Jump to content


Photo

Proizvodi, ki so vas res razočarali


  • Please log in to reply
256 replies to this topic

#1 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 November 2005 - 07:31 PM

Kateri so tisti proizvodi, ki ste jih kupile in ste bile fuulll razočarane?

Osebno sem bila zelo razočarana z Niveino maskaro Lash Revolution. Nobenga volumna, še poudarila ni maskare. Vse obljube so se mi zdele samo blef ermm.gif
  • 0

#2 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 02 November 2005 - 07:42 PM

ja, se strinjam z nadi, tud mene je ta niveina maskara full razočarala. poleg te pa me je razočarala še maskara maybelline xxl volume+lenght, ki je grozna!! drugač pa senčila s-he, ki jih kupiš v dmju. sicer so poceni in vse, zato sm jih kupla za foro, ampak kmalu po nanosu, ni niti sledu več da si se namazal s kakršnimkoli senčilom- jah, mal drnarja, mal muske. pa grozno me je razočaral maybelline roller color- senčka v prahu z nanosom s pomočjo rolla- senčilo se ti po 10min zlepi v gube... ermm.gif
  • 0

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 November 2005 - 07:47 PM

Meni so pa tista senčila mega. Ker spodaj uporabim eyeshadow base, se obdržijo cel dan na veki in so cel dan enako intenzivne barve.

Me je pa razočarala Bourjois barva za trepalnice (imam modro svetlikajočo barvo, pa se nič ne pozna). IPB Image

Pa she senčilo v svinčniku.
Aja, pa Niveina maskara z gumijastimi ščetinami. Jao, katastrofa.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 November 2005 - 08:12 PM

.

Jaz bom kar vse po vrsti naštela:

MF maskare, laki za nohte, glosi
vsi Essence izdelki - senčke, glosi, laki za nohte
L'Occitane krema za nohte in obnohtno kožico
L'Occitane krema za stopala
vsi Dove izdelki (izjema - oljni gel za tuširanje)
BourJois maskare
Herbal Essences šamponi in balzami
Fructis
Nivea (vsi izdelki po vrsti)
Guhl balzami (šamponi pa so mi ena a)
Scheller vrtični tonik
Shiseido maskara (tista z nekimi ščetinami..... sprva mi je bla super, potem pa po kakšnih treh tednih porazna packarija s temi ščetinami)



.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 02 November 2005 - 08:27 PM

Jenna, mogoče malo off the topic...sam k te berem v teh lepotnih prispevkih, mam filing, da maš ti re kozmetke za pravo malo drogerijo. Se motim? laugh.gif pa uspeš vse to porabit, al si sam zbiralka in cosmetic loverka?
  • 0

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 November 2005 - 08:37 PM

.

Emmm, ja. Jaz sem ene vrste bolnik. biggrin.gif Npr. pri glosih - imam jih milijon, uporabljam dva..... v življenju jih ne bom porabila. In potem jih stran mečem. Da ne omenjam raznih body milkov. biggrin.gif

Res pa je, da rada probavam nove stvari. Čeprav potem itak ostajam pri istih - tistih ta kvalitetnih, se razume.

Sicer pa so še hujše 'bolnice', verjemi. Pri meni še ni tako hudo. biggrin.gif


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 02 November 2005 - 08:40 PM

No, saj nisem misla, da si bolnica, sej jst bi tut vse imela, sam predrag vse pride, pa tut ne upam na slepo probavat. Ampk v drogerijah so me pa same oči, ure in ure bi lahk not preždela, če me ne bi začele trgovke postran gledat...
  • 0

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 November 2005 - 08:49 PM

Jaz sem tudi tak bolnik. Vseh zalog imam za manjšo drogerijo. ermm.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 02 November 2005 - 09:23 PM

[quote="Jenna"].

Emmm, ja. Jaz sem ene vrste bolnik. biggrin.gif Npr. pri glosih - imam jih milijon, uporabljam dva..... v življenju jih ne bom porabila. In potem jih stran mečem. Da ne omenjam raznih body milkov. biggrin.gif

Res pa je, da rada probavam nove stvari. Čeprav potem itak ostajam pri istih - tistih ta kvalitetnih, se razume.

