Jump to content


Photo

izkušnje s frizerji, frizurami in frizerskimi saloni


  • Please log in to reply
356 replies to this topic

#1 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 May 2005 - 08:47 AM

evo, pa sm kr novo temo odprla, da ne bomo skakale v zelje drugim temam. torej, razpišite se o vaših izkušnjah z raznoraznimi frizerji. smile.gif js že zlo dolgo hodim k munhu (kot že omenjeno) in mi je zlo fajn. vmes sem šla ene parkrat na poljansko k eni nataši (studio vl) in mi je blo tut fajn, pa dost pocen, nikol nism dala več kot 5 jurjev. zdej pa pojma nimam, kje ma salon, če sploh še, ker je na mestu, kjer je bil njen salon, zdaj mič.

  • 0

#2 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 25 May 2005 - 09:07 AM

jst prav ne maram frizerjev ...zato ker eni sploh ne vedo kaj zelis drugi pa ne vedo kaj ti pase...men je bil vedno problem k niso vedl kaj hocm zdj sem pa nasla koooooncno enga ki ve kaj hocm in nardi tko k hocm smile.gif salon pa je orange v kamniku (pa verjetno ima se kje salon) smile.gif zamenjala sem jih pa ze tok da se sploh ne spomnim oops.gif
  • 0

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 May 2005 - 09:32 AM

Jaz ne maram k frizerju. Namreč, sama nikoli ne vem, kaj hočem (drizure so tiso področje, na katero se spoznam najmanj). In pol ne vem povedat, kako naj ostriže sprednje, pa zadnje lase, pa ali naj postriže stopničasto ali ravno (kaj pa jaz vem, kako bo na koncu izpadlo). Skratka o teh rečeh nimam pojma. In potem rečem, naj mi samo skrajšajo lase in potem je čisto odvisno od njih, kaj naredijo.
Pa ponavadi nisem zadovoljna, ker izgledam, kot bi ušla iz 80.let.
Zdaj se pa strižem v Simple- u, pa še kar znajo uganiti, kaj mi paše. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 May 2005 - 10:12 AM

špela, vl studio ni več nikjer.
drgač pa-a je bla nataša tista črna z očalci taka mal kjut odštekana,al ena taka bolj mlada s kratkimi lasi?
Jz sm bla 1krat v vl studiu in so me pobarvala (pramena)in postrigli za 7.kosov al 8.kosov! Pa je blo full fajn-u miču sm že bla-me fajn postrižejo.Pri stevotu mi jepa čist hudo zato,ker pobarva tko,da mam še vedno full naravno barvo blond,in ni nekih opaznih pramenov...men je blo full ušeč.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#5 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 25 May 2005 - 02:02 PM

jz pa kr vztrajam v simple-u v Kamniku. kr nekak ne upam it drugam. k najdem enga frizerja se težko ločim od njega, ker ne morm kr enmu zaupat las. sm ful občutljiva glede tega. ne pustim postrižt več kot 0,0000000002 cm biggrin.gif ....zj se grem čez kaka dva tedna pobarvat pa se že zdj psihično prpravlam. oops.gif
  • 0
lp, Martina

#6 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 25 May 2005 - 02:10 PM

V MB hodim jaz k naši Stanki (saj jo ziher poznate, frizira tudi misice in ostale). Točno ve, kaj hočem, mi svetuje in je superca. Čeprav ni ravno vse skupaj poceni..pač potrpim smile.gif
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#7 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 May 2005 - 03:15 PM

QUOTE(rea)
vl studio ni več nikjer.
drgač pa-a je bla nataša tista črna z očalci taka mal kjut odštekana,al ena taka bolj mlada s kratkimi lasi?
Jz sm bla 1krat v vl studiu in so me pobarvala (pramena)in postrigli za 7.kosov al 8.kosov! Pa je blo full fajn-u miču sm že bla-me fajn postrižejo.Pri stevotu mi jepa čist hudo zato,ker pobarva tko,da mam še vedno full naravno barvo blond,in ni nekih opaznih pramenov...men je blo full ušeč.


ja, ta je bla, sej jo učas še vidm tko na hitr. men je bla ona res fajn, kot frizerka in kot oseba, tko mal odštekana, ja. mogoče sem šla naslednjič k stevotu na trubarjevo šišnit pa me zanimajo cene pa tko, kok so tm kej u redu tut za mal bl zahtevne stranke, hehe. biggrin.gif
  • 0

