Jump to content


Photo

narodnost partnerja


  • Please log in to reply
140 replies to this topic

#21 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 June 2006 - 09:15 PM

QUOTE(Michelle)
QUOTE(Blondi)
sem gledala 1x sex v mestu, ko je ona črna delala tako paniko, ko nek tip ni bil obrezan rolleyes.gif Kmalu mi je postalo jasno zakaj biggrin.gif
amm...zakaj? oops.gif

Najbrž pač zaradi "odvečne" kože (tiste, ki skos majo v obdelavi obrezane, so kr vse šokirane in jim to predstavlja nekaj šokantnega in rahlo bljak) in ker pač je tam pravi raj za kakšno umazanijo, če dečko temeljito ne skrbi za svojega otepača.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#22 phobia

phobia

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 01 June 2006 - 09:21 PM

[quote=Špela][quote=phobia]Pa mam filing, da če se z nekom pogovarjaš v jeziku, ki tebi in/ali sogovorniku ni materni, to nekak vzpostavi neko distanco (ker pač ne moreš uporabljat vseh nians jezika in se ne moreš tako dobro izražat - no razen, če res v nulo obvladaš jezik smile.gif)... ok zdej pa že bluzim oops.gif biggrin.gif[/quote]

maš prav, samo meni je angleščina še ljubša od slovenščine (patriotka pa taka! biggrin.gif) in jo posledično obvladam v nulo. biggrin.gif mislm, js se učasih prej spomnim, kako se kaki stvari reče v angleščini kot v slovenščini. biggrin.gif (ne bom več OT!)

Zadnji OT biggrin.gif :
Tudi če angleščino obvladaš in ti je ljubša, si vseen (predvidevam) zrasla ob slovenščini, ob nekem narečju... kar daje jeziku in pogovoru v tem jeziku svoj čar. Angleščino se pa (govorim iz svojih izkušenj) učimo iz filmov, v šoli, na netu... in je to vseen mal drgač.
  • 0

#23 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 01 June 2006 - 10:08 PM

moj je slovenec, sm bla pa tut že z nizozemci in jamajčanom-vsi črni oops.gif
  • 0

#24 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 02 June 2006 - 03:41 PM

------
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#25 tanja*

tanja*

    sramežljivec

  • Člani
  • 57 posts
  • Location:Celje

Posted 02 June 2006 - 03:47 PM

Moj je bosanac. In to ta pravi, v vsem pomenu.. wink.gif Ne vem, nisem ga iskala, sem pa srečna da sem ga našla. To je pa najbolj pomebn. Bi pa sam pripomnala: zarečenega kruha se največ poje. Primer: neka daljna žlahtnica je imela hčero in na ves glas oznanjala da njena punca pa že ne bo imela južnjaka... In njena hči se poroči s Turkom...
  • 0

#26 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 02 June 2006 - 05:30 PM

Jaz bi pa po eni strani full rada mela kakšnga iz drugod. Nevem, da spoznaš kaki so kaj drugi ljudje po svetu, čeprov se tud Slovenca ne bi branila biggrin.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#27 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 June 2006 - 05:32 PM

Men čist 'dol visi' za narodnost. biggrin.gif To mi je res zadnja briga, itak se ne odločaš sam, v koga se boš zaljubil. Sem imela pa večinoma Slovence in tudi nekaj južnjakov ... pa so tisti 'od dol' res bolj vročekrvni in taki vihravi, morm rečt. Predvsem se mi zdijo nekak bolj samozavestni, prepričani vase in zelo hitro prevzamejo pobudo ... sramežljivost jim je tuj pojem. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#28 x.puppa

x.puppa

    sramežljivec

  • Člani
  • 79 posts

Posted 02 June 2006 - 06:47 PM

QUOTE(erchy)
Ubistvu mi je vseeno in mi ni..najrajši mam slovenca valda..in mam nek odpor do južnakov..sploh bosancev, srbjancev itd. Samo mogoče bi se premisla, če bi spoznala kakšnega uredu tipa, ki bi biu tak, samo zaenx ostajam takega mnenja.


