Jump to content


Photo

spodnje majice


  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 September 2005 - 11:43 PM

.

Bližajo se mrzli dnevi in sem se odločila, da bom letos vestno nosila spodnje majčke (velikokrat sem kak dan prejšnje hladne dni izpustila sp. majčko in se kasneje bojevala z bolečimi ledvicami..... sedaj bom bolj pametna). In me zanima, če in kje kupujete sp. majčke? Iščem take čist navadne (pa spet ne preveč), po možnosti enobarvne in ne preveč drage (tam do 2k ena). Trenutno imam samo sp. majčke od Skiny, sicer so super, ampak vseeno malo predrage, da bi se z njimi ful založila.

Hvala za predloge!


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 27 September 2005 - 12:07 AM

sp.majčke sem dobila že v - beti,cena solidna,je pa res,da mam za spodnjo majčko tud majčko,k se jo prodaja kot navadno majčko,ampak pri takem nakupu gledam,da ni kratka in it trdokanega bombaža.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 September 2005 - 07:00 AM

Beti RULEZ! smile.gif Ampak so pa kar drage. Mi je pa všeč, ker so iz mehkih materialov in lahko dobiš kar dolge majčke (ker je potem vseeno imeti majčko, če pa ne gre pod hlače in ti spet gledajo ledvice ven).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 27 September 2005 - 07:04 AM

Jenna jaz sem si prejsnji teden kupila tri spodnje majcke od Beti v Sparu za eno sem dala 1500 sit,bele navadne na tanke naramnice,super priporocam! :thumleft:
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 September 2005 - 02:23 PM

.
O, super, hvala. Bom pogledala Beti. In ja - bolj dolge morajo bit. Ker če so kratke, itak nič ne pomaga.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 27 September 2005 - 03:40 PM

Jst učasih pozi mi nosm spodnje majčke, učasih si pa kupim kakšno bolj pisano(npr: V Fabiani-ju) in jo imam poleti za pižamo biggrin.gif Drugače pa tut tuki prisegam na Intimissimi, pa Beti je tut u redu biggrin.gif
  • 0

#7 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 27 September 2005 - 05:36 PM

beti so super, sam je treba pohitet dokler so, saj je šla firma v franže.
(jaz jih imam par, in so super)
  • 0

#8 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 September 2005 - 05:40 PM

.

V kateri trgovini Beti v Lj pa imajo največjo izbiro?


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#9 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 September 2005 - 06:30 PM

Jaz nosim spodnje majčke od Beti.ja od Zare jih mam nekaj, drugače pa rada nosim kr navadno majčko (oprijeto), ki je zelooo dolga in si jo "zaklačim" za hlače potem pa čez majčko z dolgimi rokavi in odspodaj gleda barva spodnje majčke ven in mi prekrije ledvice in vse in se super da kombinirat biggrin.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#10 plesalka8

plesalka8

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 27 September 2005 - 07:42 PM

jst mam pa ful problem k mam vse zgorne majce krajše pol mi pa spodna majca vn gleda,tko da si kupujm pisane,da tut če vn gleda ne veš da je spodna majca
  • 0

#11 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 27 September 2005 - 09:52 PM

QUOTE(plesalka8)
si kupujm pisane,da tut če vn gleda ne veš da je spodna majca


zvito, ni kaj... wink.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#12 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 28 September 2005 - 07:16 AM

razmišljm tudi o kakšnem bodyju.
  • 0

#13 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 September 2005 - 12:24 PM

Ka to je zelo praktično, ker ne leze skoz ven izpod hlač...
IPB Image


Jenna v ljubljani so naslednje prodajalne:

# LJUBLJANA, Plava laguna, Dunajska cesta 48,
tel.: 01 430-14-15
# LJUBLJANA, BTC, Šmartinska 152, dvorana A, klet D28,
tel.: 01 523-16-25
  • 0
Viens, reste ici!

#14 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 September 2005 - 01:03 PM

.

Hvala, ¤PunChkA¤. Najbrž že kar jutri grem v nabavo. :blob5:



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#15 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23547 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 28 September 2005 - 02:08 PM

meni so pa všeč od INTIMISINI (ali nekaj takega - v Mercator centrih). Mislim da so nekaj čez jurja - raznih barv, pa dobr se nosijo!!!
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#16 keya

keya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 333 posts
  • Location:gorenska
  • Interests:marskej... :P predvsem pa turizm pa potovanja :))

Posted 28 September 2005 - 02:21 PM

jst pa bodijov ne maram rolleyes.gif nosm spodno majco wink.gif k jo ponavad kupm kr u kšni gali (radolca).
  • 0
~ ženske znamo fejkat orgazem, moški pa celo zvezo ~

by:LiLLaNaB

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 September 2005 - 04:24 PM

QUOTE(Kami)
meni so pa všeč od INTIMISINI (ali nekaj takega - v Mercator centrih). Mislim da so nekaj čez jurja - raznih barv, pa dobr se nosijo!!!

Intimissimi? Mislim, da so kar krepko čez jurja.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 28 September 2005 - 04:31 PM

Res je,se kar strinjam z Jenno!
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#19 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 28 September 2005 - 11:54 PM

Jaz sem jih kupila v Neckermannu, štiri komade za par jurjev - ful poceni, 100% bombaž, čisto navadne,bele, brez čipk. Meni so v redu.

Body pa nosim večinoma samo za v službo, ker moram imet srajco v hlačah.
  • 0

#20 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 31 October 2005 - 12:48 PM

A je že kera kupla kšno spodnjo majčko od microfile?(neka nova firma)
Full bi si kupla eno sp. majco z elastanom in tko po možnosti dokaj brez šivov....pa ne zdaj od palmers al pa kaj takega.(črno&belo&kožno barvo)
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users