Jump to content


Photo

Maskara - GIVENCHY Phenomen'Eyes


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 19 October 2009 - 07:03 PM

IPB Image
Givenchy-eva patentirana okrogla ščetka sega vsepovsod in poenostavi nanos. Rezultat: vse trepalnice so nemudoma vzorno naličene. Vsako posamezno trepalnico je namreč moč doseči brez napora.

V nadaljevanju vam Givenchy predstavlja nekatere izmed možnih načinov nanosa Phenomen'Eyes maskare:

• ščetko držite horizontalno, trepalnice pa povlečete iz zunanjega očesnega kotička navzven,
• maskaro pridržite navpično, s ščetkico obrnjeno navzdol, pri tem pa gornje trepalnice nežno povlečete navzgor,
• brez prekomerne količine maskare, nežno ščetkajte spodnje trepalnice (enak gib lahko uporabite tudi pri trepalnicah na zgornji veki),
• ščetkico pridržite navpično, zgornje trepalnice ''ujemite'' pri korenu ter jih potisnite navzgor.


Meni je ta maskara oz. ščetka še boljša kot navadna, ker lahko bolj natačno naneseš maskaro (še posebej na trepalnice ob koncu očesa). Trepalnice mi malo podaljša in priviha. Ne morem govoriti o nekih presežkihm saj nisem sprobala nešteto maskar, vendar sem z njo zadovoljna in jo bom defitinivno še kdaj kupila. Točne cene ne vem (jaz sem jo na letalu kupila za 16€), vsebuje pa 7g maskare.

Ocena: 5 (zaradi krtačke, cena pa me mika za 4)

  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users