Jump to content


Photo

izpadanje las


  • Please log in to reply
309 replies to this topic

#21 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 07 August 2006 - 05:37 PM

Jenna, men tud grozno izpadajo, ko si jih umijem in vedno, ko se češem, da se kar malo vstrašim, da ne bom na koncu mela čisto redke in tanke lase. Že zdaj jih mam bolj malo in če mi bodo tako naprej izpadali, si lahko kar lasuljo izberem biggrin.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 August 2006 - 05:41 PM

QUOTE(Parvinder)
Že zdaj jih mam bolj malo in če mi bodo tako naprej izpadali, si lahko kar lasuljo izberem biggrin.gif

Nehaj!!! IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 07 August 2006 - 05:47 PM

No ja, saj ti se nimaš česa bat, ko maš pa take goste lase! Pomojem, tudi,, če bi ti začeli resno izpadat, bi rabla kar nekaj časa, da bi vsi šli biggrin.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#24 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 07 August 2006 - 07:40 PM

Meni pa kakor kdaj. Nekje dva tedna nazaj sem jiš še kar nekaj pobirala iz banje, zdaj imam pa kar neko zatišje (tak po pet las na kopanje, kar je ful malo). Sicer pa itak, da bolj divje ko z njimi ravnam več jih gre.
p.s.: Za tiste, ki uporabljajo lak za utrjevanje - lase je ful fajn "vneto" mazat s kakim silikonom, se manj feclajo, pa še pred pranjem nanest nekaj balzama.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#25 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 August 2006 - 10:24 PM

Dejte mir, babe. Ti Jenna pa sploh nehaj paničarit. Imaš zelo močne, goste in dolge lase, verjetno se tudi hitro obnavljajo in zato se ti zdi izpadanje obilno. Ni tle nobene panike, imaš tudi napačen občutek, da ti izpade ogromno las, to pa zato, ker imaš tako dolge in zviti v šopu na dnu banje dajejo občutek, da jih je izpadlo veliko več, kot pa je dejansko stanje.

Ko boš napol plešasta, se pa oglasi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#26 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 08 August 2006 - 08:03 AM

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#27 didalina

didalina

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts

Posted 07 January 2007 - 07:31 PM

mam ful pomembno uprašanje pa bom kr pod to temo vprašala.
no moj problem pa je tak:jst sm u zadne pol leta shujšala za 10kg
in moji lasje so postal grozni.pomoje glih zart tega.so čist redki,mastni ob
lasišču,suhi in razcepljeni pr konicah,grozno hitro izpadajo in zlo so se mi zrečil.plisssss morte
mi pomagat.začela sm več jest,tut mal maščob k jih prej skor nč nism,jemljem neke tablete,
ampak rezultatov še ni.veste ve kkšn hitrejši učink sm ne šampone kr r men je
pomoje razlog v telesu in šamponi ne bodo pomagal.
  • 0

#28 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82176 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 January 2007 - 08:50 PM

Zrihtaj si prehrano in jemlji Fitoval kapsule.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#29 ššiva

ššiva

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 10 January 2007 - 01:02 AM

QUOTE(didalina @ 7. 1. 2007 - 19:31) View Post

mam ful pomembno uprašanje pa bom kr pod to temo vprašala.
no moj problem pa je tak:jst sm u zadne pol leta shujšala za 10kg
in moji lasje so postal grozni.pomoje glih zart tega.so čist redki,mastni ob
lasišču,suhi in razcepljeni pr konicah,grozno hitro izpadajo in zlo so se mi zrečil.plisssss morte
mi pomagat.začela sm več jest,tut mal maščob k jih prej skor nč nism,jemljem neke tablete,
ampak rezultatov še ni.veste ve kkšn hitrejši učink sm ne šampone kr r men je
pomoje razlog v telesu in šamponi ne bodo pomagal.


Ej jst ima iste probleme, le da sm v zadnjih 4 letih shujšala za 55kilogramov. Lahko si predstavljaš kako bogi so moji lasje. Kot fizerka sm full brskala za vzroki, pa je edini pravi razlog shirano telo. Lasje potrebujejo hrano, zato jej čim več sadja, zelenjave pa tudi mesa.
Kot je že dilema rekla Fitoval plus je zakon, jst ga sedaj uporabljam že kake 3 mesece in je bolje.

Je pa res da je zimsko obdobje čas ko lasje malo več izpadajo, tak je lasni cikel. Lsišče pa pozimi trpi zaradi kurjave v stanovanju, suh zrak ga namreč izsuši.

