Jump to content


Photo

Balea


  • Please log in to reply
52 replies to this topic

#1 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 12 April 2008 - 01:53 PM

Evo našla sestavine:

Balea Trend It Up Reinigendes Shampoo

Za lase in lasišče, očiščeno intenzivnih sredstav za oblikovanje.

Lepo oblikovana pričeska potrebuje intenzivna sredstva za oblikovanje in veliko njih: laki za lase, geli, voski, spreji in kreme ... Vse to je potrebno občasno temeljiteje očistiti z las. Z Balea šamponom Trend It Up Reinigendes Shampoo bo to postalo hitro, enostavno in prijetno opravilo. Negovalna formula vsebuje vitamin B5 in je prijetnega, sveže-sadnega vonja, po uporabi pa boste imeli občutek, da so vaši lasje kar "zadihali".




Sestavine: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Parfum, Cetrimonium Chloride, Panthenol, Hydroxypropyl Guar, Niacinamide, Potassium Sorbate, Glycerin, Polyquaternium-10, Butylene Glycol, Limonene, Linalool, CI 47005, CI 42051.

http://slike.planet-...des_shampoo.jpg


No ja men se zdi tako tako,se dobi boljše tudi,ampak za to ceno je okej.

Vsebuje:Pantenol,Niacinamide,Glicerin.Okej je no.Dišeč je tudi saj že na šestem mestu vsebuje parfum.
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 April 2008 - 05:58 PM

Ta je res čistilni. Ne vsebuje nobenih negovalnih snovi. Ok reč.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Bootylicious

Bootylicious

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 144 posts

Posted 12 April 2008 - 06:52 PM

Kaj to se že dobi pri nas v dm?
jaz ga še zadnjič, ko sem bila tam, nisem videla.
  • 0

#4 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 06 May 2008 - 07:48 PM

november rain mislim da ti manjka par sestavin tule..evo js sm prepisala z embalaze ...mam ze doma to zadevo... smile.gif

AQUA , SODIUM LAURETH SULFATE , SODIUM CHLORIDE , COCAMIDOPROPLY BETAINE , SODIUM BENZONATE , CITRIC ACIS , PARFUM , CETRIMONIUM CHLORIDE , PANTHENOL , HYDROXYPROPLY GUAR , HYDROXYPROPLYTRIMONIUM CHLORIDE , NIACINAMIDE , POTASSIUM SORBATE , GLYCERN , POLYQUATERNIUM-10 , BUTYLENE GYLCOL , NYMPHAEA ALBA FLOWER EXTRACT LIMONENE , LINALOOL CI 47005 , CI 42051


  • 0

#5 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 06 May 2008 - 07:57 PM

Če je res pravi čistilni si ga grem jutri kupit, glede na to da je res poceni in ga bom primerjala z mojim Keune potem bom pa videla kaj je bolje, čeprav glede na sestavine mislim da je Keune vseeno boljši smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#6 Bootylicious

Bootylicious

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 144 posts

Posted 07 May 2008 - 06:34 AM

Jaz sem si ga včeraj kupila. ga bom sprobala danes
  • 0

#7 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 07 May 2008 - 09:15 PM

a ga je že kira sprobala? ermm.gif js ga se kr nism oops.gif
  • 0

#8 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 07 May 2008 - 09:28 PM

Jazs em ga donas sprobala. morm rečt, da so lasje ful sijoči (brez balzama alpa kj drucga). Šampon zelo dob diši, ampak k je pa enkrat na laseh se ga pa ne voha več tolko.
čeprou nism mela ful umazanih las se je šampon ful teško spenu in sm kr nekej časa porabla zato, drugače se mi pa ful dopade, še posebno zaradi doziranja.
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#9 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 08 May 2008 - 05:00 AM

nevem,jaz sem našla na netu samo tiste ki sem jih nalepla.
  • 0

#10 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 08 May 2008 - 07:40 PM

Danes sem ga preizkusila pa me ni ravno navdušil, spenil se mi je, doziranje je enostavno vendar ne čudim takega učinka kot pri Keune tako da tega bom porabila tako za kdaj vmes smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#11 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 08 May 2008 - 09:19 PM

Evo...pa sm ga koncno preizkusila...gledam ka ste druge pisale...nwm..men se je cist normalno spenu...disi omamnooooooooo...mmmmmmmmmmmmmmm....rezultat : ful gladki lasje...pa vec leska majo...definitivno ostane v moji kopalnici se neki cajta tongue.gif

sam mi je smotana embalaza...oz doziranje...ko ne vem kk se pol nazaj zapre ona pumpica..js sm se tk matrala da ono nazaj zaprem..obracam levo desno ma z vseh strani....noce blink.gif huh.gif
  • 0

#12 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 09 May 2008 - 12:51 PM

Pumpico potisneš navzdol in potem vrtiš v levo pa se zapre smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#13 Chianti

Chianti

    sramežljivec

  • Člani
  • 60 posts

Posted 24 June 2008 - 08:10 AM

No, jaz sem si pa zdej kupila tale šampon, pa bi lepo, lepo, prosila, če se loh ocenijo še ostale sestavine ker jih je november rain samo pol dobila na netu....pol jih je pa LiL`curLy_girL še dopolnila......

prosim, prosim...
  • 0
There is only one the most beautiful child in the world and every mother has it!