#8 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 May 2005 - 03:42 PM

[quote=Špela]
ja, ta je bla, sej jo učas še vidm tko na hitr. men je bla ona res fajn, kot frizerka in kot oseba, tko mal odštekana, ja. mogoče sem šla naslednjič k stevotu na trubarjevo šišnit pa me zanimajo cene pa tko, kok so tm kej u redu tut za mal bl zahtevne stranke, hehe. biggrin.gif
jz sm lani tm plačal s kupončkom za33% k sm se barvala(prameni) in strigla 12kosov-če ne bi blo kupona pa še + tist
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#9 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 25 May 2005 - 04:20 PM

No, jaz sem bla včeraj pri frizerki... Pranje še kr ok... Pol pa kaj je ova delala z mojimi lasmi?!?! Pa to dol padeš!!! Samo sem upala, da mi ni vseh populila! Nikoli več!
  • 0
user posted image

#10 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 May 2005 - 04:21 PM

QUOTE(Metuljcica)
No, jaz sem bla včeraj pri frizerki... Pranje še kr ok... Pol pa kaj je ova delala z mojimi lasmi?!?! Pa to dol padeš!!! Samo sem upala, da mi ni vseh populila! Nikoli več!

a to si bla v simplu?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#11 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 25 May 2005 - 05:50 PM

Ne, v okolici MB. Pol me je še lep čas bolela glava zaradi cukanja. Malo je manjkalo pa bi jo za lase prijela in začela lasat! Popizdla sem!
  • 0
user posted image

#12 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 25 May 2005 - 05:57 PM

kok si pa plačala za vse skupi?
  • 0
lp, Martina

#13 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 25 May 2005 - 06:01 PM

Mela sem striženje konic in navadno fen frizuro in sem plačala 4 jurje.
  • 0
user posted image

#14 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 25 May 2005 - 06:03 PM

ni blo ekstra pocen. kaj si pol nardila?
  • 0
lp, Martina

#15 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 May 2005 - 06:16 PM

Ja, že vrsto let imam eno in isto frizerko. Ene 2x se je zgodilo, da sem imela drugega frizerja. Ta moj frizerka se nahaja v studiu M, v Grosuplju. Učasih mi kakšne stvari noče naredit, ampak ima prav. Drugače bi imela še bolj uničene lase kot jih imam.
  • 0

#16 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 25 May 2005 - 06:42 PM

Dobro poznam šefico in bom se njej zjokala!smile.gif
  • 0
user posted image

#17 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 26 May 2005 - 04:26 AM

Jaz pa hodim že osem (mogoče devet) let k isti - moji sestrični. Sem zadovoljna, čeprav je malo draga, tudi če mi naredi popust. Že odkar je hodila v šolo sem bila njen poskusni zajček. Je lepo potrpežljiva z mano, se ne več čudi mojim željam in prenaša moje muhe (rdeča-blond-rdeča-črna-vijolična-rdeča-blond-rjava).
Se mi zdi pa kar loterija naleteti na dobrega frizerja.
  • 0

#18 pupika

pupika

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts

Posted 26 May 2005 - 08:00 AM

Nadja saj jaz tudi hodim k Stanki, samo me vedno drugi frizira, ker se ne najavim, ampak samo uletim, potem je pač tako, da naletim na tistega ki tam dela. Saj sem jaz tam tud zadovoljna, samo nimam tiste prave barve pramena, ko bi jih rada imela. Zgleda, da niso prav zmešal. Je pa res, ko si tam, imajo tam tako svetlobo, da se ti zdi, da je lepa barva, jaz vedno doma opazim šele barvo, pri frizerjih se meni zdi, da imajo vsi tako svetlobo.
  • 0
user posted image

#19 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 26 May 2005 - 08:34 AM

A je ze kera bla v Lassani v Lj? Jaz grem v pon pa me je ful strah,da me ne bo fajn postrigla.
Rada bi pa neko tako frizurco,ki si ni treba navijat pa vsako jutro rihtat (mam pa redke dolge lase).Mate kako idejo,al lahko kar frizerki zaupam
  • 0

#20 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 26 May 2005 - 09:01 AM

med osebno lassana ni vredu ker tam delajo same starejse usluzbenke in nimajo pojma kaj je moderno ce pa ze vejo pol pa ne znajo ustrizt ampak se kao vseeno potrudijo in prides ven objokan evil.gif tko da to je moje osebno mnenje :!:
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users