Začetniku teme bi pa svetovala obisk zdravnika, saj se lasišče z prekomernim barvanje in nanašanjem glela kaj hitro poškoduje. Lahko mu grozi plešavost, saj lasni mešički začno odmirati.
  • 0

#30 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 10 January 2007 - 07:40 PM

Moram povedat, da sem jemala od oktobra do decembra kapsule za lase Fidival in ko sem bila tik pred novim letom pri frizerki, mi je rekla, da imam ful veliko novih las, pa tudi sama sem to opazila. Seveda ni nujno, da je to ravno zaradi kapsul, ampak mogoče pa je. Drugače nimam večjih problemov z lasmi.
  • 0

#31 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82176 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 January 2007 - 08:10 PM

Fidival? ermm.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#32 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 10 January 2007 - 08:17 PM

predvidevam da je mislila fitoval ? smile.gif
  • 0

#33 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 January 2007 - 08:23 PM

Ne, mislila je Fidival. tongue.gif

http://www.lekarnar....ni-in-minerali/
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#34 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82176 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 January 2007 - 11:27 PM

FidiVal retard, LOL. laugh.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#35 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 10 January 2007 - 11:57 PM

Jst sm pa jemala Fitoval kapsule... In tut jst moram rečt da sm opazilapo prejšnem hudem izpadanju pri mojih zelo redkih laseh izboljšanje... Polno malih štrli zdej iz glave biggrin.gif biggrin.gif

  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#36 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 14 January 2007 - 05:14 PM

kot po kemoterapiji si potlej laugh.gif

ja meni gredo ob umivanju ven, če pogledaš jih je velikoo , samo če pa pomislim, da je to na vsake 8 dni, vmes si jih pa nič ne češem in so še tako zelo dolgi, je to zelo malo smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#37 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 14 January 2007 - 06:19 PM

jst tud opažam de mi v tem cajtu lasje bl izpadajo. sam konc koncev mam res ful goste lase (frizerka je enkrt izjavla de jih lohk še komu presadijo pa se mi nč ne bi poznal laugh.gif). tud če si jih češem od spodi pa tko skoz bl gor - ker mam precej zvozlane včasih kljub uporabi balzama pa bl mal pomaga.
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#38 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 19 January 2007 - 03:02 PM

QUOTE(didalina @ 7. 1. 2007 - 21:31) View Post

mam ful pomembno uprašanje pa bom kr pod to temo vprašala.
no moj problem pa je tak:jst sm u zadne pol leta shujšala za 10kg
in moji lasje so postal grozni.pomoje glih zart tega.so čist redki,mastni ob
lasišču,suhi in razcepljeni pr konicah,grozno hitro izpadajo in zlo so se mi zrečil.plisssss morte
mi pomagat.začela sm več jest,tut mal maščob k jih prej skor nč nism,jemljem neke tablete,
ampak rezultatov še ni.veste ve kkšn hitrejši učink sm ne šampone kr r men je
pomoje razlog v telesu in šamponi ne bodo pomagal.


Shujšala nisi kar čez noč, zato tudi lasje potrbujejo svoj čas. Če boš spravla v red prehrano, bi se čez čas že moralo pokazat če gre na boljše. V tem času pa si pomagaj še s kakimi kvalitetnimi losjoni, samo šampon mislim da ne zadostuje v takem primeru.
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#39 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 09 October 2007 - 12:50 PM

Joj... meni so se pa lasje tok razredčli v zadnjih 3 mesecih, da ni za zdržat. cry.gif
Ne vem, kaj naj.

Vedno sem imela ful goste in lepe lase, potem sem shujšala, pa so mi začeli mal bolj izpadat, ampak se je po kuri s Fitovalom stanje izboljšalo.
Potem sem imela en operacijski poseg (z narkozo), pa so se mi spet mal bolj razredčli.

Zdaj že 1 mesec jem cinkove in B-komplex kapsule, ful zdravo jem in vse.

Uporabljat sem začela tudi Oronazol šampon (šele 2 tedna), ker sem brala, da lahko prhljaj povzroči izpad las. Nisem imela veliko prhljaja, ampak nekaj ga je le bilo.

No iz kaj se dogaja zdaj? Na glavi imam pol manj las, kot sem jih imela! Resno. cry.gif
Opažam, da mi celo izpadajo taki bolj kratki, ki so šele pred kratkim zrastli (in ne samo dolgi, kot včasih).

Kri imam ok, ščitnica tudi, vse je z mano ok, kar se fizične plati tiče. Stresa tudi nimam, niti ne jemljem kontracepcijskih tablet.

Teoretično se to nebi smelo dogajat!

Ne vem, kaj naj... če bom šla k dermatologu, a mi bo lahko sploh kaj pomagal? sad.gif

Aja... imam kar veliko mladih laskov med lasmi, tako da vidim, da se rast ni ustavila. Ampak vseeno. Zdi se mi, da imam vsak dan redkejše. cry.gif

  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#40 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 09 October 2007 - 01:16 PM

Immortelle, joj, upam, da ti ne bodo več izpadali. sad.gif

Ne vem zakaj je do tega prišlo, nisem močno podkovana na tem področju, sem pa zadnjič bila pri frizerju in mi je povedal, da tudi njemu precej izpadajo lasje (star je pa 18) - precej si jih je barval, če ne pa skrbi za njih kot da so zlato (njemu tudi so). Potem mi je rekel, da odkar uporablja neke obliže - se je situacija izboljšala. V glavnem - enkrat na dan si nalepi obliž nekam na telo, potem skozi kožo pronicajo neke snovi (za bolj natančne podatke se lahko še pozanimam, če želiš). wink.gif On pravi, da se je situacija popravila odkar jih uporablja, ga bom v soboto vprašala kje se nabavijo in koliko stanejo če te zanima.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users