Jump to content


Photo

Izkazovanje "ljubezni" v javnosti


  • Please log in to reply
197 replies to this topic

#1 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 26 March 2006 - 05:55 PM

No, tule se pa mal razpišite, do kje si upate v javnosti s svojim partnerjem?

Že dolgo sem članica tega foruma (sem ga že čisto zapustila ker se mi enostavno ni dalo viseti na računalniku, še maili so samevali, a sedaj se vračam)..
hočem reči, da v času včlanitve, bi pod to temo napisala da si ne upam ničesar, sedaj pa sem čisto podivjala, hormoni laufajo 100/h in se sama sebi zdim včasih opasna twisted.gif oops.gif

Zunaj v kaki diskoteki je seveda malce tistega "sexy" plesa v dvoje, sicer pa je prišlo do kakega francoza in mal otipavanja (čeprav je to mogoče celo nekoliko milejši izraz), vsepovsod, na raznih točkah.. twisted.gif oops.gif biggrin.gif

Kaj pa ostali? Se v javnosti skrijete in naredite zadržane? ali se vseeno prepustite in koliko se prepustite?
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 March 2006 - 07:16 PM

Kar se tiče otipavanja v javnosti, sama ne bi rekla, da gre za vprašanje upati si ali ne, ampak bolj za vprašanje ali sem vzgojen in se znam v družbi obnašat, ali pa ne. Na živce mi gredo pari, ki nimajo meje in se vsepovsod obnašajo tako, kot da so sami na svetu. To se mi zdi skrajno neumno in po mojem mnenju odraža dobršno mero idiotizma.

Moti me, če sredi nabito polnega nakupovalnega centra naletim na par, ki se obnaša, kot da je nekje popolnoma na samem. In potem se dva osebka otipavata po vseh mogočih mestih, tip ženski gnete joške, ona pa ga grabi za tiča, medtem ko si rineta jezike do želodca in zraven krulita kot zverini, cela poslinjena in skrajno neumna. In to sem že doživela, da ne bo kdo rekel, da pretiravam.

Gre za javno mesto in večini folka res ne paše gledat tega. Potem so tle še kakšne bolj konservativne stare mame in mali otroci, ki jim gledanje zadeve pač ne priteče. In ne vem zakaj se takšen par razkazuje vsem na očeh ... ni mi jasno. Ne vem zakaj se tak par ne spoka vsaj na WC ali pa v avto, zaradi mene tudi v bližnje grmovje, kamorkoli že pač ... tisto minuto že lahko potrpita, ne mi rečt, da ni res.

Potem pa kdo reče, da drugih nihče ne sili, da gledajo. To je isto, kot da bi nuno pripeljal v bordel in ji rekel, naj pač ves čas miži, če noče česa takega videt.

Drugače pa nimam nič proti kakšnemu lupčku tu in tam, pa objemi v meji normale, me ne moti niti, če se par zaliže, samo vseen je pa neka meja, ki se je ne prestopa in vsak kultiviran človek se mora tega zavedat.

Amen.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 26 March 2006 - 07:34 PM

biggrin.gif Dilema zanimivo.. sj ne rečm glede nakupovalnih centrov pa to, tam itak da ni druzga, kt da se s partnerjem držiš za roko ali pa mogoče lupčka-ampk res sam to..
Na nekem kraju, kjer je povno vrstnikov, pa to ni nič nenavadnega se mi zdi..

Sem pa tut že doživela da sta šla dva v bazenu do konca-ja, to pa je preveč..

Sj pravm, odvisno kje si, pa med kom si..
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#4 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 26 March 2006 - 07:37 PM

hmm ... js se tud strinjam, da ena meja more bit.

v javnosti se ponavadi drziva za roke, ksn lupck ... mogoce roka v zadnjem zepu na hlacah ali okoli pasu ...

zadnjic sem sla v soli po hodniku mimo jedilnice in sta 2 'sedela' na mizi in mela take, da sam rolleyes.gif mislim, pa glavni odmor? get a room.
  • 0

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 March 2006 - 07:45 PM

QUOTE(*simoncy*)
biggrin.gif Dilema zanimivo.. sj ne rečm glede nakupovalnih centrov pa to, tam itak da ni druzga, kt da se s partnerjem držiš za roko ali pa mogoče lupčka-ampk res sam to..
Na nekem kraju, kjer je povno vrstnikov, pa to ni nič nenavadnega se mi zdi..


Ja, no ... definiraj javnost. Jaz sem mislila bolj kinodvorane, restavracije, gostilne in nakupovalne centre. Če si pa ti nekje s samimi vrstniki na eni žurki, pol pa ... go ahead. Ampak še vedno mi je hecno, da ti je kul, da te gledajo vsi vrstniki, ko pa lahko greš 10 metrov stran nekam za sebe.

