Jump to content


Photo

Nega za konice - GLISS KUR Fluid


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 August 2006 - 10:27 PM

Gre za odličen fluid, prekrasno mazljiv in sestavinsko zelo dober, konice čudovito zaščiti in zgladi, doda lesk in mehkobo. Je v odlični embalaži, ki omogoča enostavno uporabo in natančno doziranje. Cena je ugodna, oziroma povsem primerna. Všeč mi je tudi, da fluid ne masti las (tako kot recimo Klasov silikon) in ni bojazni zamaščenih in zlepljenih las.

IPB Image

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 August 2006 - 10:38 PM

.
Zelo dober negovalni fluid, bogat s proteini, za nego lasnih konic. Meni zaenkrat brez konkurence, pometel je s Klasom, saj je precej manj masten, ampak fino kremen in se da bolj elegantno nanesti. Za vse konice porabim izdelka res čist malo (približno 2 stiska na pumpico), med prsti razmažem in vtrem v mokre konice (lahko se nanaša tudi na suhe, jaz tega ne prakticiram, se mi ne zdi potrebno), izdelek se ne spira. Diši prijetno, konice pa so videti zdrave in odišavljene. Ne vem sicer, kako se bi obnesel pri zelo uničenih konicah... v tem primeru se najbrž noben ne bi kaj prida izkazal, kajti za zelo uničene konice so učinkovite zgolj škarje... je pa krasen za negovanje in za preventivo za kakšno koničasto razdejanje. Je v priročni tubici, postavljeni na glavo. Cena okoli tisoč sit v DMu, za 50ml. Mislim, da bo ta reč postala moja stalnica pri negovanju las.


Ocena: 5


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 29 August 2006 - 09:54 AM

Zadeve ki se pustijo na laseh meni naredijo samo sračje gnezdo in ta je med njimi, razen če ga dam res tako minimalno da ga sploh ne morem porazdelit po vseh laseh,skratka lase sicer zeelo navlaži in nahrani in so mehki in oh in sploh ampak izgled je pri meni obraten od zdravih sijočih las-lasje so čist brez leska. Sestavinsko je super zato mi je kar žal, ker dobro neguje lase.
porabi se ga malo, čeprav se zdi sprva da je takšna majhna tubica da boš uporabil dvakrat in čao, ampak se lepo dozira ,lepo maže, diši edino preveč kiselkasto, meni zelo neprijetno.
Cena je drugače primerna kvaliteti, tistim katerim paše.

Ocena:3
  • 0

#4 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25690 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2006 - 10:00 AM

Tale zadeva je sicer na prodajnih policah že celo večnost in kljub konkurenci sem njena redna uporabnica.

Priročna pumpica, s katero primerno doziraš fluid je malce slabše kvalitete (ko je tubica skoraj prazna s pumpico ne dobiš kaj veliko ven), kar se pa samega fluida tiče je pa fenomenalen. Dokler ga nisem začela uporabljati, sem imela veliko problemov z razcepljenimi konicami in lomljenjem las. Fluid je odpravil moje težave. Všeč mi je tudi zato, ker se mi po njegovi uporabi lasje ne mastijo, kot na primer pri uporabi balzama.

( + ) --> super zadevica za razcepljene konice
( - ) --> slaba pumpica in prastara embalaža (izgled bi po toliko letih lahko malo spremenili).

Ocena 4/5
  • 0

#5 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 August 2006 - 11:05 AM

Strinjam se s tistimi, ki ste ga ocenile kot odličnega wink.gif

Ocena: 5
  • 0

#6 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 August 2006 - 11:23 AM

dober negovalni fluid za konice, kremaste konsistence (meni ljubše od klasovega silikona), belkaste barve, ki razcepljene konice bojda spravi v red - o tem ne morem sodit, ker ga uporabljam kot preventivo, da bi do scepljenih konic sploh prišlo. tudi v ta namen se odlično obnese. embalaža je priročna tubica s pumpico z vsebnostjo 50 ml, cena povsem ustrezna (najceneje se ga dobi v leclerku za nekih 1100 in drobiž, v DM 1200 in drobiž), kupi se ga pa lahko takorekoč povsod.

skupna ocena: 5

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#7 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 September 2006 - 10:54 AM

Edini minus je, da tako prekleto smrdi. Ostalo same pohvale.

Ocena: 4 (samo zaradi vonja)
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#8 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 02 September 2006 - 09:12 PM

Tud sama ga imam (sicer sem ga kupila nedolgo nazaj in ga uporabljam kratek čas), pa vseeno še moj komentar. Embalaža mi je super, cena ni pretirana, tud pumpica mi je všeč, ker ne gre preveč na enkrat ven (rajš večkrat stisnem kot pa da ga pol v brisačo obrišem wink.gif ). Za enkrat lahko rečem, da konic res nimam tok suhih in se mi zdi, da jih res lepo nahrani. Jst ga dajem gor na valžne umite lase, včasih pa ga stinem tud kar tko, na suhe. Na začetku me je nekak motil vonj, mi je kr smrdelo, mami pa je rekla mmmm kok lepo diši ta stvar. No zdej pa sem se ga navadla in tud men diši, sploh pol na laseh ko so suhi je super!

