Jump to content


Photo

AVON


  • Please log in to reply
1345 replies to this topic

#1301 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 June 2008 - 06:47 PM

Uh, potem pa oboje odpade, pa hvala za info!

Se pa še priporočam za opis vonja kokos/banana kolekcije.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#1302 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 09 June 2008 - 10:11 PM

QUOTE(Klavdija27 @ 12. 5. 2008 - 21:05) View Post

Jaz imam vijoličnega Plum. Barva je v tem primeru (plum) res taka, kot tlele izgleda- plum rjavkasta. Meni je fajn, lepo mlet, pigmentiran. Gobica mi je kakovostna in lepo nanašaš...samo bolj malo ga je notri. za osbtojnost ne vem točno več- mislim da povprečje, ne spomnim se kak je bilo brez primerja (zdaj imam tak UD primer...)



Se pa spomnim, da eni Deep purple ni bil všeč, tudi barva ni bila enaka kot v katalogu, tak da izgleda je odvisno od barve do barve.



Mene pa powder pink full mika. Mi je taka kjut piggy barva. Kaka je pa v živo, kdo ve...


Če te mika, ti ga jaz prodam. Sem samo sprobala.


Imam pa tudi odtenek plum. Senčke so kakovostne, samo barve mi niso všeč.

  • 0

#1303 Ančyka

Ančyka

    sramežljivec

  • Člani
  • 94 posts
  • Interests:sprhodi s psom, rolanje

Posted 04 August 2008 - 11:41 AM

ČaW! Mene pa ful zanima, če je že kera probala tisto kremo za noge, ki nej bi zmanjšala do 50% vidni kapilar?? Nek sm brala da nej bi bla ful dobra sam ne vem če je glih za vrjet.
  • 0

#1304 Ančyka

Ančyka

    sramežljivec

  • Člani
  • 94 posts
  • Interests:sprhodi s psom, rolanje

Posted 05 August 2008 - 06:40 PM

Pa še neki me zanima... ka slučajno kera uporablja katero od krem za noge proti celulutu Solutions? Kr js sm si že lani kupla eno ki vsebuje še bleščice in rahlo porjavi noge, zdej pa je ne najdem več v katalogu, sm pa opazla, da je ena nova pa nevem a je to ta v mal drugačni embalaži al pa čist ena druga!
  • 0

#1305 sooncek

sooncek

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 127 posts

Posted 07 August 2008 - 05:05 PM

Hejla smile.gif smile.gif

Jaz mam pa eno prošnjo oops.gif oops.gif je mogoče katera iz maribora in se ukvarja z prodajo Avon izdelkov. rada bi si naročila nekaj stvari, pa nikogar ne poznam takega smile.gif se že veselim
  • 0

#1306 Ančyka

Ančyka

    sramežljivec

  • Člani
  • 94 posts
  • Interests:sprhodi s psom, rolanje

Posted 07 August 2008 - 06:30 PM

Js sicr nism iz Mb ampak če ne boš našla nikogar pa če hočeš lahka tut naročiš pr men pa ti paket dostavjo kr k tep domov. Če pa hočeš bolj redno naročvat ti pa predlagam da se kr sama včlaniš.
  • 0

#1307 sooncek

sooncek

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 127 posts

Posted 07 August 2008 - 07:15 PM

Če nikogar ne nejdem, se bom obrnila na tebe smile.gif sem bla že sama včlanjena, ampak se ni glih obneslo.
  • 0

#1308 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 09 August 2008 - 01:44 PM

Celia, zgrešila sem tvoj post, žal. Imaš še v prodaji powder pink senčilo?



Drugače pa me zanima, če ima katera izkušnje s tema dvema izdelkoma (paleta krem senčil) iz linije Color Trend. Barve so čudovite, a me skrbi, ker so kremaste, če se potem barva sploh pozna kaj na očesu, ali se vse skup le srebrno sveti, kot so kremaste ponavadi...?



IPB Image



IPB Image


  • 0

#1309 exblonde

exblonde

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 11 August 2008 - 06:05 PM

QUOTE(Ančyka @ 5. 8. 2008 - 19:40) View Post

Pa še neki me zanima... ka slučajno kera uporablja katero od krem za noge proti celulutu Solutions? Kr js sm si že lani kupla eno ki vsebuje še bleščice in rahlo porjavi noge, zdej pa je ne najdem več v katalogu, sm pa opazla, da je ena nova pa nevem a je to ta v mal drugačni embalaži al pa čist ena druga!




te kreme žal ni več. je pa zdej krema Cellu-Glow, ki je namenjena za oblikovanje celotnega telesa (ne samo nog) in hkrati podari tudi rahlo zagorel videz.



