvojo pozornost? Sta se morda s katero tudi čustveno navezali ali samo čisti fuk? Se pardoniram, če sem preveč radovedna... IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 April 2005 - 04:33 PM

[quote="Nikita007"]
Špela, mene pa zanima, s koliko puncami si že imela karkoli... oz. s kolikimi si šla do konca - se pravi peting + fuk (vibratorji, prsti, pa ta scena)? Katere pritegnejo tvojo pozornost? Sta se morda s katero tudi čustveno navezali ali samo čisti fuk? Se pardoniram, če sem preveč radovedna... IPB Image[/quote
]

tkole je .... z dvema do zdej .... z eno smo bli itak 'trio': jaz, ona in moj takratni fant (in njen bivši), smo bli tut full dobri prijatelji, nism pa bla zaljubljena vanjo. z njima sem tut probala v troje, je blo fajn, ker smo se poznali in približno vedeli naše želje, ipd ... v eno sem se pa čist preveč zaljubila, sam je blo vseen fino, neka globoka naklonjenost naju je prežemala. za goli fuk mi gre bolj pri moških (mogoče take ženske še nisem srečala?, bi pa probala), pri teh dveh je bla prisotna še neka globlja navezanost.

hm, pozornost .... ena definitvno zato, ker je mulatka .... ma tako fajn čokoladno kožo ... sicer se mi pa pri ženskah zgodi, da najprej vzpostavim neko prijateljsko vez, potem se šele odločamo o seksu. dost gobčne morjo bit, odprte, kej soli v glavi .... kej tazga.

  • 0

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 April 2005 - 04:41 PM

Aham. Tako je to.
Jaz lahko rečem, da me očarajo arijke, s stoječimi in bohotnimi joški in majhno ritko. Pa obrazom strogih in nepunčkastih potez. Njami. IPB Image
Jaz sem do zdaj šla samo z eno do konca (šlo je za nenormalne sile med nama, tega še nisem doživela... noben tip me še ni tako, khem, vznemiril IPB Image ), z eno je pa blo veliko lupčkanja (in droge biggrin.gif ).
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 April 2005 - 04:48 PM

js sicer ne znam čist dobro opisat, ampak me ženske privlačijo in vznemirjajo na povsem drugačen način kot moški. aja, pa nikol ne jemljem nikakršnih drog, da jih ne morem pol uporabit za opravičilo .... laugh.gif
  • 0

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 April 2005 - 05:29 PM

Ah, zadnje, kar je, da bi drogo (ali alkohol) uporabljala kot za opravičilo/razlog za karkoli. Patetično. Not in my style.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 08 April 2005 - 06:29 PM

Zanimive sta!
Jaz bi tudi z zensko, samo zaenkrat se nisem zbrala poguma, sploh ne vem, kaj me nazaj drzi. Je bla pa ze moznost. Hm.

Kaj mi pa drugac v sexu pase?
Da sem jaz gor in se gibljem po moje oops.gif Tudi Nikitin nacin na mizi je zanimiv in rajcig :blob6:
  • 0

#9 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 April 2005 - 08:42 PM

QUOTE(Gisele)
Zanimive sta!
Jaz bi tudi z zensko, samo zaenkrat se nisem zbrala poguma, sploh ne vem, kaj me nazaj drzi. Je bla pa ze moznost. Hm.

Kaj mi pa drugac v sexu pase?
Da sem jaz gor in se gibljem po moje oops.gif Tudi Nikitin nacin na mizi je zanimiv in rajcig :blob6:


hvala lepa, gisele! pohvala zmeri paše .... oops.gif drgač sm pa prej pozabla rečt, da mi je na tleh tut fajn, samo bom v bodoče mal pazila, ker sem mela od tega enx že fajn zdrgnjena kolena, partner pa trtico .... laugh.gif
  • 0

#10 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 08 April 2005 - 09:59 PM

Na trdih tleh pa se nisem laugh.gif Ne vem niti, ce bi....
Drugace mi pa ni jasno, da je folku vsec v vodi, morju...men sploh ni.
Pod tusom je pa ze nekaj drugega oops.gif

Špela, ni za kej....resnicno mislim. Se malo poguma naberem, pa bom se jaz o istispolnih izkusnjah pisala laugh.gif
  • 0

#11 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 April 2005 - 10:31 PM

QUOTE(Gisele)
Na trdih tleh pa se nisem laugh.gif Ne vem niti, ce bi....
Drugace mi pa ni jasno, da je folku vsec v vodi, morju...men sploh ni.
Pod tusom je pa ze nekaj drugega oops.gif

Špela, ni za kej....resnicno mislim. Se malo poguma naberem, pa bom se jaz o istispolnih izkusnjah pisala laugh.gif


men tut pod tušem fajn ... al pa v banji, če je dost velka ... v morju do zdaj enkrat, pa ni blo bogvekaj .... bo treba še kdaj na morje, hehe. poročaj o pogumnih izkušnjah .... smile.gif

