Jump to content


Photo

Chanel - Coco Mademoiselle EdT


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena (6 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (6 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 05:21 PM

.

Ta parfum je v bistvu edini ženski parfum od Chanela, ki mi je všeč (edino za moške mi je še všeč Egoiste). Vsi ostali mi delujejo enako in zatohlo. Tale pa izstopa. Je zelo prefinjen, "težko svež", uporabljala sem ga predlansko zimo in so ga ljudje na meni kar precej opazili in spraševali, kaj tako omamno diši. Embalaža je tipično Chanelovska, minimalistična in stajliš - Chanel mi ima nasploh izredno lepe pakunge takorekoč vseh izdelkov. Cena med višjimi, jaz sem ga dobila v dar. Sama ne vem, če bi se odločila za nakup.


IPB Image



Ocena: 5

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 09 October 2007 - 07:36 PM

Meni najboljši Chanelov parfum!
Čudovit, nežen in svež, ter obenem topel vonj, primeren tudi za zimo. Sem se tudi jaz že večkrat našpricala, pa sem slišala same komplimente. Embalaža je lepa, preprosta in zelo stajliš. Meni osebno je najbolj všeč v obliki twist&spray, ker je zelo priročna.
IPB Image
5/5


  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#3 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 08 April 2008 - 03:50 PM

Tale parfum je meni takoooo všeč hooray.gif Mi je osebno zelo primeren za čez dan kot pa za zvečer.Obstojnost je kar okej no,obdrži se tam nekje 5 ur...mogoče malce več če je zunaj hladno.Uporabljala sem ga pa bolj ko je bila še zima.
Parfumov pa ne znam ravno dobro opisovati(fuj me bot oops.gif oops.gif ).

Cene se ne spomnim ampak je bil kar drag,kupila ga najbrž ne bom več,zato ker je še toliko parfumov za sprobat...mogoče čez nekaj let,če bo še v prodaji.
So mi pa osebno Cahnelovi parfumi izreedno všeč.So zelo elegantni,fini,niso primerni za nesamozavestne ženske....meni so res super


Ocena:4/5(zaradi cene)
  • 0

#4 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 27 August 2008 - 07:05 PM

Eden mojih naj naj parfumov. Nosim ga sicer za bolj posebne priložnosti, ne ravno za vsak dan, ker je parfum precej močen, obstojen in nekako damski.

Še vedno mi pa ni jasno za kater letni čas je pravzaprav bil ustvarjen; jaz bi ga lahko nosila vse leto, z izjemo poletja, ko na kožo bolj pašejo lahki vonji.

Steklenička mi je zelo zelo všeč, taka res prefinjena, pa v čudovitih barvnih kombinacijah. Vonje je zelo obstojen, moram še enkrat povdarit, ko se že malce razdiši prevlada celo neka milnata komponenta, pred tem pa je nekje rezko sladek.

Parfum bo zagotovo stalnica še nekaj let, čeprav ni primeren za vsakdanjo nošnjo. 5/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users