Ko postane pri meni bolj heavy vse skupi, me avtomatsko občutek potegne nekam na samo ... imam rada intimno vzdušje, ne pa da se takorekoč dol dajem pred gručo sovrstnikov. Fuj!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 March 2006 - 08:15 PM

.
Jaz se bi kar strinjala z Dilemo.

Okej, držanje za roke pa tu pa tam kak lupček okej. Da pa se na javnih placih, po možnosti enemu pred frisom, lizariš, da skoraj vse teče po tleh, pa resnično ne gre za to, če si upaš ali pa ne, ampak zato, klko si nekulturen in nemalokrat ogaben (sem namreč zapazila, da se tega lizarjenja in šlatarjenja poslužujejo predvsem nikakvi ljudje, ki bi radi celemu svetu pokazali, da so našli nekoga, haha IPB Image ).



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28973 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 26 March 2006 - 08:19 PM

mene zna zanest, priznam. biggrin.gif ampak se skušam držat pravila dobrega okusa. biggrin.gif ne delam pa tega, ker me kdo gleda (ne tripam baš na to), ampak ker mi pač v tistem momentu paše. objemanje, držanje za roke, poljubljanje, včasih kak 'opolzek' prijem (za rit koga stisnem, se mal podrgnem, etc ... ), pod mizo božanje kolena pa kej tazga ... če me pa tok drži seksat, da me gre drugače, pa vsaj do kakega skreta/kabine/ ... / prilezem. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 March 2006 - 08:29 PM

To, kar sta zdaj povedali vidve, Jenna in Špela, je nekaj dosti bolj normalnega kot pa kadar se dva daljši čas neprestano grabita po intimnih delih, vzduhujeta in se slinita naokoli kot, da imata steklino.

Če se pa ob fantiča malo podrgneš, ga na hitro in neopazno kje zagrabiš ali pa mu slučajno prpopaš kakšen malo bolj saxy cmok, pa ni nič takšnega, se strinjam, ker gre za tako malo in kratkotrajno stvar, da večina sploh ne opazi. Sej se tudi sama tega dostikrat poslužujem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9 loris

loris

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts

Posted 27 March 2006 - 12:02 AM

Hmm...mene je za parkrat zaneslo...pa ne tko, kjer je polno ljudi..no tam me je zagrabilo, ampak potem sva se z dragim kam "skrila" in opravila oops.gif Če je sila je sila, nimaš kaj biggrin.gif

Sicer mi pa ne zgleda lepo in primerno, da se sredi ceste strastno poljubljas in mečkaš... rolleyes.gif

Sama pa kdaj svojega dragega uščipnem za rito tudi sredi trgovine biggrin.gif
  • 0

#10

  • Guests

Posted 27 March 2006 - 12:50 AM

Men se zdi, da je predvsem drugim neprijetno, ce se tk obnasas.. Ce sta ti in fant recimo v isti druzbi, je ful butasto, da bi se skoz neki bozala in lupckala ko grete zun. Pustis to za doma, v druzbi pa se zabavas, pa s kom drugim kako reces...
Vcasih se res zgodi, ko pretece ze veliko alkohola, pa tisti pobegi v veceje so tut blazno zabavni, sam naceloma pa je intima stokrat bols.
  • 0

#11 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 27 March 2006 - 11:04 AM

jaz prakticiram le drzanje za roke in kakega lupčka
če te pa prime za fuk, pa mu itak namigneš pa se umakneta iz javnosti
mi je pa neprimerno in neokusno "slinjenje" v družbi, ko potem ostali ne vejo kam naj gledajo,pa v restavracijah in drugih javnih mestih
  • 0

#12 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23479 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 27 March 2006 - 11:12 AM

Ko sem bila "mlajša", sem bila sposobna vse živo počet v javnosti. Tudi stvari, katere večina tukaj gor obsoja. rolleyes.gif

No zdaj ko sem pa starejša in bolj pametna, pa tega ne bi več počela.
Kaj češ, mladost - ludost.

Glede na to, da sem pa sama dala kar nekaj stvari čes ne obsojam, če zdaj vidim par, ki se ne "obvaduje".
Danes sem mnenja, da bi se lahko zadržali, ampak po mojih izkušnjah, takrat enostavno ne razmišljaš tako daleč. Prepustiš se trenutku.

Je pa res, da ljudje to kmalu pozabijo (kar so videli) meni je pa ostalo kar nekaj nepozabnih trebutkov ... kaj češ, sebičnost je na prvem mestu. twisted.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#13 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 27 March 2006 - 06:08 PM

QUOTE(DiLeMa)


Moti me, če sredi nabito polnega nakupovalnega centra naletim na par, ki se obnaša, kot da je nekje popolnoma na samem. In potem se dva osebka otipavata po vseh mogočih mestih, tip ženski gnete joške, ona pa ga grabi za tiča, medtem ko si rineta jezike do želodca in zraven krulita kot zverini, cela poslinjena in skrajno neumna. In to sem že doživela, da ne bo kdo rekel, da pretiravam.


