Jump to content


Photo

izkušnje s frizerji, frizurami in frizerskimi saloni


  • Please log in to reply
356 replies to this topic

#81 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 13 March 2006 - 09:09 AM

Jaz sem bila najbolj nezadovolna pri Sebastjanu v BTC-ju, če katera pozna. Strigla me je ena ženska in me je tko grozn postrigla, da me je kap skor zadela.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#82 Tinatana

Tinatana

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 20 March 2006 - 11:55 AM

Frizerski salon JANA na Vrtnariji na Vrhniki je zakon! 8) Pranje + striženje + fen frizura stane 5.500 SIT. Poleg vsega je pa Jana EDINA, ki mi zna nardit tooook huuuude kodrčke (na moje izjemno ravne lase), ki mi držijo 4 dni!!!!! smile.gif Zelo, zelo, zelo zadovoljna!!!
  • 0

#83 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 March 2006 - 12:33 PM

Jaz mam že celo življenje nikakvo frizuro. ermm.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#84 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2006 - 12:39 PM

Joj Sonchika, s temle si me pa tak nasmejala ... mislim, sej vem da ni blo mišljeno kot nekaj smešnega, ampak tak totalno žalostno si to pristavila. biggrin.gif biggrin.gif Pa sem prepričana, da ni tok hudo ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#85 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 March 2006 - 01:07 PM

biggrin.gif Mislim, da je še huje. vedno se matram z MUjem, potem imam pa čudno frizuro in potem tudi MU izgleda čudno. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#86 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 20 March 2006 - 01:12 PM

QUOTE(sonchika)
biggrin.gif Mislim, da je še huje. vedno se matram z MUjem, potem imam pa čudno frizuro in potem tudi MU izgleda čudno. smile.gif


Ja, če si že zrihtan bodo v celoti. Jaz tudi tako mislim.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#87 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2006 - 01:14 PM

Hmm ... Sonchika kakšno frizuro pa sploh maš? Dolžina las in to? Še najmanj dela bi imela s kakšno kratko, razmršeno modno frizurco ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#88 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 20 March 2006 - 01:32 PM

Sam jaz imam pa take izkušnje krajše kot sem imela lase vač dela je bilo (v smislu frizeranja).
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#89 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 20 March 2006 - 01:35 PM

ma pa tud s kratkimi se mi zdi,da ni vedno tako.
sploh za ženske k majo po naravi skodrane lase ali vsaj malo skodrane je to lahko obup,1krat sm mela kratke lase in sm zgledala prav trčeno.Pa mama ma tud kratke lase in ji kdaj tako štrli na vse strani da je prav obupana
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#90 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 20 March 2006 - 01:36 PM

Ja sej, men se tud zdi, da jih je težje ukrotit kot dolge.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#91 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2006 - 01:39 PM

Ne vem ... to je dost odvisno od striženja. Sem imela do 8. klasa OŠ zelo dolge lase in potem ene 3 leta zelo kratke ... in če je striženje kvalitetno, s frizuro nimaš veliko dela ... vsaj jaz nisem imela nobenih problemov sploh.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#92 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 March 2006 - 06:47 PM

QUOTE(DiLeMa)
Hmm ... Sonchika kakšno frizuro pa sploh maš? Dolžina las in to? Še najmanj dela bi imela s kakšno kratko, razmršeno modno frizurco ...

Jaz imam lase dolžine do brade. Imam rahlo skodrane in potem vsak las visi nekam po svoje. s tem, da mi lasje ob robu obraza visijo naravnost navzven. Totalen afro.
Sem bila že tudi pri dobrih frizerjih, ampak problem je v tem, da mi tisti trenutek, ko grem iz frizeraja, lasje ful dobro stojijo. Ko pa sama kaj probam načarati, pa rata ena groza.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#93 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2006 - 06:48 PM

Ja, sej te totalno zastopim ... frizerji znajo narest super čupco, ker so vešči oblikovanja ... 'navadn' človek pa doma to bolj težko doseže.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#94 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 20 March 2006 - 06:49 PM

Ja, to je vendo problem, od frizerja prideš s frizuro za dol past, potem pa si je sam ne znaš tako zrihtat. cry.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#95 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2006 - 06:55 PM

Sonchika, moja sestra ima podobne lase kot ti ... take valovite, ne ravno skodrane in je imela dolgo časa bolj kratko frizuro, pa nikakor ni šlo ker so bili lasje preveč samosvoji in je bila čisto nesrečna. Potem si je pa pustila dolge lase, zdej jih ima ene 5 centi čez rame (zadaj še malo daljše) pa ji veliko lepše stojijo, niso več tako frfotavi ker so daljši in jih njihova teža vleče navzdol. Si lahko nardi zdej the best frizuro, če imaš bolj fine lase dodaš še peno za volumen in krasno stoji vse skupaj.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#96 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 March 2006 - 07:44 AM

Katero peno pa ima? Pen se sicer izogibam, ker mi zmastijo lase, ampak lahko pa probam. Se mi zdi, da moji frizuri ravno volumna manjka.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#97 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30687 posts
  • Location:Primorska

Posted 21 March 2006 - 10:34 AM

Tud moji lasje so nekaj vmes med kodrastimi in valovitimi, dolžine do brade oz. malo več, pa jih lepo oblikujem s krtačama dveh različnih debelin in fenom.
Si delaš ti frizuro s fenom in kakšnimi pripomički? ker moja bi bla sračje gnezdo brez tega, hehe..
Najprej si jih malo zgladim s serumom od Afrodite, pa kakšen gel, potem pa posušim in še malo laka, pa mi frizura drži kake 2,3 dni.
  • 0

#98 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 21 March 2006 - 11:57 AM

Men npr. pena ful bolj zmasti.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#99 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 21 March 2006 - 12:08 PM

QUOTE(Verja)
Men npr. pena ful bolj zmasti.


Meni se zdi to čisto odvisno od pene. Če sem si dala npr. neko navadno taft gor, so lasi bli celi zlepljeni in ogabni in mastni mad.gif Nasploh mam s temi penami slabe izkušnje. Zdaj trenutno mam tigijevo peno v spreju, pa mi čisto nič ne zmasti, in tudi videz nekih zlepljenih las ne daje.
  • 0

#100 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 21 March 2006 - 12:09 PM

Ja Taft sem ponavadi imela.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users