Jump to content


Photo

Vichy LIPO.METRIC


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#21 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 03 April 2007 - 10:15 AM

Dilema moraš mal dlje poročat da bomo vidli če se bo rezultat obdržal. Tak da prehranjuj se tako kot ponavadi tongue.gif biggrin.gif
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#22 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 April 2007 - 10:25 AM

Ja, sej nism nč druga spremenila. Ma, članek bo zajemal tistih 14 dni, kolikor bi naj kura trajala, ane - da se vidijo dejanski rezultati. Kaj bo pa kasneje in kako dolgo bo to trajalo, bom pa tudi še kaj omenila.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#23 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 03 April 2007 - 10:30 AM

Lepo,jaz že komaj čakam poročilo thumbup.gif
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#24 Rafinesse

Rafinesse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 304 posts

Posted 03 April 2007 - 10:59 AM

Jaz tudi. thumbup.gif
  • 0

#25 rona

rona

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 149 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 April 2007 - 11:51 AM

QUOTE(Hsul @ 3. 4. 2007 - 7:30) View Post

Se strinjam s Sonchiko pri tej zadevi. Sicer pa tako na suho samo po opisu res ne moremo ničesar trditi z gotovostjo. Lepo bi bilo, če bi katera punca res pravilno stestirala izdelek in poročala.


Kot sem že zgoraj napisala, sem bila ena od testnih uporabnic. Izdelek sem uporabljala 4 tedne, 1x dnevno, pri približno polovici nanosov, pa sem uporabljala priporočena navodila za masažo.
Dejansko je čvstost kože po 4 tednih uporabe vsaj enkrat boljša, videz celulita pa je bistveno spremenjen, po merilih Vichy-ja za 1-2 stopnji.


  • 0

#26 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 03 April 2007 - 06:54 PM

Rona lepo prosim če mi opišeš kaj pomeni čvrsta koža?????
oprosti ampak vsi mamo čvrsto kožo razen če si sama že babica,pa tudi lepo prosim kako se gleda oz. pogleda v kožo koliko maščobnih celic je ubil lipometric laying vichy????
Testna uporabnica al ne,še osnovne pojme neveš,tako da lahko o čvrsti koži predavaš otrokom v vrtcu..aja točno vichy predava o čvrsti koži-od tukaj torej tebi to znanje..
Sori za direkten post samo včasih je tudi treba razmišljat s trezno pametjo razen če preveč piješ potem pa ti še vichy ne mora pomagat aja ne točno...lahko..ker so izedlki prav za kronike narejeni ne pa za celulitične riti.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#27 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2007 - 09:25 PM

QUOTE(bluberry @ 3. 4. 2007 - 19:54) View Post
razen če preveč piješ potem pa ti še vichy ne mora pomagat aja ne točno...lahko..ker so izedlki prav za kronike narejeni ne pa za celulitične riti.

Omfg, ti ga pa pihneš kdaj, hahaha lol1.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#28 rona

rona

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 149 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 April 2007 - 07:18 AM

QUOTE(bluberry @ 3. 4. 2007 - 17:54) View Post

Rona lepo prosim če mi opišeš kaj pomeni čvrsta koža?????
oprosti ampak vsi mamo čvrsto kožo razen če si sama že babica,pa tudi lepo prosim kako se gleda oz. pogleda v kožo koliko maščobnih celic je ubil lipometric laying vichy????
Testna uporabnica al ne,še osnovne pojme neveš,tako da lahko o čvrsti koži predavaš otrokom v vrtcu..aja točno vichy predava o čvrsti koži-od tukaj torej tebi to znanje..
Sori za direkten post samo včasih je tudi treba razmišljat s trezno pametjo razen če preveč piješ potem pa ti še vichy ne mora pomagat aja ne točno...lahko..ker so izedlki prav za kronike narejeni ne pa za celulitične riti.


