Jump to content


Photo

Maskara - L'OREAL Voluminous


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 bubbles

bubbles

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 481 posts

Posted 29 January 2007 - 03:34 PM

Maskara je zelo tekoča, tako da jo je potrebno obrisat pred nanosom, sicer zlepi trepalnice. Lepo jih poudari in jih priviha ter naredi res lep volumen. Edino kar me moti je, da mi draži oči, in to grozno. Tako, da jo moram zamenjat. Embalaža mi je zelo lepa, metalno vijolična z zlatim napisom.
ocena: 3/5

IPB Image
  • 0

#2 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 January 2007 - 10:24 PM

Moja naj maskara do sedaj, odebeli trepalnice in podaljša. Imam lečke in nič ne odpada, skratka super.

5/5
  • 0

#3 *LadyL*

*LadyL*

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 11 July 2007 - 03:51 PM

Zelo dobra maskara, naredi look umetnih trepalnic (vsaj meni). Je zelo obstojna in se obdrzi cel dan. Velik plus te maskare je tudi to, da jo imas lahko zelo dolgo (jaz sem jo uporabljala s sestro in obe si kar precej namazeve trepalnice, ampak sve jo vseeno lahko imele do dva meseca). thumbup.gif

Velik minus te maskare pa je to, da je precej tekoca in se je veliko ostane na krtacki, ko se hoces z njo namazati. Tako, da sem jo jst vedno mal obrisala preden sem jo nanesla na oci.
U glavnem dobra maskara, ampak je mene izredno nerviralo to, da ostane velik maskare na krtacki in sem se zato med mazanjem velikokrat z njo umazala po nosu (oziroma notranjem koticku ocesa) in sem madez zaradi dolgih nohtov zelo tezko obrisala. verymad.gif
Zaradi tega razloga ja dajem oceno 4/5.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users