Jump to content


Photo

Varanje


  • Please log in to reply
246 replies to this topic

#41 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 20 November 2005 - 10:28 PM

Ma kako svečko, sej so še druge nune tam ... pa duhovniki ... cele orgije ... biggrin.gif
  • 0

#42 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 20 November 2005 - 10:50 PM

fuuj...(zadnjic sm gledala sestre magdalenke in si raje ne predstavljam tega...)....sajk...libido imam trenutno na nuli....
  • 0

#43 Mescaline

Mescaline

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts
  • Location:LJ
  • Interests:film,ljudje,intelekt

Posted 21 November 2005 - 12:28 AM

Sam srm trdil da pac folk ki ima vec/pogosto menja spolne partnerje ni zmozen ljubiti. A sem bil prevec osoren? Mozno.

Se je pa pol dregnil Spela osebek obmene in rekel, da govorim iz teorije...in ja sem dregnil nazaj in glede na njen odziv zelo dobro zadel.

Sej ql folk. Jaz imam precej dobr life (kar se tice partnerke, kariere, zivljenksega standarda...in ta life ni nastal sam posebi ampak na podlagi nekih izkusenj, vedenja, znanja...) Vem da moj life z nekom kot je ona (ali kot spolna partnerka ali kot samo prijateljica ali znanka) ne bi bil niti senca tega kar je danes... Vem kaj govorim...zdaj ce pac nekateri rabite 20 let da to ugutovite hja bo pa pac 20 let trajal. Mnogi pa itak nikol ne priznajo lastnih napak.

Vem kaksen clovek je ona in ce bi kdo od vas mel kaj mozganov in po potrebi 3x prebral kaj sem napisal bi mogoce celo kaj postekal. Moj znanec je imel prov - ta forum te res nasmeje.

Pa brez skrbi gospa Dilema na forumu se nimam namena udejstvovati...premal intelektualnega izziva ( ovce kot ste tupite neke povprecne odzive in uporablate tipicne obrambne mehanizme po freudu...prevec ste dolgocasni...spelca se je celo mal potrudla (ampak ji ne znese ker se njena dejanja se ne ujemajo s tem kar ona dejansko je...ostali ste pa cist bedni)...ubistvu je to zdaj zadnji post. Ce sem za koga tukej prevec direkten je to njegov/njen problem.

Spelca-kar pogumno noge narazn in pa kot psiholog ti lahko povem da si "normalna" in da pac pocni to kar pocnes se naprej saj tako ne ogrozas neke okolice hkrati pa poskrbis za marsikerga tipa ki drugace ne bi prisel do zenske in bi tako lahko postal potencialno nevaren (posiljevalci itd) Ugibam, da ne nameravas imeti otrok. Tako, da svojih nezdravih vedenjskih uzorcev ne bos prenasala na njih kar je spet dobro-prevec takih kot ti ni dobro. Sory vem grdo receno ampak to je pac dejstvo.

Sej bi se bolj razpisov ampak ostali ne bi razumeli ti pa bi zavracala cetudi ti se narisem zraven. Ves kje je resnica...vprasanje pa kdaj jo bos sprejela...verjetno takrat ko bo prepozno.

lep pozdrav in nasvidenje
  • 0

#44 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23451 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 21 November 2005 - 08:56 AM

Mescaline ...

Ko govoriš o velikem egu, se mi zdi, da si pozabil na kašen način ti pišeš ... vse veš o Špeli, vse veš o odprtih vezah in vse veš o zaprtih vezah .... mogoče sem jaz narobe razumela, ampak tvoje izjave se mi zdijo zelo polne "samega sebe".

Mislim da ZELO posplošuješ kar si ti doživel in pozabljaš da je vsak človek drugačen, ... mislim da ne moreš vedeti kaj nekomu pomeni veza, kaj fuk... sploh pa mislim da ne moreš trdit, da si že spoznal ljudi kakršna je Špela ... kako sploh lahko trdiš kaj takega na podlagi parih postov, ki si jih prebral.

Mogoče imaš res veliko izkušenj v življenju vendar jaz jih v tvojih postih žal nisem razbrala. Tvoj post je napisan na način: jaz vse vem, jaz vse znam in vsi morate spremeniti mnenje in sletiti mojemu razmišljanju.
Za nekoga, ki je v življenju veliko dal skozi - zelo NEZRELO in NEIZKUŠENO razmišljanje.

Jaz imam resno zaprto vezo. Pa se tudi slučajno ne strinjam s tvojimi trditvami, saj verjamem, da vsak človek sebe najbolj pozna.
... ma pa kaj bi govorila. Jennin podpis res vse pove!
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#45 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 November 2005 - 10:42 AM

QUOTE(Mescaline)
Pa brez skrbi gospa Dilema na forumu se nimam namena udejstvovati...premal intelektualnega izziva ( ovce kot ste tupite neke povprecne odzive in uporablate tipicne obrambne mehanizme po freudu...prevec ste dolgocasni...spelca se je celo mal potrudla (ampak ji ne znese ker se njena dejanja se  ne ujemajo s tem kar ona dejansko je...ostali ste pa cist bedni)...ubistvu je to zdaj zadnji post. Ce sem za koga tukej prevec direkten je to njegov/njen problem.