Sicer pa so še hujše 'bolnice', verjemi. Pri meni še ni tako hudo. biggrin.gif

pa jih prodej!!!

drgač pa puder v prahu od oriflamea.
pa en gloss ista firma biggrin.gif
  • 0

#10 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 02 November 2005 - 09:25 PM

Men se pa včas dogaja, da ful neki kopičim, pa raztavljam po policah, kot bi imela raztavo in sem oh in sploh ponosna na moj kozmetični kotiček:) Potem pa dobim preblisk, pa delam čiščenje in polovico stvari stran zmečem-k jih ne uporabljam, al pa dam sestri...a čez čas mi je že žal, pa spet nakupujem....jao, začarani krog.

Mene so nasplošno razočarali vsi izdelki od Nivee, ne maram ne šamponov, ne gelov in ne krem (na osnovno belo v škatlci--kao una nežna kot dežne kapljice-sem celo alergična, vsa pikasta), pa vse me srbi od nje---kozmetke pa še nisem probala. Pa Dove mi blazno smrdi, da mi je slab od tega....
  • 0

#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 November 2005 - 10:27 PM

QUOTE(kristy)
pa jih prodej!!!

Vidiš, to je pa to, ko jih ne morem prodat. Sem navezana na njih..... pa skos mislim 'kaj pa, če me bo kdaj spet prijelo kaj in jih bom hotla spet uporabit'. biggrin.gif

Sicer smo pa offtopic. :clown:
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 02 November 2005 - 10:51 PM

nivea maskara lash revolution (zgleda da nism edina)..
drgac pa se zdle nic ne spomnem...lahk pa pohvalim manhattnove barvice in sencila..
  • 0
it's not pms, it's you..

#13 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 02 November 2005 - 10:56 PM

skor vsi od oriflame-a alpa js vedno glih na njihov crap naletim..pa na lepe embalaze.
  • 0

#14 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 03 November 2005 - 12:35 AM

Jaz sm pa bla nezadovoljna z:
veet trakovi
šamponi Herbal essences-full zmastijo
laki od nivee (se mi nohti pol ful plastijo)
Gliss kur šamponi (balzam je super)
fructis pss pss gel
pa še kej bi se našlo,ampak se ta trenutek ne spomnim
  • 0

#15 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 03 November 2005 - 12:07 PM

razočarali so me:

- Niveja (kreme za obraz)
- Dave (kerma za obraz)
- Herbal (šamponi)
- Fructis (šamponi)
- laki (nekaterih proizvajalcev - med njimi so nekateri Nivejini, ki so čisto zanič)
- laki za lase vsi razen Taft in Tigi
- vse kreme za noge (trda koža) razen Avonovih
- kreme za obraz od Locitane
- puder (loreal 2x)
- puder Isadora
- puder Vichy...
  • 0

#16 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 November 2005 - 12:19 PM

kar sem probala od balee, razen gela za britje
dove kolekcija za barvane lase
nivea mleko za telo
AS vrtnični tonik za obraz
rahlo razočarana nad mf maskaro lash lift
)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 November 2005 - 02:03 PM

.

Jaz še dodajam:

Vichy - peneči gel za umivanje obraza
Tigi - šampon Self Absorbed
Balea - losjon za stopala
L'Occitane - sivkin šampon

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 03 November 2005 - 07:42 PM

Avon - francoska manikura
Čičkovo olje za konice las
Nivea - mleko za telo
Puder ArtDeco
Geli za tuš. Palmolive

......
  • 0

#19 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 03 November 2005 - 11:19 PM

[quote=Jenna].

Tigi - šampon Self Absorbed

.
kaj jenna,tebi ni multi bil dober?samo špeli,al kako?sm že pozabla,vem pa,da je blo full govora med nami 3 o tem! oops.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#20 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 November 2005 - 11:44 PM

QUOTE(rea)
kaj jenna,tebi ni multi bil dober?samo špeli,al kako?sm že pozabla,vem pa,da je blo full govora med nami 3 o tem! oops.gif

Ja, na začetku mi je še bil kar okej (sploh vonj). Potem pa sem ugotovila, da sem imela po njem čedalje bolj suhe lase. Skratka - po mojem mnenju ni vreden 2k. Guhl uber alles.
Špela pa itak nima tega, ampak Moisture Maniac, če me spomin ne vara.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users