Jump to content


Photo

Prvi francoski poljub oz. lizanje


  • This topic is locked This topic is locked
115 replies to this topic

#1 Zjebana

Zjebana

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:ma ... zjeban :S:S
  • Interests:hm...

Posted 06 May 2006 - 06:35 PM

Pozdravljeni!! Sm nova na forumu in moram priznati mi je všeč ... mam pa eno težavo. Nisem se še nikoli poljubljala (niti navadno ne sad.gif )! Po moje je navadno čist easy ampak kaj če se pa zaletiva z glavama?? Mislim med lupčkanjem?? laugh.gif oops.gif Pa francoski?? Kako se to dela?? Pa kdaj? Pa kaj se to ustnic dotakneš al greš v usta?? Ker če greš v usta lahka sam z jezikom z ustnicami pa nič!??? Pa to oba na enkrat??PROSIM če še opišete pa to... pa ne rečt naj se prepustim pa bo ... ker ne bo!! cry.gif Ker ne znam pa ... joooj!!
Aja pa en fant mi je všeč ... js tud njemu ... sam on že ma izkušnje s tem js pa ne. In me je strah sploh bit z njim da ne bi pol kaj okoli govoril da sm še mlečna in da se še nisem lizala niti navadno poljubljala in da ne znam!!! cry.gif Zato mi prosim pomagajte in odgovorite pa čim bl opišite kako pa kaj oops.gif PROSIM PROSIM!!! Vi ste the best tudi če ne odpišete, čepravje dobrodošlo da bi cry.gif
  • 0
Why don't you chust close your eyes and kiss my lips and let it go

#2 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 06 May 2006 - 06:50 PM

Hm, draga moja Zjebana (ker nick laugh.gif ), takole bom rekla. Ko sem jaz prvič imela bližnjeustno srečanje s fantom, nisem tudi za trenutek pomislila, da ne znam. Samo prepustila sem se-to je pa točno tisto, česar ti nočeš slišati, a ne? Lej, narava nas je naredila take, da smo za te reči talenti. Zato se meni vsi problemi v smislu se ne znam poljubljat/sexat ... zdijo butasti. Ker jih ni. To znamo VSI. Če ti je fant res všeč, jaz sploh ne razumem, kako imaš zraven njega čas premišljevati še o tem, da ne znaš. Če je meni kdo všeč, razmišljam samo o tem, kaj vse bi delala z njim oops.gif twisted.gif v vseh možnih položajih twisted.gif ne pa o tem, kaj si bo mislil o mojih sposobnostih. Vseeno pa, vaja dela (še večjega) mojstra, tako da, ti kar pogumno. Pa oglasi se kaj, kako ti gre biggrin.gif
  • 0

#3 Zjebana

Zjebana

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:ma ... zjeban :S:S
  • Interests:hm...

Posted 06 May 2006 - 07:16 PM

HVALA in še enkrat hvala! smile.gif Ja no sam meni se je vseeno zdelo da bo bolj tako izpadlo pri njemu in bo ugotovil da je za mene prvič da sm z njim ...
  • 0
Why don't you chust close your eyes and kiss my lips and let it go

#4 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 06 May 2006 - 07:21 PM

Ni za kaj biggrin.gif Pa še tole, naj te ne skrbi, da si bo mislil, da je slabo, ker si še neizkušena. Če mu kaj pomeniš, bo še počaščen, da te bo lahko naučil twisted.gif meni recimo je zelo všeč ideja, da bi spala z devičnikom. To se mi zdi blazno seksi, z nekom nedolžnim, neizkušenim ... oops.gif ok, ampak to je že malo preveč o meni biggrin.gif
Resno, nič ne skrbi. V tistem trenutku boš avtomatično znala, obljubim. Good lick biggrin.gif
  • 0

#5 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 06 May 2006 - 07:49 PM

Sej jst sem imela podobne misli, kot ti, ko sem se prvič zbližala z nekom, še vsa zelena, on pa zihr profi v vseh pogledih.
Pa sem si rekla, več ko se boš sekirala bolj boš živčna. tak da ti se samo sprosti, nič ne more it narobe. Sej vsak se kdaj zaleti z zobmi, ali pa kaj izpade malce smešno, tudi ko že imaš "leta praxe" za sabo. In zmeraj se nejde nekaj novega, preprosto zmeraj se lahko naučiš kako potezo več... Prav to je čar vsega.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#6 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29004 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 06 May 2006 - 08:00 PM

QUOTE(Darla)
meni recimo je zelo všeč ideja, da bi spala z devičnikom. To se mi zdi blazno seksi, z nekom nedolžnim, neizkušenim ... oops.gif


jaz pa resnično upam, da nikol več nobenega devičnika ali neizkušenega tipa ne dobim v posteljo, ker bi popizdila! biggrin.gif nimam (več) potrpljenja jih učit in jim kazat osnov seksanja. biggrin.gif tista zmedenost, ko ne ve, kaj bi naredu niti kaj bi rad meni že vrsto let ni prav nič več prikupna. twisted.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#7 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 06 May 2006 - 08:26 PM

