Jump to content


Photo

Golota


  • Please log in to reply
149 replies to this topic

#1 kroglica

kroglica

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 18 October 2006 - 11:24 AM

Kakšen imate odnos do golote?
Meni je to neki čist normalnega in vsakdanjega, če vidim sestro recimo golo v kopalnici, ni mi nerodno v savni, tudi po aerobiki se skor vse punce tam skupaj tuširamo, tudi na nudistično plažo rada grem.
Medtem ko moj fant je pa mal bolj sramežljiv.


Se pa nebi slikala gola za nobeno revijo niti za velik honorar. no.gif
  • 0

#2 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 18 October 2006 - 11:42 AM

Golota mi ni nič tujega, ker so starši nudisti in so me vzgajali v tem duhu. Doma sem zelo rad nag, a velikokrat pa le imam spodnje gate oblečene zaradi 'bingljavčka', ker pač to da opleta okoli ni glih ful praktično.

Zanimivo pa je, da se enaka vzgoja ni oprijela sestre.
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#3 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19744 posts

Posted 18 October 2006 - 01:06 PM

ja men ni golota neki nenavadnga, sam doma pa noben ne skače en pred drugim nag, tud nobenmu lih ne paše, da bi ga kdo gledu, razn moje najstarejše sestre, k je zmeri u gatah pa modrcu, na plaži pa ali naga ali u sp. delu, sam tkrt se ne kopamo skp laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 October 2006 - 02:06 PM

No ja, nisem neki goli naokolski skakljač. Tudi doma se ne sprehajamo nagi naokoli, nikoli nismo zahajali na nudistične plaže. V savni sem v tangah, nikoli se še nisem tuširala na kakšnih javnih tuših.

Za resnično ogromen dnar bi se pa najbrž slikala naga (seveda ne za kakšno 213-razredno revijo) - če bi ble slike prefinjene.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 18 October 2006 - 02:16 PM

V savni si v tangah!?!??!!!?? Kako si lahko v tej plastiki? Meni je že na plaži preveč.

Za savno pa itak razloga ne vidim. Seveda če hodiš v normalne savne, kjer se ne zbirajo luzerji, ki edino tam lahko vidijo golo žensko/ali moško telo.


  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 October 2006 - 02:19 PM


haha, saj mam zgolj takšne mini tange. oops.gif
Ni šans, da grem s kazajočo fuflo noter. laugh.gif

V savni sem pa bla zgolj sicer ene 4x.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 18 October 2006 - 03:48 PM

doma ne skačem gola, se pa komot stuširam pred mamo, pred sestrično tudi, pa še pobrijem si jo pred njo tongue.gif
Drugače pa ne maram nudističnih plaž(kar gabijo se mi),na plaži sem le v tangah, v savni pa gola,vendar na rjuhi
Fant je pa zelo odprt glede tega, se komot vsepovsod stušira, pa nič ga ni sram oops.gif
  • 0

#8 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45422 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 October 2006 - 04:40 PM

Pred fantom, starši in bratom mi ni biti problem gola. Doma ne skačemo po stanovanju goli, niti nikoli nismo zahajali na nudistične plaže. V savni sem v kopalkah, če pa ne pa sem ovita v brisačo. Po aerobiki sem se tuširala v tuših, ampak so bili narejeni tako, da se je dalo zaklenit in sem imela neko zasebnost, tako da sem se že lahko oblekla v spodnje perilo. V spodnjem perilu ali v kopalkah pa mi ni biti problem pred drugimi.
  • 0

#9 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 18 October 2006 - 04:56 PM

Zanimiva tema. Kar se golote tiče, sem jaz precej, kako bi rekla, "zategnjena". Pač, doma smo vedno zaklepali vrata kopalnice, nikoli ni nihče nag hodil okoli (meni se kaj takega zdi milo rečeno ogabno), nudl plaže nism nikoli vidla. V savno pa ne hodim, skupinskih tušev ne uporabljam (na fitnesu imam na srečo urejeno tako, da se lahko zaklenem v ločeno kabino). Meni osebno bi bilo grozno neprijetno, da bi me kak neznanec ali pa tudi (še posebej!) sorodnik videl golo, ali pa jaz njih. Pa saj nimam problemov s svojim telesom, ampak vseeno ... težko razložim, zakaj imam tak odnos. Pred fantom, ki me privlači, pa nimam niti najmanjšega problema (v smislu, da bi morala biti vedno ugasnjena luč ali kaj podobnega), ampak tako je samo z njim.
Da bi se slikala za kako nago revijo, bi se mi moral pa fejst poslabšat. Ne pride v poštev.
  • 0

#10 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 18 October 2006 - 05:39 PM

jaz imam pribljžno enake izkušnje kot darla. pred domačimi nisem gola, niti samo v hlačkah. v savni sem v kopalkah, javnega tuša se nisem uporabljala in se ne sončim na nudl plažah.
pred fantom pa začuda niti v začetku nisem bila pretirano sramežljiva.