  • 0

#12 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 11 April 2005 - 08:34 PM

[quote=Špela]

dvema do zdej .... z eno smo bli itak 'trio': jaz, ona in moj takratni fant (in njen bivši), smo bli tut full dobri prijatelji, nism pa bla zaljubljena vanjo. z njima sem tut probala v troje, je blo fajn, ker smo se poznali in približno vedeli naše želje, ipd ... v eno sem se pa čist preveč zaljubila, sam je blo vseen fino, neka globoka naklonjenost naju je prežemala. za goli fuk mi gre bolj pri moških (mogoče take ženske še nisem srečala?, bi pa probala), pri teh dveh je bla prisotna še neka globlja navezanost.

hm, pozornost .... ena definitvno zato, ker je mulatka .... ma tako fajn čokoladno kožo ... sicer se mi pa pri ženskah zgodi, da najprej vzpostavim neko prijateljsko vez, potem se šele odločamo o seksu. dost gobčne morjo bit, odprte, kej soli v glavi .... kej tazga. [/color]



Am a pa je blo pol po tem vse normalno med vama s partnerjem..tko no se mi zdi da mors bit za tako stvar ze ful kako bi rekla zrel al ne vem kako se izrazt da pac pol lahka normalno zivis.mene bi recimo kej tazga ful rajcal,kar se tice domisljije ampak ce bi slo pa zares bi se mi pa med tem alpa po tem strgal,se posebi c ebi slo za bivso k bi si v glavo direkt prbila a zdej mu pa js nism dost pa rab bivso.No sej pravm da mors bit za take stvari ful zrel in vedt v kaj se spuscas sploh se mi pa zdi da rabs ful samozavesti,ker en k je nima dost bols da gre stran od tega blink.gif
  • 0

#13 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 April 2005 - 09:10 PM

[quote=lejck]

Am a pa je blo pol po tem vse normalno med vama s partnerjem.

kako nej to še mal razložim ... ja, vse je štimalo med nami tremi, ni blo ljubosumnosti al pa kakih drugih izpadov, itak smo se že prej full družli in smo se dost poznali, tko, da ni blo nekih zadreg al pa česa podobnega. pa hvala za kompliment o zrelosti .... nam je pač ratalo, ker smo vsi trije vedli, v kaj gremo ... mam še zmer lepe spomine na to ... laugh.gif
  • 0

#14 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 April 2005 - 09:31 PM

Mislim da, preden se kandidati spustijo v to nagajivost, morajo imeti v glavi točno zarisano/razčiščeno, ZAKAJ gredo v to, KAJ od tega pričakujejo in KAKO bodo zadeve po opravljeni stvari stale med njimi. Ker sicer so lahko pizdarije. :=)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#15 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 11 April 2005 - 11:57 PM

Tudi jaz ne bi imela nič proti za iskušnjo z žensko, ma......z neko, ki je ne poznam (sem sramežljiva). Nisem pa za "grupake".
Drugače pa sem bolj za standard, v postelji, jaz na vrhu ali pa oralno (69).
V vodi mi je bilo tudi fajn.

lp, tinca
  • 0

#16 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 April 2005 - 07:12 AM

[quote=tinca]Tudi jaz ne bi imela nič proti za iskušnjo z žensko, ma......z neko, ki je ne poznam

men to še ni ratal, bi pa probala, kao, 'one night stand', sam z žensko ... se mi zdijo moški bl za te štose, čeprav ... ma, ne vem ... še iz skor vsazga 'one time seksa' je blo zmer potem še in še ... sam to ni zmer fajn ...
  • 0

#17 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 May 2005 - 04:26 PM

ammm.. Kar se tiče podlage: Na tleh, pultu, postelja...
Kar se tiče poze: Navadni, misijonarc:) Kar se tiče žanra: Divji, hitri:) Kar se tiče ljudi: Moški, eden, stalen.
To je to, nič posebnega.
  • 0

#18 Darci

Darci

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 June 2005 - 10:06 PM

Čokolada. Lupček. Spanje.
  • 0

#19 Darci

Darci

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 June 2005 - 05:29 PM

QUOTE(Darci)
Čokolada. Lupček. Spanje.


Hehehehehehe tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Sem prebrala po seksu...jaooooo
Ne maram hloda v pojstli...Torej...da mam lohk neki časa zadevo jst v rokah, pol on...da me zna prtisnt, podredit in da se zna tut pustit podredit.
Potem da me prime tko da čutim, da mi da poljub, k ga čutim in sm vsa okrog in okrog sluzasta.
Da si me vzame. tongue.gif

Pa sam ne misijonarca...glede an to, da je fant dost večji od mene, se pol res k ena palčica počutim.
  • 0

#20 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 07 June 2005 - 08:28 PM

QUOTE(Darci)


Pa sam ne misijonarca...glede an to, da je fant dost večji od mene, se pol res k ena palčica počutim.

sj greš loh ti gor,pa bo palčica na velikanu?? biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users