Jump to content


Photo

Potrebujem/iščem...


  • Please log in to reply
125 replies to this topic

#1 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 02 March 2008 - 11:38 AM

Tole temo sem odprla z namenom, da bi notri napisal katere izdelke si želimo met ocenjene a za njih ne najdemo sestavin.
Naprimer: jaz že ful dolgo časa iščem sestavine za puder Chanel mat Lumiere pa jih nikjer ne najdem. Tako, da če ma katera doma ta puder/tester, bi jo prosila, če pripiše sestavine. Ne bi rada na blef kupla pudra, ker ni lih poceni.
IPB Image

Pa če bi kdo pripel to temo, ker nimam gumba ermm.gif .
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 March 2008 - 11:46 AM

Fajn tema.

Sem js prtisnla gumb zate, maš zdej pripeto. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 02 March 2008 - 12:09 PM

Brokoli, že nekaj časa nazaj sem gledala na MUA tale Chanelov puder in sem se sedaj spomnila, da sem takrat v eni od ocen videla sestavine:

Aqua, Isododecane, Titianium dioxide, Dimethicone, PEG-10 Dimethicone, Propylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Biosaccharide Gum-1, Talc, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Polyethylacrylate, Steric Acid, Disteardimonium Hectorite, Phenoxyethanol, Silica, Alumina, Ethylene/Propylene Copolymer, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Disodium Stearoyl Glutamate, Propylparaben, Alcohol, Peg-8, Tocopherol, Aliminium Hydroxide, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ascorbic Acid, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Denatonium Benzoate.
[+/- (May contain) CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium dioxide), Mica]
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#4 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 02 March 2008 - 04:12 PM

O, thank you very much! worship.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#5 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 03 March 2008 - 04:28 PM

Iščem sestavine za penico Bübchen Waschschaum Prinzessin Rosalea.

Attached Files


  • 0

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 March 2008 - 06:36 PM

Ful me zanimajo sestavine maske iz nove Schauma kolekcije Oil Intense. Če ima katera masko doma, ali pa je kje na netu našla sestavine, se priporočam!

IPB Image

P.S.

Ahaha, sm že našla, thanks anyway. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82170 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 March 2008 - 10:02 PM

Hehe, glih včeraj sem to iskala. smile.gif A ima balzam tut silikon? ermm.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 March 2008 - 09:06 AM

Za bačzam pa niserm našla sestavin, ampak pomoje ima.

Če katera najde sestavine za Tigi Headshot Reconstructive Intense Conditioner, bom večno hvaležna.

Ah, no zdej pa sem našla neki, upam da so prave. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9 Taly

Taly

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 170 posts

Posted 08 March 2008 - 04:22 PM

Najde katera mogoče sestavine za ta puder?

AVENE COMPACT FOUNDATION CREAM HONEY

IPB Image

IPB Image

* Preservative-free, fragrance-free
* Hypoallergenic and non comedogenic product
* Long-lasting wear : water- and sweat-resistant
* UV protection (SPF 30)
* Comes in 2 textures (soft and gliding for an easier application) :

1. Oil-free texture with a powdery effect for normal, combination or oily skin.

2. Creamy comfort silky texture for dry to very dry skin
  • 0

#10 Taly

Taly

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 170 posts

Posted 11 March 2008 - 07:56 PM

Anybody? wink.gif
  • 0

#11 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 12 March 2008 - 02:04 PM

Jaz sem našla to :

ACTIVE INGREDIENTS:
- Titanium Dioxide (18.84%)
- Octinoxate (7.49%)

Torej maši pore. Sonchika ?
  • 0
Viens, reste ici!

#12 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 12 March 2008 - 02:27 PM

Če si nagnjena k temu, potem lahko, ja.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 March 2008 - 07:16 PM

Nikjer ne najdem sestavin za:

L'Oreal Professionnel Expert Serie - Absolute Repair Mask
L'Oreal Professionnel Expert Serie - Intense Repair Mask

Sta pa to maski za lase.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 Lejkica

Lejkica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 358 posts

Posted 16 March 2008 - 07:30 PM

QUOTE(DiLeMa @ 16. 3. 2008 - 19:16) View Post


L'Oreal Professionnel Expert Serie - Absolute Repair Mask


A je to to? http://www.beaute-te...ofessionnel.php

Na desni so sestavine.

Jst dost stvari na TEJ (<klikni) francoski strani pogledam. Najdeš znamko, poiščeš proizvod. Največkrat so zraven sestavine, ki men sicer ne pomenjo nič, dostkrat jih tud ni no, al so pa narobe napisane. Mal preberem mnenja kukr jih štekam....
  • 0

#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 March 2008 - 07:57 PM

Hvala, zlata si. kiss1.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#16 Lejkica

Lejkica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 358 posts

Posted 16 March 2008 - 08:01 PM

Sem pol vidla, da je polhn mask iz absolute repair pa intense repair, ne vem če sem ti ta pravi link dala. K tolk pa spet ne štekam francosk. IPB Image sori
  • 0

#17 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82170 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 March 2008 - 11:37 PM

Givenchy Subli`mine Fluid Foundation
IPB Image
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#18 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 17 March 2008 - 07:13 PM

Clinique Even Better Skin Tone Corrector

IPB Image
Me pa res zanima kaj to novo čudo vsebuje smile.gif
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#19 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 17 March 2008 - 07:53 PM

Afrodita mleko za telo mandelj

IPB Image
  • 0

#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 March 2008 - 10:31 PM

Če mi katera najde sestavine za Chanel Teint Innocence kompaktni puder, ji ljubim noge.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users