Jump to content


Photo

Britje


  • Please log in to reply
522 replies to this topic

#461 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27028 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 18 June 2015 - 09:20 PM

+ ko pride do hormonskih sprememb, lahko spet začnejo poganjat. 

 

Če bi imela denar, bi šla TAKOJ, brez oklevanja. :lol:


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#462 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82359 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 June 2015 - 09:29 PM

pa ceprav hodis na laser, moras tiste dlake nekak odstanjevat

 

Kako to misliš? Jaz bi tudi takoj šla na laser, če bi imela odveč denarja za to. Po dovolj tretmajih je zelo majhna možnost, da zrasejo nazaj. Sem bila 3x na laserju za podpazduhe, boli/skeli nenormalno, pa imam visok prag bolečine. Baje obstaja še en drug, ki ga skoraj ne čutiš.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#463 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 June 2015 - 10:00 PM

Tretmaje moras ponavljati na maksimalno en mesec, med tem si moras dlake odstranjevat. Ko si enkrat konec s tretmaji (torej po recimo pol leta, letu), ne verjamem da je 100% dlak odstranjenih, ker dlake rastejo v fazah in kot je tudi Coco prej omenila so tu hormonske spremembe. Ce zelis bit ves cas gladek, je treba zraven uporabljati se neko drugo metodo.
Ne vem, ce sem dobro razlozila, ampak kaj hocem povedati je, da laser v najboljsem primeru odstrani vecino dlak, tiste ki ostanejo pa je treba vseeno nekako odstranjevati + nove, ki nastajajo.

Meni je recimo 80% odstranitev dlak malo boljse kot nic. Potem imam pod pazduhami se vedno 20% dlak, ki jih moram odstranjevat, ker taka valda ne morem hodit po svetu.

Jina, kaksno je pa stanje zdaj s tvojimi pazduhami? Si 100% gladka, brez dlake?
  • 0
Viens, reste ici!

#464 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82359 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 June 2015 - 10:56 PM

Ne, po tistih treh tretmajih je skoraj enako, kot ce ne bi sla, bi jih rabila vsaj se 2x toliko za vsaj priblizen rezultat.
Ampak ravno zato, ker dlake rastejo v fazah, je potrebnih vec ponovitev, drugace bi bil ze en postopek dovolj. Sem prepricana, da je rezultat po 8-10 tretmajih pri vecini trajen, oz. mogoce je potrebna se kaksna ponovitev po 5-10 letih. Je pa res, kot si rekla, da se je treba vmes prav briti, z vmesno depilacijo bi trajalo se dlje.
Na nek nacin se mi zdi podobno kot operacija oci, kjer tudi ni zagotovila za 100 % vid.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#465 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 18 June 2015 - 11:06 PM

Ja, laser je tudi meni rahlo predrag pa še zaenkrat se mi ne da ukvarjati s postopkom oz.
njegovimi vmesnimi fazami (mami je lani jeseni/pozimi hodila za brado/ustnico in potem pred poletjem še na ponovitev, trenutno je mir, vmes je pa pač morala paziti na dolžino dlak, si jih kdaj pobriti, da je lahko šla med ljudi. Na obrazu je vse skupaj še bolj nadležno/vsem
na očeh kot npr. na nogah).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#466 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 June 2015 - 11:38 PM

Jaz osebnih izkusenj z laserjem sicer nimam, ampak moja kolegica je hodila na pazduhe. Bila je na desetih tretmajih, pa ima malo manj dlak, vseeno pa jih mora se vedno odstranevat.
V bistvu je princip res podoben kot pri laserski operaciji oci. Kaj meni pomaga, ce mi iz -8 znizajo na -5? Se vedno moram nositi lece vsak dan. Pa zdaj malo karikiram, vem da so tovratne operacije bolj uspesne.
  • 0
Viens, reste ici!

#467 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25690 posts
  • Gender:Female

Posted 19 June 2015 - 05:51 AM

Jaz sem bila na laserju pred 3 leti. Dala sem čez 10 tretmajev - brazil + noge do kolen + pazduhe. Z veseljem sporočam, da ... sem vrgla denar stran :down: Tisti čas, ko sem hodila na tretmaje, je bilo sicer OK - tiste dlake, ki so sproti zrasle, so kar same odpadle. Potem pa bi morala seveda hoditi na obnavljanje in mi je nekako škoda denarja, ker je predrago. Dlake so se mi sicer malce zredčile in stanjšale, ampak res ni neke blazne spremembe.


