Jump to content


Cosmerba - rjava energijsko prevodna krema


  • Please log in to reply
379 replies to this topic

#41 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 15 September 2006 - 12:32 PM

QUOTE(bluberry)
naj bi ble popolnoma naravne-kaj pa propil glikoll??

Tudi mene to zanima. Kaj menite?
  • 0

#42 Dominika

Dominika

    sramežljivec

  • Člani
  • 91 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Kozmetika, branje, izdelava nakita in še kaj....

Posted 15 September 2006 - 02:06 PM

Jaz sem jo danes dobila in komaj čakam, da jo sprobam.
  • 0

#43 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10546 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 September 2006 - 02:42 PM

Jest tud, jest tud 8)
Sem se že namazala in je ful dobra. Kožo res matira, sploh se ne svetim tolk, kakor pri drugih kremah.
  • 0

#44 Dominika

Dominika

    sramežljivec

  • Člani
  • 91 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Kozmetika, branje, izdelava nakita in še kaj....

Posted 15 September 2006 - 06:52 PM

Jaz jo bom pa sedaj sprobala. Zdaj jo bom uporabljala za okrog oči, pozimi pa za dnevno nego. Sem jo pa probala na roki in je hudo dobra in krasno diši.
  • 0

#45 majchika

majchika

    sramežljivec

  • Člani
  • 52 posts
  • Location:...

Posted 23 September 2006 - 03:04 PM

sonchika, a bi hotla še rdečo cosmerbo ocenit? tale naj bi delovala: "napenja kožo - ji vrača tonus in poživlja krvni obtok. pospešeno ostranjuje odpadne snovi pri celulitu in tekočine pri oteklinah."
ne vem sicer, če kej od tega drži, meni tak res fajn diši, zato pa me v bistvu zanima, če dela kej škode.

sestavine: aqua purificata, hydrogenated peanut oil, propylene glycol, cetearyl akohol, sodium cetearyl sulfate, aloe barbadensis, jojoba wax, hedera helix, equisetum arvense, centella asiatica, ceteth-6, cethyl akohol, maris sal, potassium sorbate, citrus limonum, citrus grandis, citrus dulcis, cymbopogon citratus.

slikice ni, lonček je isti kot pri "rjavi" kremi, sam napis je rdeč.

lp!
  • 0

#46 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 23 September 2006 - 04:05 PM

Mene pa zanima kako se obnese ta rjava krema po tem času ko jo uporabljate. Sploh tiste ki imate mozolje. Razmišljam da bi jo kupla, sam bi raje vedla kej odzivov.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#47 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 23 September 2006 - 04:29 PM

koliko pa približno pride poštnina, če si naročiš krmo na dom? in v kolikoem času jo dobiš?
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#48 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 September 2006 - 04:45 PM

QUOTE(majchika @ 23. 9. 2006 - 16:04) View Post

sonchika, a bi hotla še rdečo cosmerbo ocenit? tale naj bi delovala: "napenja kožo - ji vrača tonus in poživlja krvni obtok. pospešeno ostranjuje odpadne snovi pri celulitu in tekočine pri oteklinah."
ne vem sicer, če kej od tega drži, meni tak res fajn diši, zato pa me v bistvu zanima, če dela kej škode.

sestavine: aqua purificata, hydrogenated peanut oil, propylene glycol, cetearyl akohol, sodium cetearyl sulfate, aloe barbadensis, jojoba wax, hedera helix, equisetum arvense, centella asiatica, ceteth-6, cethyl akohol, maris sal, potassium sorbate, citrus limonum, citrus grandis, citrus dulcis, cymbopogon citratus.

slikice ni, lonček je isti kot pri "rjavi" kremi, sam napis je rdeč.

lp!


Spet precej mastna krema, precej naravna. Z AOK se ne more pohvaliti. Kako to deluje proti celulitu, ne vem.

  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#49 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10546 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 September 2006 - 02:10 PM

Frcica - jaz imam poleg Differina zdej tud Cosmerbo in mi je ful dobra krema. Dobr mi je to, ker je za cel obraz in tud za okrog oči, da mi ni treba imet druge kreme. Občutek kreme na koži je dober, hitro se vpije in res matira. Aja, edino po enem tednu sem dobila ful suho kožo, česar ne razumem, ker naj bi bila krema mastna in za suho kožo po ocenah, jaz mam pa zdej čist izsušeno kožo, čeprav se namažem s Cosmerbo dvakrat ali trikrat na dan. Glede razlike pri mozoljih pa ne morem povedat nič dobrega. Pri meni ni neke blazne razlike, bolj čakam na to, če bo krema začela kaj delovat na male brazgotinice od mozoljev, ki jih imam več kot mozoljev pa grejo mi strašno na živce, ker so rdečkaste oz. temnejše od ostale kože in sm res slabe volje. Uglavnem ne glede na še bolj suho kožo (upam, da bo to minilo) imam o tej kremi res dobro mnenje, občutek, ko se krema vpije, je the best.

Sade - jaz sem naročila 100 ml kremo in poštnina je bila 800 SIT, tako, da sem dala 7 jurčkov.
  • 0

#50 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 24 September 2006 - 02:47 PM

Frida ful hvala za odgovor. Mislim, da bom tvegala in jo kupla. Mam prav v spominu da se jo dobi v sanolaborju?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#51 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 24 September 2006 - 05:47 PM

hvala frida! bom jo jaz tudi verjetno probala wink.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#52 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10546 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 September 2006 - 07:27 PM

Punce ne vem, če jo majo v Sanolaborju. Jest sem jo po pošti naročila. Bom šla pa jutri v Citypark pa lohk pogledam, če hočte. Sej je kul, če jo kupta, če vama ne bo sedla na obraz, jo mejta pa za telo al pa roke ane. Neki sem hotla še napisat pa sem pozabila. Se bom mogoče pol spomnila pa napisala.
  • 0

#53 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10546 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 September 2006 - 05:44 PM

Prejle sem bila v Sanolaborju v Cityparku in prodajajo samo rjavo Cosmerbo, cena je pa ista kot na netu.
  • 0

#54 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 25 September 2006 - 05:54 PM

Hvala Frida! jo bom šla ta teden kupit
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#55 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10546 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 September 2006 - 06:23 PM

Ni problema smile.gif
  • 0

#56 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 28 September 2006 - 10:59 PM

Mi lahko kera pove, če smem pod kremo uporabit tonik, ker pač piše da ne smeš uporablat nič druzga?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#57 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 29 September 2006 - 06:09 AM

Po moje lahko.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#58 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 29 September 2006 - 08:35 AM

QUOTE(frcica @ 28. 9. 2006 - 23:59) View Post

Mi lahko kera pove, če smem pod kremo uporabit tonik, ker pač piše da ne smeš uporablat nič druzga?


Nekje je pisalo, da se na kožo ne sme nanašati ničesar, kar bi imelo kakšne mineralne filtre ali druge mineralne sestavine (če to sploh obstaja hmm.gif ), ker prepreči delovanje kreme na kožo. Mislim, da imajo oni poseben tonik z aloe vero, ki ga lahko naneseš pod kremo.
Jaz jo uporabljam kar brez tonika. Ziher je ziher.
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#59 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10546 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 September 2006 - 09:57 AM

Jaz ne uporabljam tonikov, ker ne maram občutka tonika na obrazu, pri tej kremi pa nimam občutka, da bi bil tonik potreben.
  • 0

#60 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 29 September 2006 - 12:51 PM

Hvala za vse odgovore.
Kaj pa puder? Najbrž isto ne?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users