#14 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 24 June 2008 - 08:33 AM

Enaska ocena.Šampon ni kaj dosti negovalen, vsebuje nežna čistilna sredstva,balzam,pantenol,nekaj malega niancinamidov in nekaj malega ekstraktov.Povprečen šampon.Za dobro čiščenje las, ni pa kaj negovalen.
  • 0

#15 Chianti

Chianti

    sramežljivec

  • Člani
  • 60 posts

Posted 24 June 2008 - 09:49 AM

O hvala, hvala.....zdej mi je spet vse dol padl.....ma že od zjutraj brskam na vašem forumu, da bi najdla eno ornk fino zadevo...pa ne mislim zdej JOICO pa te zadeve k bi mogla do frizerskega salona pa to......ampak neki tazga k se da v DM kupit recimo....pa nič.....ko že mislim, da je stvar ok, pa vidim, da je že zastarela zadeva od leta 2006, in jo pol par let kasneje ocenite za slabo......in pol ne vem kaj naj...........rada bi pa en kul šamponček brez silokonov (ko ste tko vse proti tongue.gif ) pa balzam.......tud brez teh zadev.....rada bi pa mehke laske biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
pa nič ne bom huda ker vem da je blo to že milijonkrat najbrž napisano........ampak če se bo kteri dal, ker se mi ne da več iskat!!!!!

Pa tist Gliss kur oil nutritive al kaj že......to sem si mela namen dat gor kao mal zaščite pred likanjem, no in pol ste ga ful pohvalile.....šibam kupit, pol pa spet ni bil ok zarad silikonov...............jaz sem zmedena biggrin.gif

Hvala vseen

  • 0
There is only one the most beautiful child in the world and every mother has it!

#16 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 24 June 2008 - 04:49 PM

Lej Lavera,Aubrey Organics,Sante,Logona,Alverde(imaš v dm-u, zelo poceni in kvalitetno)...to je vse brez silikona in kvalitetno.

Saj silikon ni sploh škodljiv ampak ker se kopiči na laseh je fajn če enkrat na dva tedna uporabiš čistilni šampon(kot je naprimer ta Balein).Tale balein sploh ni slab...je namenjen čiščeju las ne negi..
  • 0

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 June 2008 - 05:01 PM

Silikoni v regeneratorjih in maskah še grejo, v šamponih pa so za moje pojme ogromen NO. Vsi ti šamponi, ki jih je naštela November, so super. Posebej bi izpostavila Alverde, čer je cenovno dosegljiva, naravna in zelo kvalitetna znamka, pa še dobi se v DM. Logona, Lavera, Sante se dobijo samo v Biotopicu in Kalčku, pa v nekaterih Sanolaborjih. Aubrey Organics pa preko interneta (slovenska spletna stran) in mislim, da v LJ tudi na tržnici, je ena stojnica tam, če se ne motim.

Če poveš točno kak tip las in lasišča imaš, ti lahko bolj konkretno predlagam.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 24 June 2008 - 05:24 PM

Js pa mislim da bi alverde birke&salbei pasal na čisto vsak tip lasu.Tud na ubogo lasišče.

Aja pa še Reelle sem pozabla.Šamponi in balzami ne vsebujejo silikonov biggrin.gif Pohvalno.
  • 0

#19 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 June 2008 - 05:32 PM

Jaz pa mislim, da žajbljev ne bo za zelo izsušene in poškokodovane lase ter izsušeno lasišče. Škodil sicer nikakor ne bi, ampak za tak tip las in lasišča bi bil bolj kakšen res bogat šampon z dosti olji, kot recimo Lavera vrtnica, pa kakšen od Joico recimo, ker ob enem tudi zelo zmehčata lase, česar ta žajbljev od Alvede ne nardi glih - čeprav je kvaliteten.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#20 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 24 June 2008 - 05:41 PM

Ja za tako Hardcore izsušene lase in lasišče ne.Malo pomaga proti prhljajo pa za mastne lase je super ja.

Joico pa ja ma silikone?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users