bluberry... ne pijem, ne sodi vseh po sebi wink.gif Sem v kristusovih letih, v nosečnosti sem se zredila za 23 kil cry.gif in potem te kile izgubila. Po hujšanju mi je ostalo precej odvečne kože, kar si najbrž lahko predstavljaš... no ali pa tudi ne... izgledala sem približno tako kot shar-pei (sliko le-tega ti po želji pošljem na ZS, da si boš lažje predstavljala). Problem sem imela predvsem na notranji strani stegen. Z uporabo LIPO.METRICa je razlika OČITNA. Kar je prej plapolalo, sedaj čvrsto stoji na mestu smile.gif Tole bi ti moralo biti jasno... če le nisi ravno kaj popila wink.gif
Za celulit pa niti ne vem kako naj ti razložim. Prej je bil viden vedno, sedaj pa ga je toliko manj, da je viden le ko stisem kožo, naprimer ko sedim.
Če ne bi bila tako navdušena nad LIPO.METRICom, mi lahko verjameš, da se nebi utrujala s pisanjem:)
  • 0

#29 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 04 April 2007 - 07:47 AM

Rona bravo za uspešen boj proti celulitu!!! thumbup.gif
  • 0

#30 soma

soma

    sramežljivec

  • Člani
  • 59 posts

Posted 04 April 2007 - 09:25 AM

Tm k nastaja celulit zastaja veliko vode . Ne bom sodila o kvaliteti Vichiya sam realno anticelulitne kreme odvajajo vodo, ki zastaja v limfi. Od tukaj pol manjši obseg. Za od pravo celulita je potrebno precej več k sam krema.
  • 0

#31 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 04 April 2007 - 09:35 AM

Takole je-če ti kožo fajn podvržeš alkoholu,mentolu,tereičnim oljem,salicilni kislini,.. (al ga mal iz vina poliješ al pa lipometric naneseš-sej vseeno-ne zdaj tega spet vzeti kot kristusovo telo tongue.gif laugh.gif ),potem se koža vzdraži in fajn napne-tako kot če jo oddrgneš (sploh veš kje je maščoba -ni v vrhnjici! ampak lepo zavarovana v podkožju kar pa krema ne doseže,ker če bi bi imeli vrsto stranskih učinkov) al pa fajn prebutaš-kot oteklina le da je manjša in manj vidna-tako se razlika med mišicami oz. maščobo in kožo ne vidi tako-oz celulit se ne vidi tako.Med celulitom in pa odvečno kožo je pa tudi rahla razlika ane...še en dokaz da je to posledica vzdraženja kože ne pa sušenja maščobe(sicer spet se sprašujem kako maščobo vidiš da izginja-z centimetrom-neee,to je voda-če sploh).Hujšanje ,napenjanje kože (kar je možno samo kirurško pa to verjamem tudi ko sem koma pijana) potrebuje vrsto-ne samo vrsto ampak ogromno presnovnih procesov in oprosti tega ne moreš nardit z kremo-če bi lahko-BI TO BILO ZDRAVILO-KAR PA KOZMETIKA NI in nikoli ne bo,ker pač to ni dovoljeno in spet se ponavljam potem bi imela ogromno stranskih učinkov IN NE SAMO LEPE KOŽE.

No pa lahko bi še in še naštevala zakaj anticelulitne kreme ne pomagajo ampak mislim da bo dovolj naj samo omenim da je koža ravno varovalo za to da snovi ne morejo prodreti v notranjost telesa.

Sama se ubadam z težo tako da te razumem,tudi moja koža ni v krasnem stanju,oz mam veliko strij,pač je neelastična ampak vem pa o hujšanju veliko in če bi se (ti sama) v to ubodla in preštudirala potem verjetno ne bi več verjela vichyu ki zelo očitno dela samo na reklamah ,recepture so pa iste.
verjeti nekaj zato da se fajn počutiš je že fajn ampak resnica je pa ZNANSTVENO DOKAZANA:torej se tukaj pogovor zaključi in veliko sreče z telovadbo (ki bo boljše vplivala na ohlapno kožo kot pa vichy).

