Jump to content


Photo

Cadey - Bilba Impacco rigenerante ai semi di lino


  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#21 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 27 February 2008 - 10:02 PM

ja tui meni je ful cudno...vsaj ce bi mele Italija in Spanija razlicne standarde, bi mogoce tle iskala razlog...tako pa ne vem...res pa da je ta frizerski salon eden najbolj "slavnih" v BCN rolleyes.gif pa si mogoce za to nabije tako marzo wink.gif

ja ja nanasa je lepo, nic ne kaplja, ostane vse na laseh...glede obstojnosti vonja ti ne vem kaj rect...ker jaz si itak perem glavo na 1,5 dan ...ampak 1 cel dan sigurno voham ta vonj wink.gif

za praznike pridem domou
  • 0

#22 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 27 February 2008 - 10:07 PM

Je bila v navadni trgovini, ena sama. smile.gif Jutri zjutraj grem pogledat in če je res 5eur in če bo še vedno tam jo lahko komot kupim. Upam, da se nisem zmotila v ceni, ker sem gledala kar dosti mask. smile.gif
  • 0

#23 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 February 2008 - 10:08 PM

Pa se spomniš, če je bila 500 gramov, al je bila manjša?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#24 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 27 February 2008 - 10:15 PM

Tole masko punce na italjanskih forumih kar hvalijo. Pa dvomim da stane 20€, ker pravijo da je cenovno ugodna in jo primerjajo z Garnier-jevimi maskami.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#25 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 February 2008 - 10:23 PM

Je pa res, da v frizerskih salonih dostikrat prav nerazumno nabijejo cene, če kaj kupuješ pri njih. In glede na to, da je Exotica kupila masko v nekem high salonu sredi Barcelone, ni nič čudnega, če je bila 3x dražja.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#26 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 27 February 2008 - 10:24 PM

Našla, v Ita res stane 5-6€ za 500ml. Tako da tistih 20€ je prou lopovska cena.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#27 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 March 2008 - 04:47 PM

Napisala bom oceno za tole masko in rada bi dodala še opis. Ker pa na pakungi vse piše v italjanščini, me zanima, če katera toliko dobro obvlada ta jezik, da bi mi lahko zadeve vsaj približno prevedla v slovenščino. Na maski sicer piše tole:

La miscela brevettata del prezioso olio estratto dai Semi Di Lino e dei Cristalli Liquidi, conferisce a questo impacco uno straordinario effetto rinforzante per i capelli sottili, daboli o sfibrati. Ideale per rigenerare i capelli trattati, basta un' applizacione per ritrovare la loro naturale lucentezza, morbidezza e volume.


Ja, pa še zanima me kaj pomeni qualche ingrediente, consistenza troppo liquida in ingredienti nocivi.

Hvala! tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#28 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 March 2008 - 05:19 PM

Patentirana zmes dragocenega olja iz ekstraktov lana (?) in tekočih kristalov v tej maski pripomore k izrednemu okrepilnemu efektu za tanke, slabotne in poškodovane lase. Idealna za regeneracijo barvanih ali kako drugače obdelanih las, zadostuje en nanos za podarit lasem nazaj njihov naravni sijaj, mehkobo in volumen.

qualche ingrediente - kak/kakšna sestvina (v smislu "ena sestavina", samo bi mogla cel stavek videt)
consistenza troppo liquida - preveč tekoča konsistenca
ingredienti nocivi - škodljive sestavine
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#29 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27037 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 03 March 2008 - 05:22 PM

Piše kako je ta maska oh in sploh dobra. laugh.gif Sarah, ti prevajaj besedo po besedo, jst nimam časa. oops.gif


qualche ingrediente = kakšna sestavina
consistenza troppo liquida = preveč tekoča konsistenca
ingredienti nocivi = škodljive sestavine



EDIT: Ju bič, prehitela si me! laugh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#30 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 March 2008 - 05:31 PM

100x hvala, super sta obe!

Tiste dve spodnji zadevi pa sem pobrala iz te strani, kjer sta napisani dve oceni te maske v italjančini. Pa me je zanimalo, kaj pravita in sem hotela vsaj prevod od svantaggi oz. negativnih lastnosti.

http://www.ciao.it/B...apelli__1025411
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#31 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27037 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 03 March 2008 - 05:41 PM

Meni link ne dela. hmm.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 March 2008 - 05:52 PM

Tole so ocene za to masko in me je zanimalo, kakšne so kaj po njihovo negativne strani:

http://www.ciao.it/s...liquidi__341544

Zakaj ne znam italijansko, bog mi pomagaj?! cry.gif laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#33 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 March 2008 - 10:22 PM

Če želiš ti lahko prevedem vse svantagge, ampak jutri, postelja kliče. tongue.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#34 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 March 2008 - 10:38 PM

Kakšna pridna dečva si ti. oops.gif Lahko noč! kiss1.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#35 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 04 March 2008 - 09:19 AM

Baby, kjer si to staknila v stari Gorici? oops.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#36 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 04 March 2008 - 12:11 PM

Kinky, kolikor sem jaz razumela se to dobi skoraj povsod po drogerijah (Limoni,..).


Svantaggi: poco prodotto, almeno per un capello medio lungo - premajhna vsebina, vsaj za srednje dolge lase (to mi je zdaj ful čudno, a je ni 500ml? Upam da prave stvari prevajam tongue.gif )

Svantaggi: nessuno - noben

Svantaggi: un po' lungo da risciacquare - se slabo spira

Svantaggi: per avere ottimi risultati andrebbe applicata ad ogni shampoo - za dobre rezultate je potrebna uporaba pri vsakem umivanju las

Svantaggi: appesantisce un pò - malo obteži lase

Svantaggi: il prezzo - cena( hmm.gif )

Svantaggi: il prezzo, ma ne vale la pena - cena, ampak se vseeno splača

Svantaggi: non serve a niente - zelo slaba, neuporabna

Svantaggi: Non ha un profumo buonissimo, poco prodotto - neprijeten vonj, premajhna vsebina
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#37 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 March 2008 - 12:16 PM

Sarah, zihr je prava maska, ker ima Bilba samo dve maski, tole rdečo in eno modro. Fora je v tem, da se menda dobi v dveh količinah in sicer 500ml (to imam jaz in je ogromna) in pa ena manjša, pomoje kakšnih 200ml, kar pri dolgih laseh res ne traja nevem kako dolgo. Kar pa se cene tiče, sem pa jaz res dala za njo 5€, samo Exotica je pa zanjo v frizerskem salonu odštela več kot 20€ - lahko, da jo je kateri nesrečnež od tistih, ki so omenili previsoko ceno, tudi ful preplačal oz. je ni dobil tok poceni, kot jaz.

Sicer pa ful hvala za tole! worship.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#38 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 04 March 2008 - 12:19 PM

Upss, zdaj sem opazla da so dve strani, no da dokončam:

Svantaggi: Difficile da trovare, il profumo - težko jo je dobit, neprijeten vonj

Svantaggi: il prezzo un pň troppo alto - visoka cena

Svantaggi: marca poco considerata - premalo cenjena znamka

Svantaggi: non ho capito se rigenera - nisem sigurna če regenerira lase

Svantaggi: Risultati praticamente nulli - nima nobenega učnika, rezultata na laseh


Np wink.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#39 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 04 March 2008 - 12:20 PM

Hvala Sarah, grem v petek v Limoni ali Sirene Blue. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#40 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 04 March 2008 - 12:24 PM

Pejd rajši v Limoni, za tega sem ziher da je ena rekla da jo je tam dobila. tongue.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users