Jump to content


Photo

Senčilo za lica


  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#21 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 21 October 2005 - 08:24 PM

Jst mam Revlonov kremni blush in je super thumbup.gif Zelo lepo se razmaže pa barva mi je ušeč(se mi zdi, da sta samo dve) biggrin.gif
  • 0

#22 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 30 October 2005 - 12:41 PM

Js pa za lica nič ne uporabljam, ker si večinoma namažem samo oči in nič drugega.
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#23 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 01 November 2005 - 12:09 PM

jst mam rdečilo od jade powder rouge brush blush in je kr luškan, sam ga uporabljam sam občasno.
  • 0

#24 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 November 2005 - 04:29 PM

Jaz imam pa trenutno bronzer od Bourjoisa, bolj rjavkast odtenek s shimrom in mi je tud všeč.
  • 0

#25 pearl*bath

pearl*bath

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 21 November 2005 - 06:29 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Jaz mam od Avona pa so mi super.

Je že katera sprobala od S-he ? Me zanima kak se obnese..

Jaz imam od s-he. Vse lepo in prav, vendar moraš kar veliko nanesti, da se ti kaj pozna. ;)
  • 0

#26 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 November 2005 - 07:04 PM

Za te kroglice sem slišala, da so poden od podna. Da sploh ne spuščajo barve. A si jih zdrobila ali kaj?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#27 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 November 2005 - 09:29 PM

dons sm vidla v mullerju ful lepe blusherje od tiste firme factorynevemkaj ermm.gif
mas take z blescicami al pa brez, pa velik barv je, stanejo pa 1700 smile.gif i think wink.gif ko sprobam porocam smile.gif drgac pa uporabljam sencilo na kroglice, al pa v kamnu od manhattna... mam pa tut eno ful lepo sencilo k sm ga kupla v italji, nevem kera znamka je kr nc ne pise, ampak se tko brave prelivajo kokr pr kroglicah, pa ful micene blsecice ma not in je res najbolse sencilo za lica k sm ga kadarkol mela biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#28 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 21 January 2006 - 05:23 PM

A mi lahko kera priporoči kakšno rdečilo za lička v približno takem odtenku:

IPB Image
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#29 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 21 January 2006 - 05:27 PM

nekaj podobnega ima loreal (blush deliceux, je samo en roza odtenek tako da ne mores sfalit) vendar mislim da je malo svetlejsi (stane okrog 2500) drugace imas pa trenutnop v muellerju akcijo Dior blushev (skoraj enaka barva kot na sliki, le da je bolj kremno rdecilo) in zraven dobis se dior lak za nohte ali pa kaksno maskaro in stane nekje 6000. Roza blurh ima tudi artdeco (dokaj intenzivno roza)
  • 0

#30 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 January 2006 - 06:18 PM

od miss sporty je tut tak rozkast, skoraj isti odtenek. sm ga mela, pa je glede na ceno zelo uredu smile.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#31 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 31 January 2006 - 07:50 PM

bom nadaljevala kr v tej temi...
a mi lahko prosim razložite kakšna je zdej razlike med blusherjem, highliterjem in bronzerjem, ker sm že čiz zmedena. ermm.gif
Pa če bi lahko naleple še kkšne slikce od izdelkov in primerov ličenja.

Najlepša vam hvala!
  • 0

#32 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 January 2006 - 07:55 PM

Blush je za lička. Rdečih tonov.
Highlighter je za posvetlitev obraza - za suho kožo, da se blešči. (mastna koža se že sama po sebi blešči). Namaže se nad ustnico, okoli nosu in pod obrvjo.
Bronzer je rjavih, zlatih tonov za učinek porjavelosti (če imaš porjavelo kožo, naredi lep zlat ten).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#33 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 31 January 2006 - 07:58 PM

blusher-rdecilo za lica se uporablja na lickih (roza, marelicni, rdeckasti, odtenki) z namenom da se ustvari nekaksen bolj naraven videz obraza (zardela licka)
bronzer- se uporablja za "porjavitev" obraza , je v raznih rjavih odtenkih, uporabis ga na licnicah, lahko pa tudi drugje po obrazu, ce zelis malo bolj zagorel videz
highlighter- osvetljevalec, doda svezino obrazu, je ponavadi brez barve oz. cisto nezne barve in vsebuje mikro delce (shimmer) ki odbijajo svetlobo, obraz je bolj svetel, svez, sijoc. uporabis ga recimo pod obrvmi, po nosku, lickih....lahko tudi po celem obrazu
  • 0

#34 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 01 February 2006 - 09:12 AM

A poznate kak dober highlighter?
  • 0

#35 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 01 February 2006 - 02:35 PM

Mislim, da ma Revlon enega dobrega. No, po sestavinah je bil dobro ocenjen. rolleyes.gif
  • 0

#36 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 February 2006 - 02:47 PM

QUOTE(pika)
A poznate kak dober highlighter?


Dior SKINFLASH je zelo pohvaljena zadeva, sem slišala že več dobrih kritik ... sama ga pa nisem imela.

IPB Image

Gre pa za tak mali čopič v obliki svinčnika, nanos je enostaven, v bistvu s pomočjo vrtenja ovojnine priteče na čopič nekaj te kremne podlage.

Imajo ga v štirih odtenkih, meni so vsi lepi ... en je tak belkast z drobnim shimmrom, en je nežno rožnat, dva pa sta bež ... en svetlejši in en malo temnejši.

Jaz sem že študirala o nakupu, bi vzela najsvetlejšega Shimmery White, ampak se nekak ne morem odločit za nakup ... mislim, da je zadeva precej draga, pomoje zihr najmanj ene 5k. Je pa res, da baje čudovito izpade na kožo in tudi baje dobro zakamuflika podočnjake.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#37 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 February 2006 - 04:59 PM

Jaz imam highlighter od Revlona in mi je fajn. Samo ga je toliko v embalaži, da ga ne bom porabila nikoli. Ampak res nikoli.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#38 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 February 2006 - 09:23 PM

Jaz imam tudi od Revlona. Drugače imam pa tudi od Mf-a Sher Radiance, ki je sicer puder s svetlikajočimi delci in se super posveti. Še posebno če ga daš samo malo na lička ;)
  • 0

#39 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 17 February 2006 - 08:18 PM

Jaz imam tudi kuglice od Vitaskin Beauty. Že dvakrat sem kupila v kamnu za lica pa vedno pristanem nazaj na kuglicah.
  • 0

#40 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 March 2006 - 02:26 PM

Do sedaj nisem nikoli uporabljala blusherjev ali highlighterjev (osvetljevalcev) me pa vedno bolj mikajo in bi rada izbrala primernega zase.

Imam zelo svetlo polt z nevtralnim (bež) podtonom, zelo temno rjave (skoraj črne) oči in v kratkem bom imela tudi zelo temno rjave lase (tudi skoraj črne). Rada bi imela nekaj vmes med blusherjem in osvetljevalcem, torej zadevo nežne barve z zelo drobnim shimmrom, ki bi
dodala kanček nežno rožnate barve in sijaj na lička.

Slišala sem že pohvale kar se tiče Chanel Ireelle blusherja, vendar ga sama ne poznam. Sem pa šla na njihovo spletno stran pogledat odtenke in sta me premamila odtenka 70 Incognito ter 80 Tea Rose ... seveda pa ne vem, kakšna sta v resnici.

Nekaj časa sem razmišljala tudi o Meteoritkah, vendar so na forumih precej slabo ocenjene in baje niso vredne takšnega denarja, poleg tega me odbija nerodna in neuporabna embalaža.

IPB Image Chanel Ireelle Blush
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users