Podpis!
  • 0

#29 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 02 June 2006 - 06:59 PM

Imam izkušnje samo s Slovenci. 8) Z mojim se ne bi mogla bolj ujet, tko da nikoli nisem razmišljala, kako bi blo bit z Neslovencem. Je pa nekaj res: tudi jaz ne bi mogla bit s Hrvatom, Srbom, Bosancem...V glavnem z južnjaki. tongue.gif Že nasploh mi ti narodi ne potegnjejo, še manj njihov jezik, pa tudi v srednji šoli sem imela dosti stika s tem folkom, in se nismo kej dobro ujeli. OK, s parimi posamezniki lepo prijateljujemo, z ostalimi pa bolj na živjo-adijo.
  • 0
IPB Image

#30 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 02 June 2006 - 07:53 PM

Meni so ful fascinantni Germani; od Avstrijcev, Švabov, do Skandinavcev, anything goes :walk: . Niti ne vem točno kako in kdaj se je začelo, je pa res da sem spoznala kar ene par res fajn osbkov z dotičnih dežel, pa še blond lasje na tipih mi jako palijo, medtem ko mi na ženskah ful ne...

Zdej južnjaki, hmmm... Odvisno na kaj se cilja - s "čapci" dvomim da bi se ravno ujela, čeprav sem zmeraj živela med njimi, pa tudi sama nisem Slovenka, sem pa v bolj "temnih vodah" in bi to verjetno pomenilo kar problem. Čeprav se pa "običnih južnjakov" nikakor ne bi branila :happy8: .

Tuje rase mi pa redko zbudijo pozornost, oni ornk črni črnci mi sploh ne palijo, kaki mulat je že bolj zanimiv, azijci mi pa delujejo ful premali (pa čeprav sem sama povprečne višine 1,70 m).
Indijanci (orlovski nos odpade), ali mešanci z njimi so tudi fajn.

Se pa strinjam s Phobio (dobrodošla med nami :hello2: ), da je dosti lepše z nekom gučat v domačem jeziku, ne pa samo v kaki ang, nem. Meni se npr. ko govorim v kakem tujem jeziku glas navadno malo zviša, bolj napeto govorim, medtem ko imam med govorjenjem slovenščine kar globji glas.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#31 phobia

phobia

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 02 June 2006 - 08:05 PM

QUOTE(crna)
Se pa strinjam s Phobio (dobrodošla med nami :hello2: ), da je dosti lepše z nekom gučat v domačem jeziku, ne pa samo v kaki ang, nem. Meni se npr. ko govorim v kakem tujem jeziku glas navadno malo zviša, bolj napeto govorim, medtem ko imam med govorjenjem slovenščine kar globji glas.


Tnx biggrin.gif
Ja to glede glasu je pa res - moj dragi ma čist drugačen glas, če govori v svojem narečju... tkooooo globok, seksi :love7:
Pa tud pr drugih včasih opazim spremembo. Ful zanimivo, ne?
  • 0

#32 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 02 June 2006 - 08:10 PM

QUOTE(phobia)
QUOTE(crna)
Se pa strinjam s Phobio (dobrodošla med nami :hello2: ), da je dosti lepše z nekom gučat v domačem jeziku, ne pa samo v kaki ang, nem. Meni se npr. ko govorim v kakem tujem jeziku glas navadno malo zviša, bolj napeto govorim, medtem ko imam med govorjenjem slovenščine kar globji glas.


Tnx biggrin.gif
Ja to glede glasu je pa res - moj dragi ma čist drugačen glas, če govori v svojem narečju... tkooooo globok, seksi :love7:
Pa tud pr drugih včasih opazim spremembo. Ful zanimivo, ne?

Ja, to je dejansko dost pogosta stvar. Najbolj vav je poslušat nekoga govoriti v domačem jeziku, kot si napisala. wink.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#33 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 June 2006 - 08:38 PM

QUOTE(callista)
Imam izkušnje samo s Slovenci.  8) Z mojim se ne bi mogla bolj ujet, tko da nikoli nisem razmišljala, kako bi blo bit z Neslovencem. Je pa nekaj res: tudi jaz ne bi mogla bit s Hrvatom, Srbom, Bosancem...V glavnem z južnjaki.  :P Že nasploh mi ti narodi ne potegnjejo, še manj njihov jezik, pa tudi v srednji šoli sem imela dosti stika s tem folkom, in se nismo kej dobro ujeli. OK, s parimi posamezniki lepo prijateljujemo, z ostalimi pa bolj na živjo-adijo.