  • 0

#468 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17802 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 19 June 2015 - 07:50 AM

Moja bivša cimra enako. Kot da ne bi hodila. Jaz ne bi šla na laser nikoli, škoda časa in denarja. Raje grem 1x na mesec na brazilsko, noge epiliram, pazduhe brijem.


  • 0

#469 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30681 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 June 2015 - 08:03 AM

Planet, kam v salon hodis? V Idriji sploh delajo to? :-)
  • 0

#470 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15025 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 19 June 2015 - 08:23 AM

No recimo moja dobra prijateljica pa je šla cca 2 leti nazaj na laser, hodila je eno leto, dala je pa tudi približno 3 tisoč evrov. Bila je zelo poraščena, dlake si je pa odstranila podpazduhami, bikini, cele noge , roke in na vratu.Je pa po naravi črnolaska s svetlo poltjo.

No in lahko kar sama povem da dlak ni. Praktično nobene. Britvice ne potrebuje.

Tak da zgleda je odvisno....od tipa kože, dlak, salona.....


  • 0
 

#471 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25690 posts
  • Gender:Female

Posted 19 June 2015 - 08:32 AM

Ok, jaz sem dala cca 700€ pa se mi še to zdi preveč... 


  • 0

#472 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27028 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 June 2015 - 08:49 AM

Lahko nadaljujemo debato v temi o laserjih oz. se posti prestavijo tja? Da ne bo spet vse nasmeteno v napačnih temah. 

Jaz sem dobila ogromno različnih informacij, so si pa zdravniki enotni v tem, da se laserji, ki se uporabljajo v medicini, kao razlikujejo o kozmetičnih in je treba tovrstne storitve vedno opravljati pri njih, ne pa pri kozmetičarkah. Spet druga zdravnica mi je pa rekla, da se konec koncev bolj splača kupiti laser in ga imeti doma, se naučiti upravljati z njim in ga uporabljati sam, ker kao ni take razlike. BWO.


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#473 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 27 June 2015 - 09:29 PM

Jaz o laserju ne razmišljam sploh, ker nimam nekih težav z dlakami. Verjamem pa, da če je res kriza, si pripravljen dati tudi par tisoč evrov. Od voska sem probala samo trakove, ampak me ne prepričajo, ker je zamudno, packarija je in še odstrani ne vseh dlak. V salon pa še nikoli nisem šla na voskanje. Noge si z epilatorjem, edino če se mi mudi, si jih včasih še vedno pobrijem. Pazduhe in intimne dele brijem.

 

Se mi pa zdi, da mi epilator ne populi vedno vseh dlak, ampak nekatere samo potrga. A je pri dražjih epilatorjih in z več pincetami kaj drugače? Jaz imam namreč enega poceni Philipsovega.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#474 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15025 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 30 June 2015 - 07:25 PM

Moj je bil sto evrov pa isto trga.... Braunov silk epil.

 

Prosim za priporočilo za ene dobre britvice, ker te fantastique niso pol K vredne. Kot so ble včasih dobre so pa zdaj obupne.


  • 0
 

#475 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12100 posts
  • Gender:Female

Posted 30 June 2015 - 08:06 PM

Gillette Mach 3 za muškarce so ful fajn.


  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#476 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82359 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 June 2015 - 08:08 PM

Meni so se vedno super! Sem jih pred kratkim spet kupila (in brivnik), te nove turkizne in so enako dobre, kot prejsnje (saj verjetno so samo barve spremenili). Vmes sem imela Gillette Venus in jim ne sezejo do kolen pa na kraj pameti mi ne pade, da bi redno kupovala britvice za 19 €.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#477 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15025 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 30 June 2015 - 08:47 PM

Pismo pol pa nič ne štekam več! Koliko časa pa nucaš eno?A je možno da majo kakšno staro zalogo ali kaj, jaz dvakrat pobrijem noge pa sem cel krvava, noro no.....Obupni se skrhajo, tiste z dvema reziloma dlje zdržijo...Ali pa imam jaz tako "super" dlake....


  • 0
 

#478 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82359 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 June 2015 - 08:57 PM

Kaksen mesec imam eno sigurno.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#479 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15025 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 30 June 2015 - 09:09 PM

:o


  • 0
 

#480 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12100 posts
  • Gender:Female

Posted 30 June 2015 - 09:09 PM

Poskusi to:

 

 

Jaz prisežem, da FUL pomaga, vsaj meni. Pa ne je met ves čas v tušu, ampak nekje na suhem.


  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users