Jump to content


Cosmerba - rjava energijsko prevodna krema


  • Please log in to reply
379 replies to this topic

#1

  • Guests

Posted 19 June 2006 - 12:24 PM

Zelo dobro deluje kot hranilna krema za obraz, vrat in telo. Čisti pore. Pomaga pri obnovi epitelija, pospešuje celjenje ran in blaži vnetja. Izvrstno sestavljena hranilna krema za obraz, vrat in telo. Občutljiva in zelo nežna koža okrog oči je stalno izpostavljena zunanjim vplivom. Rjava energijsko prevodna krema preprečuje gube okrog oči, podočnjake in povešene veke – najpomembnejše pogoje za lep izgled. Rjava energijska krema obnavlja in spodbuja kožo in je zato naraven “lifting” za vaš obraz. Preprečuje nastajanje gub na vratu. Zagotavlja vam samozavest in dobro počutje, deluje osvežilno in rahlo antiseptično. Kožo čisti in pospešuje njeno dihanje. Zmanjšuje pore in uravnava delovanje lojnic. Pospešuje odstranjevanje balastnih snovi in obnavlja kožne celice. Pomaga pri tvorbi ter obnovi epitelija. Izboljšuje prožnost kolagenskih vlaken, pospešuje celjenje ran in blaži vnetja. Primerna je tako za vlažne kožne poškodbe kot za odkrite površine, npr. obraz ali poraslo kožo. Kremo zlahka nanašamo, zato je posebno primerna tudi za mazanje bolečih sončnih in drugih blažjih opeklin. Deluje osvežilno in rahlo antiseptično. Krema dobro deluje pri brazgotinah po operacijah (lepotnih, krčnih žil, liposukciji, po porodu), opeklinah, sončnih alergijah, herpesu, aknah, žuljih, dekubitusu, podplutbah, turih, iritirani koži (npr. po depilaciji, pri rdečici po britju, zaradi sončnih opeklin, rentgenskega in laserskega obsevanja ali obsevanja z umetnim soncem). Vsebuje ognjič, preslico, bršljan, medeno deteljo in sporiš (železnjak).

Aqua Purificata, Hydrogenated Peanut Oil, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Sodium Cetearyl Sulfate, Calendula Officinalis, Jojoba Wax, Hedera Helix, Equisetum Arvense, Melilotus Officinalis, Verbena Officinalis, Ceteth-6, Cethyl Alcohol, Maris Sal, Potassium Sorbate.


IPB Image
  • 0

#2

  • Guests

Posted 19 June 2006 - 12:40 PM

Sol??
  • 0

#3

  • Guests

Posted 19 June 2006 - 12:52 PM

Ja, jaz sem tudi čudno pogledala (maris sal). biggrin.gif
  • 0

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 June 2006 - 06:57 PM

Dobra krema, precej mastna in naravna. Sol se dosti kje pojavlja. Zakaj? nimam pojma.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5

  • Guests

Posted 19 June 2006 - 09:44 PM

Hvala sonchika ... Ja, tale sol je baje za večjo prevodnost, ker naj bi bila to tudi neke vrste energetska krema (sem prej še malo na netu brskala).
  • 0

#6 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 19 June 2006 - 10:14 PM

Kje se to kremo da kupit in koliko stane?
In kje si brala o tej kremi? Me zanima ... !

Sonchika za kako kožo je?Bl suho?Ma kej aok?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 June 2006 - 05:57 AM

Sol - prevodnost? Neee. Veliko krem in izdekov za lase vsebuje sol, pa niso zato nič kaj prida "energetski". Krema je mastna in namenjena suhi koži. AOK ima kakšen, je pa precej naravna.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8

  • Guests

Posted 22 June 2006 - 01:31 PM

QUOTE(rea)
Kje se to kremo da kupit in koliko stane?
In kje si brala o tej kremi? Me zanima ... !

Sonchika za kako kožo je?Bl suho?Ma kej aok?