Nekatere besede sem napisala za veliko za lažjo čitljivost,če je mogoče kdo drug pijan in to bere biggrin.gif laugh.gif
Okej no zadosti o pijanosti,malo pretiravam.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#32 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 04 April 2007 - 09:49 AM

Ampak če punca pravi da ji je res izginil potem je pač na njej nekaj delovalo a ne? Samo verjetno je to samo površinsko in začasno, ni pa to rešilo problema kot bi ga moralo. Mah kaj pa vem, mene sam mori, da pri tej znanosti in tehnologiji in vsem napredkom ne morejo nardit nečesa, da res odpravi celulit. Ampak kaj čmo, me bomo še naprej pridno telovadile in bo vseeno boljše kot sedeti in čakati na neko čudodelno kremo, ki bi nam pomagala. wink.gif
  • 0

#33 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 04 April 2007 - 11:03 AM

če bi poznala celuluit in kako nastaja,kje se nahaja sploh,bi ga vedla odpravit lany-nevem zakaj govoriš neumnosti,ker celulit nima veze z znanostjo poleg tega kreme niso taka znanost ki bi sploh lahko posegala v človeško telo!???!Nekatere stvari so odvisne od telovadbe in ne od znanosti ,plus nevem če si sploh prebrala in razumela kaj sem hotela povedati v zgornjem postu.Mislim da stvari niso tako preproste-rediš se par let in ješ vso sranje potem pa kupiš vichy-kremo ki jo je znanost napravila za čudežno in voila celululta ni več????????Krema preprosto tako daleč ne prodre,ker če bi bi bilo to na zdravniški recept ampak ni in nima te zmožnosti,ker ne kuri kalorij.Če sediš na kavču in čakaš da znanost odstrani tvoj celulit potem ga boš imela večno.Ja bo že vichy podpiral lenobo-že ve na katere ženske mora ciljat-pa brez zamere,to je čista resnica.

če se boš pa odločila da odstraniš vzrok (seveda ne celega) pa boš videla koliko faking truda moraš vložit za en milimeter celulita.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#34 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 04 April 2007 - 11:11 AM

QUOTE(bluberry @ 4. 4. 2007 - 12:03) View Post

če bi poznala celuluit in kako nastajam,kje se nahaja sploh,bi ga vedla odpravit lany-nevem zakaj govoriš neumnosti,ker celulit nima veze z znanostjo poleg tega kreme niso taka znanost ki bi sploh lahko posegala v človeško telo!???!Nekatere stvari so odvisne od telovadbe in ne od znanosti ,plus nevem če si sploh prebrala in razumela kaj sem hotela povedati v zgornjem postu.Mislim da stvari niso tako preproste-rediš se par let in ješ vso sranje potem pa kupiš vichy-kremo ki jo je znanost napravila za čudežno in voila celululta ni več????????Krema preprosto tako daleč ne prodre,ker če bi bi bilo to na zdravniški recept ampak ni in nima te zmožnosti,ker ne kuri kalorij.Če sediš na kavču in čakaš da znanost odstrani tvoj celulit potem ga boš imela večno.Ja bo že vichy podpiral lenobo-že ve na katere ženske mora ciljat-pa brez zamere,to je čista resnica.


No no no lepo počasi. Kot prvo, ne vem zakaj se tok razburjaš, če katera ne napiše tako kot misliš da je prav. Vsaka ima svoje mnenje in forum je, da si mnenja izmenjamo. Vse pač nismo tako poučene kot ti, zato pa še ni treba tako odreagirati. Hvala bogu, da je vsaj ena, ki nas bo malo "razsvetlila".
O telovadbi in prehrani sem veliko pisala tudi jaz, samo verjetno te debate ne spremljaš non stop, če ne, bi to vedela. Tudi v zgornjem mojem postu sem napisala, da bomo pač morale telovaditi in ne čakati na nek čudež, ki nam bo odpravil celulit. Zato ne vem od kje ti ideja, da sedim na kavču in čakam, da znanost odpravi moj celulit?
In ne vem zakaj je neumnost to kar govorim, zakaj pa ne bi imel celulit veze z znanostjo?? A operacije, ki jih izvajajo zdravniki zdaj in se nam pred leti sanjalo da bi to lahko obstajalo, pa niso znanost?? In so prav tako posegale v človeško telo. Ne vem zakaj si tako težko predstavljaš, da ne more obstajati krema, ki jo bodo nekoč izumili, ki bo lahko odpravila celulit - kljub sedenju na kavču in hranjenju s sranjem kot praviš ti.
To je samo moje mnenje, prosim te, ne se spet razburjat, ker mi je res hudo, ko vidim da je nekdo tako razburjen zaradi moje "nevednosti"
  • 0