Al pa na kaki troli, da še dol potem ne morš!!!!! En folk res gre čez mejo dobrga oz. kakršnga koli okusa! twisted.gif
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#14 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22338 posts
  • Gender:Female

Posted 28 March 2006 - 02:19 PM

Se strinjam z Dilemo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#15 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28973 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 March 2006 - 05:06 PM

js ob toplem vremenu jako rada seksam zunaj štirih sten (park, polje, gozd ... ), mi ni seksa tlačit zgolj med štiri stene. včasih sem dost tripala na to, da je obstajala možnost, da sm bla zasačena/opazovana med dejanjem. čutla sem pač potrebo, da izrazim sebe tudi na ta način in se prepustim trenutnemu občutju. se pa strinjam s kami, ki je napisala, da se itak dost hitro pozabi, kar se vidi mimogrede, ko hitiš po opravkih. biggrin.gif

vsekakor pa zagovarjam mero dobrega okusa, čeprav me včasih zanese. in ravno ti izjemni primeri potrjujejo pravilo dobrega okusa. biggrin.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#16 Lolita

Lolita

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 190 posts
  • Location:S. Primorska

Posted 28 March 2006 - 06:54 PM

mi mamo dva na gimnaziji ki se med vsakim odmorom skorej požreta, drugi pari pa so še kar normalni, eni bolj drugi manj biggrin.gif
  • 0
...v stilu skrite elegance ne prenesem arogance...

#17 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 30 March 2006 - 04:46 PM

js tud poznam en par, k dobesedno skačeta drug po drugem in se ližeta v šoli... v glavnem grozn je videt ker res sploh nista uvidevna... ona mu skoz prst v rit poriva pa za jajca šlata on pa tud njo... lahk si predstvaljate kakšna "žurka" je k ma ona oblečeno kiklico!!!! rolleyes.gif rolleyes.gif

Sj sama mam tud fanta s šole... sam sva bolj uvidevna... no sj se seveda objemava pa tudl lupčkava sam čist na drugačen način......

No še o tistem paru, k sm ga prej opisala... na maturanskem izletu smo bli v diskaču, kjer so bli kavči... on je ležu na kavču, ona pa na njem in skakala po njem kot da bi seksala, se drgnila... čist isto kot pr fuku... folk je sam gledal... in je pol mogu prit varnostnik da ju je umiru... onadva sta bla pa čist zadihana, k jima je prišlo....
sam to je blo pa res PREVEČ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#18 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28973 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 March 2006 - 04:51 PM

QUOTE(ananas)
on je ležu na kavču, ona pa na njem in skakala po njem kot da bi seksala, se drgnila... čist isto kot pr fuku... folk je sam gledal... in je pol mogu prit varnostnik da ju je umiru... onadva sta bla pa čist zadihana, k jima je prišlo....


to me spominja na prejšnji petek v globalu. sta tut dva mal en po drugem skakala na kavču.

se pa vid, da ste še mladi, če vam pride pri tem, da se mal oblečeni drgnete med sabo. biggrin.gif men je en reku, da tega pa še ni doživel, da me more pol ure rajcat, da je kej iz mene. pa sem gladko rekla, da je stopnja moje zrahcanosti premo sorazmerna s privlačnostjo tistega, ki me rajca. biggrin.gif si lahk mislite, kakšna je bla reakcija. biggrin.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#19 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 30 March 2006 - 05:01 PM

[quote=Špela][quote=ananas]on je ležu na kavču, ona pa na njem in skakala po njem kot da bi seksala, se drgnila... čist isto kot pr fuku... folk je sam gledal... in je pol mogu prit varnostnik da ju je umiru... onadva sta bla pa čist zadihana, k jima je prišlo....[/quote]

to me spominja na prejšnji petek v globalu. sta tut dva mal en po drugem skakala na kavču.

se pa vid, da ste še mladi, če vam pride pri tem, da se mal oblečeni drgnete med sabo. biggrin.gif men je en reku, da tega pa še ni doživel, da me more pol ure rajcat, da je keaj iz mene. pa sem gladko rekla, da je stopnja moje zrahcanosti premo sorazmerna s privlačnostjo tistega, ki me rajca. biggrin.gif si lahk mislite, kakšna je bla reakcija. biggrin.gif


damn je dobra!!!!! biggrin.gif
prov huda kajla!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: biggrin.gif
  • 0

#20 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28973 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 March 2006 - 05:03 PM

QUOTE(ananas)
damn je dobra!!!!! biggrin.gif
prov huda kajla!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: biggrin.gif


ja, znam met momente razsodnosti, ja. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users