Jump to content


Photo

MAC


  • Please log in to reply
675 replies to this topic

#61 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 21 October 2007 - 09:41 AM

A teli pa so dražji torej. Hvala obema!
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#62

  • Guests

Posted 21 October 2007 - 09:52 AM

Ja, pigmenti so malo dražji, ampak po moje zaradi količine. Pa fuuul so pigmentirani, čisto malo daš na čopič. Baje je ena četrtina pigmenta (sample) za 60 nanosov.
Ma vse njihovo je kvalitetno. Imaš prav, glede na to kvaliteto, res niso predrage stvari. Razen morda čopiči.
  • 0

#63 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 October 2007 - 09:58 AM

ciara, tisti brez skatlice se dajo v paleto, samo brez palete jih je mal smotan met, ker jih dobis samo v tisti zelezni posodici in nimas pol kej z njimi.
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#64 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 21 October 2007 - 09:59 AM

Čopičev ne rabim, imam enega doma (totalno cheap noname) pa mi služi dovolj dobro. Itak vedno popravljam sence še s prsti ali pa vatiranimi palčkami v primeru krize. Kupovanje čopičev se mi zdi pač metanje denarja stran.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#65

  • Guests

Posted 21 October 2007 - 10:03 AM

Hvala piko*biko smile.gif
Potem je res boljše vzet s škatlico.


Jaz si pa ne morem predstavljat, da bi se dobro namazala z enim čopičem. Ker rabim vsaj 4 različne oblike, da je res lepo namazano. smile.gif

Je pa res, da so tudi noname čopiči dobri. Jaz imam enega navadnega od Mullerja, pa sem fuul navdušena.
  • 0

#66 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 21 October 2007 - 10:36 AM

Tok pocen, omfg. ohmy.gif huh.gif Ne morem vrjet. laugh.gif Sem mislna, da je fuuul dražje, Jina kera maskara ti je pa dobra? smile.gif

Še neki, tle pri blushih je Sheertone, Satin in Matte in jst sploh ne vidim nobene razlike ... torej razsvetlite me, kje je razlika? laugh.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#67 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 21 October 2007 - 12:00 PM

Včeraj sem šla mimo trgovine kjer imajo mac izdelke in tega imajo ful! Žal je bila zaprta, ampak v ponedeljek grem zihr tja!!!! Komi čakam!
A katera ve, če v Siersbergu Marionnaud ima Mac izdelke?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#68 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 21 October 2007 - 12:05 PM

O Frčica, če se spomneš, mi lahko pogledaš ceno čopiča št. 239? tongue.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#69 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 21 October 2007 - 12:07 PM

Komot Sarah biggrin.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#70 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 21 October 2007 - 12:07 PM

QUOTE(TASH @ 21. 10. 2007 - 11:36) View Post

Še neki, tle pri blushih je Sheertone, Satin in Matte in jst sploh ne vidim nobene razlike ... torej razsvetlite me, kje je razlika? laugh.gif

Sheertone - dobesedno pomeni prosojen, gre pa za blusher ki je recimo temu polprekriven, toliko da le nežno obarva, čezenj se pa denimo še vedno vidijo kake morebitne kožne nepravilnosti
Satin bi bil svetlikajoč kot saten ki ima tudi lesk, verjetno z mikro bleščicami, da bolj tak zdrav videz kože, pa povdari ličnice (sijoči deli so bolj v ospredju kot mat)
Matte - matirajoč, brez bleščic
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#71 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 21 October 2007 - 12:19 PM



Frcica kdaj gres tja?Jaz grem tud ponedeljek!!! laugh.gif Ne v Seiersbergu pa nimajo nic,zal.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#72 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 21 October 2007 - 12:24 PM

Ne vem še kdaj točno, popoldne enkrat. Te bom pucukala za rokav če te vidim biggrin.gif
Aja, hvala za info
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#73 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 21 October 2007 - 12:30 PM

Se vidiva ziher laugh.gif Aja se en info.Ce ti je kaksna sencka vsec jo prosi naj ti jo namala.Bos boljse videla kako izpade wink.gif
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#74 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 21 October 2007 - 12:33 PM

Na oči? V bistvu nimam namena kupovati zase, vsaj upam no laugh.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#75 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 21 October 2007 - 12:41 PM



Ja, na oci.Saj, se ne mislis kupit se ne pomeni, da ne smes kaj probat.Mene so sminke zanimive in blushi.Make-upa ne uporabljam.V glavnem, jaz mam ogromno rdeco torbico. laugh.gif
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#76 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 21 October 2007 - 12:57 PM

bom pozorna wink.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#77 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 21 October 2007 - 12:58 PM

Jina, bom kr tole maskaro woot.gif !! Crna hvala za razlago, dobiš zs. tongue.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#78 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 October 2007 - 05:01 PM

Jaz bi samo popravila glede cen pri MAC, namreč šminke niso okoli 10€, ampak stanejo 17.50€, glossi pa so 15€.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#79 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 21 October 2007 - 05:04 PM

Se mi je zdelo nekam prepoceni, ja biggrin.gif .

Frčica, najlepša hvala! kiss.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#80 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 October 2007 - 07:34 PM

sem se pise vse povezano z kozmetiko MAC, moderatoorko pa prosim, da vse teme (o macu) iz ISCEM prestavi sem sem
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users