  • 0

#1310 Ančyka

Ančyka

    sramežljivec

  • Člani
  • 94 posts
  • Interests:sprhodi s psom, rolanje

Posted 12 August 2008 - 04:48 PM

Se je men zdel da je neki takiga s temi kremami. Sam ka je tut tak fajna k prejšnja kr una kr fajn prikrila še popkane kapilarce?
  • 0

#1311 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 15 August 2008 - 11:21 AM

QUOTE(Klavdija27 @ 9. 8. 2008 - 14:44) View Post

Celia, zgrešila sem tvoj post, žal. Imaš še v prodaji powder pink senčilo?
Drugače pa me zanima, če ima katera izkušnje s tema dvema izdelkoma (paleta krem senčil) iz linije Color Trend. Barve so čudovite, a me skrbi, ker so kremaste, če se potem barva sploh pozna kaj na očesu, ali se vse skup le srebrno sveti, kot so kremaste ponavadi...?

IPB Image



Klavdija, senčka je še na voljo.

Jaz imam ta zgornji kompletek Color Trend. Naj te ne skrbi, barva senčke se pozna. Bela ima notri še bleščice. Pomanjkljivost teh senčk je, da so bolj slabo obstojne. Npr. enkrat sem se zjutraj namazala, popoldne pa na veki skoraj ni bilo sledu o senčki! biggrin.gif Je pa res, da nisem uporabila podlage za sence. Je pa ful lepa in priročna embalaža, pa fajn barve, tko da konec koncev so kul. Modra senčka je v resnici bolj svetla in malenkost bolj zelenkasta.
  • 0

#1312 _*tyaska*_

_*tyaska*_

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts

Posted 15 August 2008 - 12:32 PM

Ančyka, js uporablam kremo proti celulitu in strinjam. Strij sicer nimam, ampak mi ta krema bol odgovarja, kot pa tisti gel, ki je samo proti celulitu.

Js sm ful zadovolna. Je pa res, če se hočeš znebit celulita, morš kej več nrdit, kot se pa sam mazat.. like pravilna prehrana, gibanje, ... Js sm nejprej nehala pit gazirane pijače, samo vodo, se mazat s to kremo in učinek je biu ful hitro opazen!! Pa tut koža je bol črvsta.
  • 0

#1313 Ančyka

Ančyka

    sramežljivec

  • Člani
  • 94 posts
  • Interests:sprhodi s psom, rolanje

Posted 15 August 2008 - 01:31 PM

Tjaska js tut mam uno kremo proti celulitu in strijam in mi tut ful odgovarja. Pravzaprav sm že probala vse avonove k so proti celulitu, sam una mi je pa ful odgovarjala zato kr ti je takoj rahlo porjavela noge, rahlo prekrila nepravilnoti, pa še lepe bleščice so notr.
Ka mogoč ve kera za kako podobno kremo???

Drugač pa hvala useen za nasvet Tjaska sam se js s celulitom spopadam tut še na drugačn način, te kremice pa le niso čudežne! biggrin.gif
  • 0

#1314 sooncek

sooncek

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 127 posts

Posted 24 August 2008 - 06:59 PM

Čaw! mene pa zanima če je katera poskusila tile 2 barvni maskari Fall Green in Fall Plum, ki jih je oblikovala Jillian Dempsy. ali pride fajn barva pa je opazna??
  • 0

#1315 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 August 2008 - 07:53 AM

Jaz sem se namazala z vijola, pa se ni nič videlo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#1316 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 28 August 2008 - 07:30 PM

Caw. Ima katera izkušnje s tem, da je naročila proizvod pri Avonu, da so ji ga računali, a ga v pošiljki ni bilo? Vem, da obstaja reklamacijski obrazec, kjer lahko označiš prav ta primer, vendar me zanima dejansko, če to reklamacijo res upoštevajo in ti verjamejo, da je proizvod manjkal, in ga pošljejo naknadn0?



Ko bi se to zgodilo le 1x, bi razumela, a ker se mi skoraj vsak mesec pojavljajo problemi takšni ali drugačni z Avonom, mi že parajo živce, vsakič mi pritisk naraste. Trenutno se gre za akcijo, kjer se je dalo naročiti 2 Glazewar glossa- en za polno ceno 8.1 evra in drugi za 1 evro...dobila sem le enega, obračunano vse.