Ni potrebe klicati me gospa, naziv je primeren za poročene ženske. Veš kaj me je zbodlo pri tvoji postih veliko bolj kot dejansko mnenje? To, da svoje mnenje izražaš v žaljivem tonu, kar je vsekakor najnižja oblika komunikacije. Tvoje mnenje je zate edini pravi zakon, kar je sprejemljivo pri otrocih, pri odraslih osebah pa vsekakor ne. Poveličuješ sebe in zaničuješ drugače misleče, kar se mi zdi v času, v katerem živimo prav smešno in pomilovanja vredno, prav res. Zapomni si nekaj, kar ve vsak dober debater ... mnenja se ne delijo na dobra in slaba, ampak na drugačna, česar sam ne razumeš, zatorej je debata s tabo kar se da neumno opravilo. Da drugače misleče obkladaš z žaljivkami, govoriš da so bedni in nezmožni misliti, se mi zdi tako absurdno, da sploh ne bom nadaljevala.

In ne ... za nikogar tukaj nisi preveč direkten ... si pa vsekakor preveč omejen v svojem prepričanju.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#46 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23451 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 21 November 2005 - 11:37 AM

QUOTE(Mescaline)
Spelca-kar pogumno noge narazn in pa kot psiholog ti lahko povem da si \"normalna\"



Tip je psiholog ... blink.gif blink.gif ermm.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#47 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 November 2005 - 11:43 AM

Zelo takten psiholog, ja ... takšen, ki nad folkom znaša lastne frustracije in pri tem kar naprej ponavlja, kako je srečen in kako urejeno življenje ima.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#48 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 November 2005 - 11:45 AM

predlagam, da se vrnemo k temi ... wink.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#49 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 21 November 2005 - 01:17 PM

Se popolnoma strinjam! Kje smo ostale? laugh.gif
  • 0

#50 TAO

TAO

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 144 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 November 2005 - 01:33 PM

:scratch: SVAŠTA!
  • 0
I have opinions of my own -- strong opinions -- but I don't always agree with them.
George Bush

#51 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 21 November 2005 - 02:03 PM

[quote=Špela]predlagam, da se vrnemo k temi ...

Torej:
Nisem še bila varana in upam, da niti ne bom... Varala pa tudi še nisem in nimam namena (čeprav moj dragi zadnje čase neki pančari za brez veze...).

biggrin.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#52 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 November 2005 - 07:32 PM

Jaz tudi še nisem bila prevarana in tudi sama nisem pristaš varanja. Ja, če se partnerja dogovorita za odprto zvezo, lohk rečem sam hvala bogu, da sta se takšna človeka skup najdla, ki imata enake poglede. Če pa se partnerja dogovorita za resno zvezo, je pa stvar drugačna...
  • 0

#53 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 November 2005 - 09:45 AM

vsi govorite tko, kot da odprta zveza ni/ne more bit resna ... ermm.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#54 Luka

Luka

    sramežljivec

  • Člani
  • 18 posts
  • Location:MB
  • Interests:Vse

Posted 22 November 2005 - 01:17 PM

[quote=Špela]vsi govorite tko, kot da odprta zveza ni/ne more bit resna ...

Moje skromno mnenje.... Če ste že bili resnično zaljubljeni potem veste, da druge osebe v smislu partnerja enostavno ni. Odprta zveza po moje ni zveza kjer vlada obojestranska ljubezen. Možna je, kadar je ljubezen z ene strani, kjer se en preveč podreja drugemu oz. upa na boljše zase, tudi če to pomeni, da tolerira druge partnerje pri ljubljeni osebi. Možna je tudi kjer ljubezni sploh ni in je vse na bazi prijateljstva ali seksa ali kakšne druge vrste privlačnosti.
  • 0

#55 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 22 November 2005 - 03:44 PM

[quote=Špela]vsi govorite tko, kot da odprta zveza ni/ne more bit resna ...

jaz mislim, da je lahko odprta zveza resna.. pač eno osebo maš najraje in se vračaš k njej.. ostali so za popestritev.. mi2 tud mama odprto zvezo, ampak še ni nobeden "varal". drugače pa ma vsak svoje mišljenje o odprti zvezi in se kao določijo pravila..
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#56 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 22 November 2005 - 07:11 PM

kakšna pravila pa mata vidva? kako to misliš, da imata odprto zvezo, 'varal' pa še ni nihče?
  • 0

#57 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 November 2005 - 07:15 PM

Verjetno misli, da sta skupaj ampak je dovoljeno, da si kdaj privoščita tudi kakšen 'priboljšek' v smislu kakšnega drugega ljubimca ... ampak tega zaenkrat nobeden od njiju še ni naredil.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#58 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 22 November 2005 - 07:36 PM

DiLeMa: prav imaš wink.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#59 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 22 November 2005 - 11:37 PM

Aha, štekam. laugh.gif Pupa, pa bi ti blo res kul, da pride tvoj dragi domov, pa ti reče nekaj v stilu: z eno sm se dol dal in je blo noro dobro?
To sprašujem, ker me zanima in niti slučajno zato, ker bi te obsojala al pa kaj takega.
  • 0

#60 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 23 November 2005 - 02:32 PM

če men nekdo ful pomen (mi je vse na svetu) ga pod nobenim pogojem ne morem delit z nikomer. sad.gif
  • 0
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users