Jump to content


Photo

Kaj ste danes naredili zase?


  • Please log in to reply
6989 replies to this topic

#6701 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10575 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 February 2022 - 03:01 PM

Hehe.
Sicer imas na yt res celo goro tega. Lahko da njemu ne bo ona ustrezala in naj poisce kaj drugega. Tezko bo delal, ce mu bo sla na zivce. Jaz sem se nje tako navadila, da ne morem delat od drugih. Vcasih mi kaksen njen video ne pase, ker prevec meditira in je recimo prvih 15 minut od 45min samo sedenje in dihanje, postanem prevec nestrpna in moram dat kaj drugega, vcasih mi pa pase. Pa zraven nje je se kuza Benji, ki je ful srckan, se doda k zanimivosti, ker se naguzi kdaj nanjo, lustno res.
  • 0

#6702 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45435 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 February 2022 - 03:27 PM

Yoga with Adrienne je ful popularna. Meni ne potegne.

Nina Strojnik ima neke programe prav za proznost: https://www.trainwithnina.com/
Nisem sprobala, tako da ne morm komentirat.
  • 0

#6703 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3447 posts
  • Gender:Male

Posted 03 February 2022 - 06:47 PM

Že dva dneva pripravljamo teren za škarpo. Čisto sem izmozgana, vsaka mišica me boli, da o križu ne govorim. Verjetno ni ravno za temo kaj sem naredila zase, sam migala pa sem :)
  • 0

#6704 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16933 posts
  • Gender:Female

Posted 03 February 2022 - 08:53 PM

Kami, za začetek naj poskusi samo po 10-15 minut dnevno, raztezne vaje za hrbtenico in gibljivost ostalih sklepov ob glasbi, ki njega sprošča. Lahko tudi joga, ampak point joge je veliko več od zgolj raztezanja. Škoda bi bilo, da bi se mu nehote zamerila
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#6705 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25273 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 03 February 2022 - 09:04 PM

Meni je brat predlagal Down Dog, on tudi po tem dela. Dejansko si lahko ful stvari personaliziras, za zdaj se mi res dopade. Pri YT variantah me je motilo, da je recimo ob prvih ogledih bila razlaga (pre)hitra, pri 10+ mi je šla pa že na živce. Tu si pa lahko vsakič sproti nastaviš, koliko razlage želiš in rabiš, pa glas naratorja, glasbo, fokus in čas vadbe, pa ti potem na podlagi tega sestavi program vadbe. Plus zraven dobiš še dostop do HIIT, meditacije in se par drugih vadb (ni omejitve števila uporabnikov oz. povezanih naprav, tako da jih komot več uporablja isti račun).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#6706 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23505 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 03 February 2022 - 10:14 PM

Hvala za info!
Sploh ta Down dog se dobro slisi


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#6707 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 03 February 2022 - 10:17 PM

Down dog uporabljam in priporočam tudi jaz!
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#6708 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14788 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 05 February 2022 - 03:25 PM

6km sprehoda po Golovcu.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#6709 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3447 posts
  • Gender:Male

Posted 05 February 2022 - 04:37 PM

Smučanje
  • 0

#6710 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14788 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 12 February 2022 - 09:27 AM

Pohod na Polhograjsko grmado včeraj, 

pred tem sem vsak dan bila kje zunaj, ali na Golovcu, ali s kolesom na Barju. 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#6711 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10575 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 February 2022 - 10:35 AM

Olivija, po katerih krajih na Barju se voziš? 


  • 0

#6712 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14788 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 13 February 2022 - 07:59 AM

U, razlicno, izhodisce je vedno Crna vas, potem pa grem ali v smeri Iga, ali v smeri Podpeci in zavijem na te stranske kolovoze, ce grem v smeri Iga, grem po poti mimo spomenika NOB ali eno prej, ponavadi koncam okoli Matene, Bresta, Iske loke, Strahomer, Iska vas. Pa kdaj pa kdaj me tudi proti Brezovici zanese, ceprav to ne prav pogosto. Ena fajna tura je od Jezera (vasi) in potem skozi gozd gor do Planince. Na poti je ledena jama, poznas? Enkrat imam plan do Rasice. Trenutno delam bolj ravninske ture za lenuhce in krepitev kolena :)
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#6713 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10575 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 February 2022 - 08:07 AM

Hehe, ja vse to poznam, ker sem doma v teh koncih. Cak, ti napisem zs malo kasneje.
  • 0

#6714 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13739 posts
  • Gender:Female

Posted 13 February 2022 - 10:21 AM

Dejta v temo Slovenija ali pa ideje za izlete napisat.
Frida, jaz ne poznam tako dobro teh koncev, smo sli z atom in mamo le do jezera.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#6715 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14788 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 13 February 2022 - 01:14 PM

Komot, bom napisala pa dala kaksno sliko zraven. :)
Barje je res fino za ljubiteljske kolesarje, sama ravnina in stranpoti, po zelji pa gres tudi cez kak hribcek.

Danes sem sla na 8,5km izleta po domaci hosti med borovci. :)

Tu v okolici Velenja bodo do 2023 izgradili povezavo za kolesarje, in bo dolga kolesarska pot, vse od Sostanja (in tam je veliko opcij za podvige preko Slemena do Crne na koroskem) do Slovenj Gradca. Tam se po delu poti ob cesti lahko prikljucis na kolesarske poti ob Dravi, v smeri proti Avstriji in so tudi lepi izleti tam naokoli, ne prevec tezki, ni nekih hudih klancev. Bom to tja prestavila, ko bom iz racunalnika spisala :)

Se pa zdaj ze veliko vozijo do Dolica, kjer pustijo avtomobile in gredo potem s kolesi po strekni (po domace) oziroma kolesarski poti :)
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#6716 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26304 posts

Posted 15 February 2022 - 11:14 AM

Nusin trening,danes ob pomoci macka 😁 to se limajo kot muhe na to mojo telovadno podlogo 😁
  • 0

#6717 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13739 posts
  • Gender:Female

Posted 15 February 2022 - 11:50 AM

Jaz sem investirala v novo podlogo. Tista, ki sem jo imela je bila predebela in ni bila pri miru.

 

Včeraj pol ure telovadbe. Se pozna, da že malenkost lažje naredim.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#6718 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26304 posts

Posted 15 February 2022 - 11:54 AM

Frcica kaj si potem vzela?
  • 0

#6719 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13739 posts
  • Gender:Female

Posted 15 February 2022 - 12:02 PM

Nič :D

delam tole:

 

Zmaga zraven prezirljiv Ziggyev pogled, ko telovadim :D


  • 1

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#6720 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14788 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 15 February 2022 - 01:29 PM

:lol: 

 

Včeraj 8 km pohoda,

danes pa jutranji 45 min kratek sprehod


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users