  • 0

#1317 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 August 2008 - 07:43 PM

Jaz bi jim na tvojem mestu napisala kakšen malo bolj oster dopis, sicer vljudno napisan, ampak bi jim dala vedet, da se je to zgodilo že večkrat in si si na podlagi tega ustvarila negativno mnenje - konec koncev ti plačaš vse, dobiš pa ne vsega in se ti zdi to nedopustno. Nadalje napiši, da se ravno zaradi tega vedno redkeje odločaš za naročilo in da meniš, da si tega ne bi smeli privoščiti. Napiši, da želiš neko razlago oz. temeljitev, zakaj se je to zgodilo že večkrat - če bi bilo enkrat, bi to še spregledala, tako pa se je že nekajkrat in si nad tem zelo negativno presenečena.

Mislim, da bi to doseglo nek efekt, pač naredi se zgroženo in razočarano, pomoje bo delovalo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#1318 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 28 August 2008 - 09:25 PM

Ja, saj sem jim v preteklosti že, pa nič ne pomaga, ignorirajo, še odgovora nisem dobila. Ob vsem tem me tok jezi, da bi najraje nehala kupovat, pa ne morem, ker mi je Avon všeč in se mi ob večjem nakupu splača...in tako me imajo v krempljih.



Sem malo narobe napisala, takšen primer je bil prvič, da kaj nisem dobila. So bili pa drugačni. Naprimer, da ne dobim pravočasno (en teden zamude), čeprav bi morala dobiti v kampanji A, in potem ko se le prišlajsa dostavljalec, pravi, da sem iz kraja, ki je izven njihovih dostavnih poti (btw, sem iz enega največjih dolenjskih krajev ob avtocesti LJ-ZG, tak da take bedne čist odpadejo), pa čeprav tut vem, da majo navigacijo. Položnice mi seveda niso prestavili na kasnejše plačilo, to pa ne. Potem je bil primer, da sploh nisem dobila pošiljke, nič, položnica je bila pa izpostavljena (videla na netu). Ko 2 tedna ni bilo nič od nič, vsa razpenjena začnem klicarit okrog (moja koordinatorka ni vedla nič), tak sem nekak zvedla, da je moj paket v Celju. (na desetine kilometrov stran od mene). Kaj je tam delal, bogve. Ko je prišel, je bila škatla razbita, raztrgana, potlačena, en izdelek v prafaktorjih. Spet drugič sem dobila vse polito, čeprav ni puščalo nič-kar bi imela svojega v škatli. Prihajali so že izdelki, ki ih nisem naročila, torej drugačni npr. laki za nohte, čeprav je bilo obračunano pravo naročilo. In še 1x, ko sem že dobila tista darila, ko smo zbirale točke, je več izdelkov prišlo z 3/4 vsebine, kar je nekdo že uporabljal, in bogve kdo je bil to...je letelo v smeti- kaj naj delam reklamacijo, da sem darilo dobila rabljeno? Bah, smotani so tok...čudež je že, če je vse tipi topi in dobim celo kak dodatek zastonj notri. No take reči, ziher sem še kaj pozabila.





Skoz niham med tem, da neham naročat (in dejansko ne kupujem več vsak mesec zarad tega), po drugi strani imajo veliko fajn akcij in kul izdelkov...Bi rekla kaj koordinatorki, a ona tak ne more na to vplivat veliko.


  • 0

#1319 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 August 2008 - 09:33 PM

Jaz bi jim na tvojem mestu napisala VSE to, kar si napisala zdle tukaj. Bila bi direktna in ostra, povedala pa bi tudi, da če se to zgodi samo še enkrat, boš raztrobila naokoli, ker so prekoračili vse meje. Napiši tudi, da pričakuješ odgovor, ker ga nazadnje nisi dobila, kar se ti zdi od vsega še najbolj nekorektno in je jasni pokazatelj njihovega slabega odnosa do strank. No, sej zdej odvisno kak tip človeka si, ampak jaz nikakor ne bi odnehala, dokler ne bi dobila vsaj opravičila. To, da si dobila že rabljene izdelke, se mi zdi pa še največja svinjarija, resno. Pomoje dajejo naprej tisto, kar drugi sprobajo in potem vrnejo, kar se mi zdi totalno nedopustno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#1320 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 August 2008 - 09:40 PM



Groza, kaj berem.
Jaz itak ne maram Avona, večina izdelkov mi ni bila všeč.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users