Hehe Špela, kakor komu laugh.gif
  • 0

#8 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3140 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 07 May 2006 - 02:58 PM

jst sm bla tut ful živčna ko je blo v prvič, sam ko se je on nagnu k men pa pač dal pobudo je pol šlo vse navadn...sam pust ga nj te on vod (čeprou zej bl jst vodim kt pa moji tipi, sam ok rolleyes.gif )...nč hudga ne bo, če se pa slučajn kj tacga nardi, npr. da se butneta z zobmi se pa samo nasmej, pa nau čist nč hudga. Še takmu profiju se lahk nardi wink.gif

Boš vidla, poj k boš enkrat skos tist "ta prvič" boš sam iskala šanse da bi ga napadla biggrin.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#9 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19768 posts

Posted 07 May 2006 - 03:14 PM

Zjebana,kolko si stara ti pa ta tvoj profi laugh.gif ?
ker jz se tud še nikol nism,pa bom mogoče čez neki časa z enmu skp,je pa str 16(kmal bo 17),jz pa 13 ermm.gif ...sam najhujš od vsega je pa to(dele se boste use smejale)da se tud še on ni ukušvov pr svojih letih ...čist put,tok je luštn da je gotov vlikim puncam luštn,a on,sramežljiv je zlo oops.gif
  • 0

#10 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 07 May 2006 - 03:20 PM

dekline pred prvim kisom zvadite na roki pa bo šlo biggrin.gif laugh.gif wink.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#11 Zjebana

Zjebana

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:ma ... zjeban :S:S
  • Interests:hm...

Posted 07 May 2006 - 03:27 PM

HVALA HVALA VSEM smile.gif
Em.. mladoletna js sm stara 13 on pa tud (je na isti šoli k js) ... sam se je že tolk mojih sošolcev lizalo, da majo skor vsi izkušnje sad.gif
  • 0
Why don't you chust close your eyes and kiss my lips and let it go

#12 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 07 May 2006 - 03:30 PM

Js uno navadno sm se že ... to francosko kot ti Zjebana praviš pa tud ne ... pa me je tud skos strah sam se mi zdi brezzveze, kaj bo bo biggrin.gif Js nobenmu tipu za nič na svetu ne bom povedla, da je on prvi s katerim se ližem biggrin.gif Pa mislim, da je tud prav, da jim ne!!
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#13 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 07 May 2006 - 03:50 PM

Loool, jaz svojemu prvemu tudi nikoli ne bi priznala, pa zelo sem se bala, kako bo to, kaj si bo mislil...ampak sploh ni posumil, da sem se z njim prvič biggrin.gif . Morš bit flegma pa bo...če pa kaj šteka, pa rečeš, da ti je zaletelo, ali pa, da se moraš skašlat biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#14 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 07 May 2006 - 04:32 PM

Js sem mu povedala, pa ko je blo konc reku: "A je blo res prvič??" biggrin.gif Stari, mam to v krvi biggrin.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#15 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3498 posts
  • Gender:Male

Posted 07 May 2006 - 05:12 PM

QUOTE(Parvinder)
Js sem mu povedala, pa ko je blo konc reku: \"A je blo res prvič??\" biggrin.gif Stari, mam to v krvi biggrin.gif


loooooooooool biggrin.gif biggrin.gif Tabolja!!

No jaz pa niti nisem mela časa razmišljat kak to zgleda, ker se je zgodlo čist btw in nisem nič pričakovala od tega tipa ampak enga drugega na zabavi rolleyes.gif
  • 0

#16 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19768 posts

Posted 07 May 2006 - 05:23 PM

QUOTE(Zjebana)
HVALA HVALA VSEM smile.gif
Em.. mladoletna js sm stara 13 on pa tud (je na isti šoli k js) ... sam se je že tolk mojih sošolcev lizalo, da majo skor vsi izkušnje sad.gif


pr men pa večina sošolcev oz. sošolk s tem nima izkušne ...tko da ti kr mirno wink.gif
  • 0

#17 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 07 May 2006 - 07:25 PM

Nič sekirat ... jst sem bla stara 15 let (malo pozno morda laugh.gif ), ampak se nisem sekirala. Pa ne mislit, da so to že kar VSI dali čez. Eni malo nakladajo, veš biggrin.gif
  • 0

#18 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 09 May 2006 - 06:32 PM

Uhhh joj, pr men je bla prava komedija, moj prvi zmenek - sva šla v kino, nato pa na eno klopco sedet in sva se mal menla, pa gledla sončn zahod, in nobedn ni vedu ka naredit... nato pa on reče da mam zdle ziher ful slane ustnce (prej sva se napokala s kokicami ob filmu), in nato jst odgovorim:no sej lahka probaš... no in pol se je zgodil biggrin.gif twisted.gif
  • 0

#19 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 09 May 2006 - 06:41 PM

hhe ka dobr...lej ti em..hehe "zjebana" tkole je...ko boš prvič to nardila, se ne zaganji...tega tipi ne marajo ne nor po ustncah ko da bi mu hotla jezik pojest...ti lepo počas krož z jecikom pol boš pa že vidla kak on to dela in ti bo jasn...pa ne bit sramežliva preveč...ayd vso srečo želim ne...
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 May 2006 - 06:43 PM

Jst sm bla pa 14 stara menda ... prej nekak nism mela želje probat, pol sm si pa iz čiste radovednosti ubodla dve leti starejšega tipa in je blo ... na enem igrišču pozno zvečer na klopci. Sem takoj ful notr padla in zaštekala ... je blo luštno in takrat ful razburljivo. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users