Jump to content


Photo

Vprašanja


  • Please log in to reply
5573 replies to this topic

#5381 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 28 July 2022 - 01:58 PM

Definitivno kroj, poskusi od druge znamke kupit.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#5382 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 28 July 2022 - 10:03 PM

V tem, da sparajo z dolzino zadrge.
Meni je ful grdo, ko pri kabojkah šlic ni do mednozja, ampak je šiv.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#5383 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 29 July 2022 - 12:23 PM

Hvala, bom probala se malo pogledat. Se mi zdi, da kaj si probam je isto.

Je kaka koda za AY?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#5384 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 29 July 2022 - 12:25 PM

Zdaj je minus 30 na znizano.
Se ful splača sploh jesenske/zimske stvari so že tako minus 70.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#5385 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30608 posts
  • Location:Primorska

Posted 29 July 2022 - 12:40 PM

Mi smo na BS ujagale super gležnarje TH za cca 50€, prav noro. Redna cena pa kao 160.
Pa zdej gledam puhovko za tamalo na Intersportu znižano 50%, pride 28.
  • 0

#5386 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 29 July 2022 - 01:44 PM

Jaz sem si tudi za 50e narocla na AY. Ene klasicne salonarje, srajco, jopco in majcko.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#5387 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82168 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 September 2022 - 08:23 PM

A je trenutno kaksna koda za About you?
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#5388 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 29 September 2022 - 04:15 PM

Vita20 je zdaj, če še rabiš.
  • 0

#5389 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82168 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 September 2022 - 06:07 PM

Hvala! Zdaj so sle pa cene gor in je isto. :D
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#5390 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 17 October 2022 - 08:16 PM

Pri Tixi sem videla, da obstajajo prav Humana second hand trgovine in so po raznih krajih. Nisem vedela. A je bila katera?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#5391 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 17 October 2022 - 08:21 PM

Ja. Pac second hand kot vsak. Saj sem najbrz ze enkrat rekla, da sva z mamo v enem nasle njeno prastaro lisico. Zastonj je nihce ni hotel, tam je bila pa vec kot 100€.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#5392 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82168 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 October 2022 - 08:23 PM

Jaz sem tudi sele zdaj pri Tixi ugotovila, da imamo v Lj tri. :D
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#5393 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 18 October 2022 - 06:50 AM

Jaz sem se spomnila na Podgano ja, pa še nek pas si rekla, ane?


  • 0

#5394 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 18 October 2022 - 07:01 AM

Jaz imam najraje second hande.

Samo moraš vedeti kaj iščeš in imeti potrpljenje.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#5395 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 October 2022 - 07:39 AM

Frci, katere pa?
  • 0

#5396 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 18 October 2022 - 07:44 AM

Podgana, tega dogodka se pa ne spomnim. :lol:

Mogoče bom šla kdaj pogledat, sem videla, da je v Celju tudi, pa da so cene pogosto ful znižane.
Drugače pa sem bila jaz v življenju edino v CPU enkrat in mi ni bilo všeč, ker je bil notri prav tisti vonj po starem in en kup neke stare krame se mi je zdelo vse skupaj.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#5397 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 18 October 2022 - 07:49 AM

Pulz, Humana, Textile house, Vintage second hand na IG, Vintage sejmi na Taboru ko so, GVant občasno, CPU v preteklosti, Izmenjevalnica, bolšji trgi, ebay

Mislim, da je okoli 70 procentov moje garderobe second hand ali vintage. Določene kose imam tudi od mami in babice,sem jih dala šivilji le zoožati ali pa jih dam predelati, ko se jih naveličam. Lani sem dala predelati več kot 10 let star črn plašč,ker mi kroj ni bil več všeč, predelava pa ni bila draga.

Nove kupujem basic kose, sp. perilo in športna oblačila.

 

Ja, vonj ni fantastičen in jasno, da daš vse oprati. Ampak tudi Zara ali H&m nimajo lepega vonja.

Ne bom pa nikjer v nizko ali srednje cenovnih dobila kvalitete Ferrragamo čevljev za 40€, Murinega plašča za 25€ ali svilene obleke  v zamenjavo za 2 litra mleka in 3 konzerve fižola. Če čez te predsodke niste zmožne iti,je škoda vašega časa da se trudite. Tudi, če kupite, boste verjetno iemle zadržek to nositi. Jaz s ponosom povem, da je rabljeno.

Vse kar imam dnaes oblečeno in obuto je rabljeno.

Ampakjaz uživam v temu brskanju. Tudi. če nič  ne najdem.

Iščem, recimo, oblačila smaragdno zelene barve. Ne najdem nič že več kot leto dni. Bom pa dala predelati eno obleko te barve.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#5398 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 18 October 2022 - 08:03 AM

Fajn, Frci. Pri nas je v 2nd hand shopu predvsem hitra moda, drugo se (po večini) prodaja na Vinted recimo. Včasih vseeno najdem kak fajn (spregledan) kos vmes, si moraš pa res vzet čas za to (pa tudi malo poznat znamke ali pač na uc prepoznati kvaliteto tekstila, šivov, ipd.).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#5399 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 18 October 2022 - 08:13 AM

Ravno ko sem šla iz centra, so odpri eno na Kolodvodvorski. Sem zadnjič videla. Me si tudi s kolegicami dostikrat kaj izmenjamo in podarimo in mi je to cool. 

Za otroke še vedno dobivam stvari, čeprav zdaj imata svoj stil in malo obdržim, večino dam naprej. Ampak sem hvaležna za vsak kos, ki mi ga ni treba kupit. 


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#5400 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 18 October 2022 - 08:20 AM

Jaz tezko razumem zakaj bi kdo imel zadrzek, ampak ajde, smo razlicni. Z mami sva svoje dni velikokrat zavili v mojetvoje, imam en ful hud svetlec party 80s pulover. Saj za otroke tudi vzamemo od drugih pa z nosecniskimi me je cisto zalozila soseda (pa ze ona ni vsega kupila). Sem pa videla na IG, da so sle tudi v SH cene gor. Moj problem je, ker nimam nosu za to (pa najbrz tudi potrpljenja). Ne najdem ne v navadani ne v SH trgovini dobrih kosov 🤷
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users