Ja enako. Že njihov pogled na življenje me odbija, kako zvoška gledajo nate, ker je pač dons modern bit bosanc. rolleyes.gif
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#34 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 02 June 2006 - 10:02 PM

full sm bla presenečena da mat tolk izkušenj s tipi druge narodnosti
sm misla da ni to tko pogosto
ampak ok
nisem najbolj za južnake,
drgač so mi pa noro dobri mulati ( bi kr mela enga mmmmm)
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#35 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 03 June 2006 - 03:08 PM

QUOTE(Lindsay)
QUOTE(callista)
Imam izkušnje samo s Slovenci.  8) Z mojim se ne bi mogla bolj ujet, tko da nikoli nisem razmišljala, kako bi blo bit z Neslovencem. Je pa nekaj res: tudi jaz ne bi mogla bit s Hrvatom, Srbom, Bosancem...V glavnem z južnjaki.  :P Že nasploh mi ti narodi ne potegnjejo, še manj njihov jezik, pa tudi v srednji šoli sem imela dosti stika s tem folkom, in se nismo kej dobro ujeli. OK, s parimi posamezniki lepo prijateljujemo, z ostalimi pa bolj na živjo-adijo.

Ja enako. Že njihov pogled na življenje me odbija, kako zvoška gledajo nate, ker je pač dons modern bit bosanc. rolleyes.gif


Sam res. Če pa kaj sovražim, je pa to, da se imajo za nekaj več, ket so pač "južnjaki" in ne Slovenci. Še bolj mi pa grejo na živce Slovenci, ki se grejo južnjake. Sovražim to. (Govorim pa o posameznikih, ne o ljudeh nasploh). rolleyes.gif
  • 0
IPB Image

#36 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 June 2006 - 08:01 PM

dobr punce, ni zdej treba posplosevat smile.gif mislm kaksni so zdej to predsodki, ce ve naletavate na take bolj bedne posameznike, to se ne pomen, da je vse juzno od save fuj smile.gif nekulturne, nevzgojene in primitivne budale se najdejo povsod, tudi v nasi Sloveniji biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#37 tanja*

tanja*

    sramežljivec

  • Člani
  • 57 posts
  • Location:Celje

Posted 04 June 2006 - 07:21 AM

QUOTE(*pikica*)
dobr punce, ni zdej treba posplosevat smile.gif mislm kaksni so zdej to predsodki, ce ve naletavate na take bolj bedne posameznike, to se ne pomen, da je vse juzno od save fuj smile.gif nekulturne, nevzgojene in primitivne budale se najdejo povsod, tudi v nasi Sloveniji biggrin.gif



Se strinjam!! Ne posploševat, mečete slabo luč mogoče na kako izmed nas v forumu, ki je mogoče druge narodnosti. Treba je ljudi od bliže spoznati in potem soditi o njih.
  • 0

#38 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 04 June 2006 - 01:07 PM

meni ne potegnejo južnjaki, črnci, mulati.. mogoče je kak dalmatinec še za pogledat, kaj več pa ne. prisegam na čistokrvne slovence smile.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#39 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 04 June 2006 - 05:52 PM

QUOTE(pupa)
meni ne potegnejo južnjaki, črnci, mulati.. mogoče je kak dalmatinec še za pogledat, kaj več pa ne. prisegam na čistokrvne slovence smile.gif

... z rodovnikom
wuf
twisted.gif
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#40 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 04 June 2006 - 05:59 PM

Ne vem, če sem kdaj sploh poznala kakega "čistokrvnega" Slovenca, vsi imajo neke Avstrijsko/Nemške, Italijanske, "južne" prednike že kake 2 generaciji nazaj.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users