Zato mu dajem 5/5
  • 0

#9 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 07 September 2006 - 08:45 AM

Tale Fluid je super, lasje so dosti manj suhi (če si jih barvate ta zadeva kar pomaga). Mal me moti samo vonj, drugače pa je super. Priporočam!


Ocena: 4/5 laugh.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#10 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 26 September 2006 - 06:34 PM

Odličen fluid. Za moje uboge konice prava hrana. Kadar imam čas, s temlem lepo oskrbim vsak pramen las posebej. Se lepo razmaže po laseh, po uporabi pa so moje konice čudovito navlažene in nahranjene. Las prav nič ne zlepi in se vanje tudi "hitro vpije", tako da mi ni okoli treba hoditi z videzom ravnokar namazanih las. Je fajne bele teksture, fino mazljiv, vonj mi je tudi všeč in je škoda, ker se hitro razdiši. Pakunga prisrčrna tubica s pokrovčkom. Kljub vsem dobrim lastnostim mu dam štirico, ker so po mojem mnenju škrtarili s količino.

4/5
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#11 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19742 posts

Posted 02 November 2006 - 06:50 PM

tale fluid sem uporabljala že pred leti, pa potem dolgo časa ne, sicer nevem zakaj, a zdej ga spet in me zelo pozitivno preseneča. konice nimam nič razceplenih, lase nekako nahrani, vonj me ne moti, čeprav ni ravno prijeten, zato 5
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#12 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 14 November 2006 - 08:17 PM

jst ga že kr neki časa uporablam in sm ful zadovoljna... nimam več tok razcepljenih konic pa tud posuši se zlo hitr in sploh ni vidt de bi mi kj mastil lase, pa tud pakunga na pumpico je dabest. diši mi lih ne sam smrdi mi pa tud ne wink.gif si kr zasluži petko
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#13 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25254 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 15 November 2006 - 05:29 PM

js ga uporabljam ze par mesecev, pa se mi zdi dost v redu - tud vpije se dost hitr. embalaza je uporabna, cena primerna, glede vonja si pa ne morem prit na jasno (vcasih mi disi, vcasih pa neizmerno smrdi blink.gif ).

4-5
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#14 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12100 posts
  • Gender:Female

Posted 19 November 2006 - 11:25 PM

Danes sm si ga prvič napackala gor in mi je povšeči!

5
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#15 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 21 November 2006 - 08:23 AM

Tale fluid za konice sem uporabljala že v osnovni šoli. Malo kateri izdelek se tako dolgo obdrži na tržišču. Meni je super, moti me le vonj po kislih netopirjih. biggrin.gif

4/5 (zaradi vonja)
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#16 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 23 December 2006 - 12:14 AM

No danes sem postala ponosna lastnica tega fluida in sem že po prvi uporabi zelo navdušena nad njim.
Všeč mi je, ker se tako hitro vpije, ne lepi las in ker naredi videz lepih negovanih konic... Vonj ni presežek, je nekaj povprečnega. Za prvo uporabo mi je zelo všeč in podeljujem 5-ko!
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#17 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 24 December 2006 - 03:07 PM

Tale fluid meni ni pretirano všeč, predvsem zaradi groznega vonja, pa efekt na mojih laseh ni tak kot npr. pri klasovem silikonu. Sicer mi navlaži lase in tudi konice so lepe, vendar ni nobenega leska.
Jaz ga sigurno ne bom več kupila, ostajal pri klasovem silikonu ki je res nr.1 smile.gif

moja ocena 3/5
  • 0
Posted Image

#18 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 24 July 2007 - 09:13 PM

Fluid sem uporabljala že pred časom, takrat se mi je sicer zdel super, ko pa sem vmes sprobala še nekatere druge preventivne "kure" pa opazim tudi kak minus.

Cenovno dostopen, priročen za uporabo (ni packanja), prevažanje, shranjevanje, dolgo traja.
Lase dostojno zaščiti pred izsušitvijo, pa vendar dolgoročneje cepljenja kaj bistveno ne prepreči, kar je pravzaprav ena primarnih nalog tega proizvoda. Poleg tega mi je nemalokrat zlepil lase, ko sem ga nanašala na šopke konic in sem imela občutek, da jih pri posledičnem razčesavanju in ločevanju malce potrgam. Prav tako mi ni všeč, da je lasem odvzel nekaj leska, delovali so nekoliko bolj "utrujeni". Tudi vonj mu ni ravno v ponos, dejansko povleče na nek kislekasti postan vonj, prav nič naraven blink.gif .

Malo denarja malo muzike - 2/5.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 28 July 2007 - 05:09 PM

Se strinjam s predhodnicami, ki so izdelek ocenile s 5ko. Všeč mi je ker ni masten, vonj me tudi ne moti.

Ocena: 5
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#20 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2007 - 10:07 AM

Da bi preprečila razcepljene konice, uporabljam tale fluid, ki jih spravlja v red. Sem tudi sama v dilemi za ali proti, odvrača me vonj in doziranje. Včasih ob stisku priteče zadostna količina, včasih komaj za en mišji kakec. Šalo na stran, kljub vsemu ga vedno znova kupim, ko zmanjka starega.

3/5
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users