Jump to content


Photo

Maskara - AVON SuperFULL Mascara


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 October 2006 - 12:23 PM

IPB Image

Pri meni si ta maskara zasluži same petice. Krtačka je gumijasta in predstavlja novo generacijo krtačk (katero je, mimogrede, začela Nivea s svojo polomijo od maskare).
Trepalnice popolnoma razčeše in zelo podaljša. Volumna ne opazim, da bi ga dajala, ampak dolžina trepalnic pa je opazno daljša. Ne zlepi trepalnic.
Embalaža je povprečna, srebrna s črnim napisom.
Meni osebno se zdi ta maskara bistveno boljša od Max factorjeve, pa še več je je v embalaži (7 ml).
5/5
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#2 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6694 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 03 February 2007 - 03:45 PM

Tole maskaro sem kupila zgolj iz firbca, ker še sicer nimam nobene maskare z t.i."revolucionarno gumijasto krtačko". Če povem čisto po resnici, sem sprva močno dvomila, da lahko takšna na pogled nenavadna krtačka, doseže obljubljen učinek. Ko sem si jo prvič nanesla, se mi ni zdela nič posebnega, mogoče celo najslabša do sedaj!Ampak, recimo, da sem si rekla, da očitno to ne more biti to tongue.gif in sem drugič postopek ponovila, tokrat bolj konkretno, z mojo tehniko tongue.gif in je bil rezultat naravnost PRESENETLJIV...ločene, izredno podaljšane, nezlepljene, ter zelo pomebno neobtežene (sploh se ne čuti, ko jo imaš na trepalnicah), zelo lepo-diskretno lahko poudariš tudi spodnje trepalnice. Vendar, pa moram priznati, da ima maskara takšen učinek, samo ko "osvojiš" tehniko nanašanja, saj se mi zdi, da je drugače učinek nikakršen (moje mnenje). Tudi cena je izredno ugodna, 1500 za maskaro se mi zdi zelo malo.

tako da -5/5 (majhen minusek gre na račun tega, da se je moraš navadit nanašat, ter postopek ponovit večkrat, da dosežeš končen učinek)
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#3 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 19 February 2007 - 04:33 PM

Tudi zame je bila to prva maskara z "revolucionarno krtačko". biggrin.gif
In moram reči, da se je kar dobro odrezala. Embalaža je priročna (ponavadi imam težave, ko sem mal štorasta, tu pa teh problemov nimam). Nanaša se preprosto, je pa res, da jo je treba nanesti večkrat (ampak, ponavadi je tako pri vseh maskarah). Trepalnice zelo lepo loči, se niti malo ne sprimejo. Tudi podaljša jih fajn, edino kar mi manj ustreza je, da bi lahko nekoliko bolj poudarila še volumen trepalnic. Za čez dan je torej OK, za večerne izhode, pa raje posežem po L'orealovi Lash Architect. Tudi cena Avonove maskare je ugodna, in zagotovo jo bom še kupila, če me ne prepriča prej kakšna nova na trgu smile.gif

Podeljujem ji oceno 4.
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users