  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#11 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 18 October 2006 - 07:07 PM

Tudi jst mam do golote enak odnos kot Darla.
Doma sem redkokdaj v hlačkah in topu, razen kdaj poleti ko se od vročine umira.
Samo brat hodi okoli v boxercah in še to samo zato ker je tko len da se mu ne da oblečt laugh.gif
V športni dvorani al telovadnici pa se komot stuširam, me ni nič sram in to.
Rajši naga pred soigralkami in kolegicami kot pa pred starimi laugh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#12 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19744 posts

Posted 18 October 2006 - 07:12 PM

QUOTE(Coco* @ 18. 10. 2006 - 20:07) View Post

Tudi jst mam do golote enak odnos kot Darla.
Doma sem redkokdaj v hlačkah in topu, razen kdaj poleti ko se od vročine umira.
Samo brat hodi okoli v boxercah in še to samo zato ker je tko len da se mu ne da oblečt laugh.gif
V športni dvorani al telovadnici pa se komot stuširam, me ni nič sram in to.
Rajši naga pred soigralkami in kolegicami kot pa pred starimi laugh.gif


men se szdi to ful smešn, če bi se s soigralkam skup naga tušerala
tko si predstavljam dva sošolca, k skp bejzbol trenerata, in se gledata že par let med tušm, pa da jim tm ene 20tim luleki visijo use naokol haha laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#13 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 18 October 2006 - 07:15 PM

A dorro, nam luleki ne visijo okoli biggrin.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#14 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 18 October 2006 - 08:00 PM

Vam pa visijo joški. Če ne zdaj pa čez nekaj let. (pa kake bolj zajetne sramne ustnice smile.gif )
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#15 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28976 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 October 2006 - 08:24 PM

o slikanju brez oblačil je blo že dost napisanga. sicer pa mi ni bit gola noben problem - pri nas doma bolj čudno drugi gledajo, če me kje nago ujamejo kot jaz sama na to, da sem kao 'caught in the act'. spim naga, skoraj vedno, razen, če ni peklensko mraz, pa še takrat dam raje radiator bolj na toplo kot pa da spim s pižamo. tut recimo v garderobah pred in po telovadbi mi ni blo nerodno, ko nisem mela modrca se preoblečt. v savni sem bla do zdej menda dvakrat al trikrat, s fantom, gola. nudo plažo bo treba še sprobat. nimam neke free vzgoje glede golote, ampak men enostavno ni nerodno. sva tut s fantom na precej podobni valovni dolžini, kar se tega tiče.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#16 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 18 October 2006 - 08:41 PM

uf js pa to ne morm. do zdej sm gola skakala sam pred fantom, ene parkrat sva bla na divji plaži gola. ampak to je blo pa to. doma pa sploh ne. ne zgoraj ne spodaj. vedno sm bla precej sramežljive sorte.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#17 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 18 October 2006 - 09:56 PM

Doma nikol ne skačem okrog naga, edin mogoče včasih v boxericah in modrcu, pa še to izključno samo pred mamo, ne predstavljam si da bi šla z ta starimi na nudistično plažo blink.gif Pred prijateljicami me pa ni nč sram, sončim se zgori brez, v savni sm naga, na aerobiki mamo pa posamezne tuše.
Definitivno bi se za primeren honorar takoj slikala naga biggrin.gif Sam da bi ble slike estetske in za eno bolj ugledno revijo
  • 0
Posted Image

#18 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 18 October 2006 - 10:26 PM

V savni nisem bla še nikoli,na nudistični tud ne,na skupnih tuših se tud še nism tušala.
Nikol ne hodmo nagi en mim druzga-razen pač v primeru,ko pač zavijem v kopalnico in se slečm že v sobi,pač odkorakam do tja taka.
Drgač se pa kr dogaja da pač u spodnjih gatah pa brez modrca maširam gor pa dol po fletu,ko se rihtam in to je to.Nč tazga.Ni me sram pred prjatlco se slečt,pa tud v šoli me ni blo sram modrca odpet.

  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#19 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 October 2006 - 10:40 PM

QUOTE(rea @ 18. 10. 2006 - 23:26) View Post

pa tud v šoli me ni blo sram modrca odpet.


hehe, odpet modrc in šola laugh.gif a to gre skup laugh.gif

Ja jst tud nisem nek naked maniak. Do nudističnih plaž mi ni, v savno grem jasno naga ampak imam brisačo (v finski), v turški ne. Po hiši tud ne hodimo nagi, ampak velikokrat pa samo v perilu. Men ni lih zj neki bad, če me kdo od domačih vid nago ampak vseen se velik bolš počutm oblečena pred njimi. Se mi zdi, da imam tak neutralen odnos do golote, ne zategnjen in ne preveč odprt.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#20 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 18 October 2006 - 11:23 PM

Hmm glede golote... Kaj pa vem, zdej k sm starejša mi je vse mal drugač. Prej ko sem bla mala me je blo sram če je kdo videl samo centimeter moje kože in če bi blo pomoje bi za tuširanje uporabljali potapljaške obleke biggrin.gif

Zdej pa nimam problemov s tem. Sicer ne laufam okrog po bajti naga, v boksarcah in modrcu pa brez problema. Al pa pred bivšim tud nism mela nobenga strahu, komot sm bla lahko čist popolnoma naga pred njim biggrin.gif

V savni sem ponadavi brez, obvita v brisači, na nudi plaži sm pa že bla.. Ampk oblečena biggrin.gif
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users