#35 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 04 April 2007 - 11:23 AM

Jaz se ne razburjam,verjemi,...zaradi punc ki verjamejo v anticelulitne kreme ..nop me ne gane,jaz samo povem svoje mnenje (mi je pa čudno da to same gor ne pridejo glede an info ki se najdejo dandanes).Kot mislim da je prav??-oprosti ampak ne da mam jaz prav-tukaj posredi so ZNANSTVENE RAZLAGE IN NE MOJE.To je ogromno razlika se ti ne zdi??
Okej če je telovadba znanost-nekaj kar nam je že narava dala potem pač zate je,zame ni.Znanost ne more odpraviti celulita ker je vzrok hrana in sedenje,stres,hormoni,zgradba ženske kože,bolezni,zdravila,dednost.Hrana in sedenja znanost?hja za neketare (ups..tudi zame včasih ja haha).Zate nevem zato prosim ne govori da te obsojam ker nimam vpogleda v tvoje življenje..
Govorim nasplošno.Lepotna operacija je znanost ampak ni sedaj v tem pogovoru pomembna ker govorimo o kremah..
Lahko pa odpreš temo o lepotnih operacijah in ne kremah in tam razpravljamo o znanosti in celulitu..oziroma liposukciji inp.,kar je še celo bolj pametno ker to pa dejansko lahko pomaga.Kreme na žalost ne.To sem zdaj zadnjič povedala hmm.gif laugh.gif .
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#36 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 04 April 2007 - 11:28 AM

OK punce ne se spraskat.

Dam pa bluberry čisto prav. Obnašate se kot kokoške. Strinjate se, da je treba migat in pit veliko tekočine, ko pa pride beseda o eni "čudežni" kremi, pa prec: A DELUJE? Ne da bi za kanček prej pomislile.
  • 0

#37 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 April 2007 - 11:32 AM

Ah, mal prestroge ste pomoje. Smo že taki, da iščemo najlažjo pot in ko človek prebere neke mikavne obljube, se avtomatsko prižge žarek upanja oz. se pojavi tisto kaj pa če je res ... pač tako smo (vsaj večina) narejeni.

Seveda nobena krema ne odstrani celulita, lahko pa za določen čas omili izgled celulita, kar pa je tudi nekaj, sploh ker se da na hitro in deluje v času mazanja ... pač se pacaš s tistim čez poletje in malo prikriješ napake.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#38 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 April 2007 - 12:13 PM



Samo mene nekaj zanima. ZAKAJ bi se rona lagala? Najbrž tudi nima takšne domišljije, da bi si tako zelo rezultate domišljala ali pač? Sicer jaz tudi ne verjamem najbolj, da te reči kaj pomagajo (sploh pa ne tako zelo), ampak ne vem, kaj bi imela rona od tega, če bi se lagala in skrajno napihovala stvari.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#39 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 April 2007 - 12:34 PM

Sej Rona ne laže. laugh.gif Res je, da kreme omilijo izgled celulita, ker napnejo kožo. Torej RES ona vidi izboljšanje. Js zdle uporabljam ta svoj preparat šele tri dni, pa se mi že zdej zdi, da je lepša koža, taka strašno napeta in gladka.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#40 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 April 2007 - 12:39 PM


Hja no, napadena je že bla tak, kot da laže. blink.gif
Sicer pa najbrž noben sam sebi ne laže, da kreme preprosto stopijo celulitis... če pa omilijo zadevo in napnejo kožo, pa hvala presvetlemu. Vsaj neki učinek je. Čeprav prikrit, ampak če izzove dobro počutje in je lepši izgled kože, zakaj pa ne.
DiLeMovska, ti pa se fajn mazili s tem... pričakujem izčrpno poročilo. Me mika tale Elancyl. ;p


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users