Jaz sem jo kupila predvsem zato, ker sem imela eno brazgotino (zdaj je skoraj že popolnoma izignila), mi je je pa se precej ostalo in je fajn tudi za rabo kar tako in me je zanimalo, kaj strokovnjakinja Sonchika meni o sestavinah.


Imajo pa več vrst, tale je rjava (notri je bela, nič bat ), obstajajo pa še rdeča, zelena, oranžna itd. Mislim, da so švicarske, in res povsem naravne. pa tudi na živalih niso testirane. Glede na količino (100 in 200 ml) pa se mi niti ne zdijo predrage.

Rea, link ti pošljem po ZS, ker ne vem, če lahko tule reklamo delam. ermm.gif:
  • 0

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 June 2006 - 01:35 PM

Moj fotr uporablja izključno te kreme ... že dolgo časa.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 June 2006 - 10:37 PM

Ejzakaj si omenla brazgotino?A pomaga pr odpravljanju brzagotin?
Ja kake so pa druge kreme-oranžne itd-za kako kožo?

hvala za zs wink.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#11

  • Guests

Posted 23 June 2006 - 03:50 PM

Ja, če sveže brazgotine začneš zgodaj mazati s to kremo, potem jih lahko skoraj 100% preprečiš oz. odstraniš. Pri starejših (brazgotinah) pa tudi pomaga, jih zmehča, naredi manj vidne itd. Samo moraš biti vztrajen.

Ta rjava je tudi fajn za okrog oči (preprečuje nastajanje prezgodnjih gubic).

Na spletni strani (link sem ti poslala) je vse razloženo, za kaj je kakšna krema. Mislim, da je ena univerzalna (oranžna se mi zdi, samo nisem sigurna, preveri), tako da se njo lahko mažejo tudi otroci, potem so pa po barvah specifične. Ene so za bolj čvrto kožo, pa proti celulitu, ena je fajn za mazanje pri nosečnosti, hujšanju in liposukciji (preprečuje nastanek strij itd.). Saj pravim, vse piše na spletni strani, lahko jih pa tudi pokličeš (z mano so bili po telefonu vedno prijazni).
  • 0

#12 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 25 June 2006 - 11:59 AM

Kaj še lahko ktera od vaju meni link pošle prosim?

Pa zanima me kje se dobi pa kolk stane....
Ful mi je pritegnila pozornost kr mam na licu pri nosu eno malo brazgotinico pa tak rdeča je malo.. kak dolgo bi si to mogla mazat da bi zginlo?
  • 0
Memento mori.

#13

  • Guests

Posted 25 June 2006 - 01:11 PM

Claudija, sem ti vse poslala na zs ...
  • 0

#14 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 25 June 2006 - 02:02 PM

kaj pa če bi ga kr tu objavla? mene tut zanima pa najbrž še koga
  • 0

#15

  • Guests

Posted 25 June 2006 - 10:42 PM

Ja kaj pa vem, če lahko reklamo delam ... Če lahko, potem mi ni problem še tule link objaviti ... wink.gif

A lahko? Odgovorni? ermm.gif:
  • 0

#16 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 June 2006 - 06:33 AM

Nalepi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#17

  • Guests

Posted 26 June 2006 - 11:58 AM

Ekola, tole je link za kremice Cosmerba. Pojma nimam, morda jih prodajajo še kje drugje, jaz vem samo za tale studio.

http://www.vidastudi...=katalog&cid=16

Lep sončkast dan.
  • 0

#18 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 June 2006 - 11:59 AM

Energijsko prevodna krema... IPB Image
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#19

  • Guests

Posted 26 June 2006 - 12:05 PM

Ja, pojma nimam, kako to deluje, ampak meni je res pomagala pri odpravi brazgotine ... Pa v bistvu sem zato mislila, da vsebuje (morsko) sol ... blink.gif Mi je pa fajn, ker je naravna ... wink.gif
  • 0

#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 June 2006 - 12:38 PM

QUOTE(sonchika)
Energijsko prevodna krema...  IPB Image


Sej sol prevaja elektriko, če gledamo iz tega vidika ... tako funkcijo opravlja tudi v našem telesu.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users