Jump to content


Photo

Speed Dating - hitri zmenki

zmenkarije druženje

  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#1 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 August 2012 - 11:09 AM

Odpiram novo temo, kjer se lahko zabavamo. :)


http://www.youtube.com/watch?v=M74twQuZXDQ&feature=player_embedded


Kako se vam zdi tak način spoznavanja ljudi/partnerjev?

Ste že poskusile? Ali bi? Zakaj da? Zakaj ne?

Pa še eno vprašanje: recimo da lahko moškemu postavite 2 vprašanji. Kaj bi ga vprašale? :)

---------------------------------------------------

Zakaj na speed dating?

Ker v enem večeru spoznate osebe nasprotnega spola, približno enake starosti. Veliko ljudi nima časa za spoznavanje novih ljudi, nikoli ne vemo, kdo v naši okolici (na zabavi, v baru, …) je v resnici samski in svetovno poznan koncept hitrih zmenkov je namenjen ravno temu, da v kratkem času spoznate veliko ljudi o katerih izveste nekaj bistvenih informacij, kasneje pa se sami odločite s katerimi sogovorniki se želite ponovno srečati.


Kaj je speed dating in kako poteka?

Speed dating oziroma hitri zmenki so zelo priljubljen način spoznavanja. S takšnim konceptom so pričeli v Ameriki in zaradi priljubljenosti, druženja, enostavnega načina spoznavanja se je hitro razširil v Evropo.

Ob prihodu na speed dating vas postrežemo s pijačo dobrodošlice ob kateri izmenjamo nekaj prvih besed. Vsakdo prejme tudi številko mize za katero se usede, ko organizator naznani začetek hitrih zmenkov. Ženske ves čas sedijo za isto mizo, moški pa se na vsakih 5 minut (ko organizator to oznani) zamenjajo mizo z naslednjo zaporedno številko.

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#2 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 20 August 2012 - 11:17 AM

:P

Posted Image



Jaz bi probala enkrat, čist iz firbca da bi videla, kaki ljudje hodijo na to.
Se mi pa ne zdi nič takega, če se kdo odloči poiskat partnerja/ico na tak način, poraja se le vprašanje, kaliko je to sploh uspešno.

A je v Sloveniji to sploh aktualno?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 20 August 2012 - 11:18 AM

je aktualno....vem, da jih imajo na ona-on.si pa dogodkizasamske.si Za zadnje sem večkrat slišala, da imajo polno zasedene termine.

http://www.dogodkiza...ih/hitri-zmenki
  • 0

#4 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 20 August 2012 - 11:20 AM

Jaz bi mogoče šla poskusit, firbec. Še bolj zanimivo bi mi bilo s sabo zvleči kolegico, da se lahko potem vse skupaj predebatira. :D
  • 0

#5 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 August 2012 - 11:20 AM

Je je, seveda je, poznam eno punco, ki je preko tega spoznala fanta. :)

KLIK

Meni se tudi zdi čisto OK in zanimivo, zakaj pa ne, si mislim? Če ti je kdo všeč si zapišeš njegovo številko (recimo fant številka 5), in
če tudi on zapiše tvojo številko, dajo kontakte. Nekako tako ta stvar deluje.

Mogoče pa res spoznaš koga zanimivega, zabavnega ... ;)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#6 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 20 August 2012 - 11:21 AM

Zgubit nimaš kaj :).
  • 0

#7 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 20 August 2012 - 11:23 AM

Meni se zdi full dobra ideja, da spoznavaš nove ljudi.
Imam kolegico, ki je pri 33ih precej zafrustirana, ker imamo vse doma fante, družine - ona pa sama. In kot pravi, pri teh letih je težko sploh spoznat nove ljudi: v lokalih je "napačna vrsta", povsod drugje (zabave, dogodki) pa večinoma pridejo pari skupaj.

Druga kolegica je full ljudi spoznala preko klepetalnic (2 fanta in par prijateljev).
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#8 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 August 2012 - 11:23 AM

Lepo slišat. :)

Samo 7 minut je full dolga, če je tip kreten. :D
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#9 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 20 August 2012 - 11:23 AM

Enkrat sva se z enim kolegom hecala, da se bova prijavila skupaj, ampak potem sva opustila idejo (ne vem natančno zakaj).

Zdej pa ne bi več šla...
  • 0

#10 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 20 August 2012 - 01:07 PM

Poznam, me ne moti, sama se ne bi udelezila, ne maram taksne direktnosti na tem podrocju. Podobno odbijajoc mi je bil oni dogodek Radia City (?), ko so zbrali pare, ki so seksali z namenom izdelave otrok. >.<

V okviru spoznavanja novih ljudi sem bolj za spoznavanje preko skupnih interesov.

Matilda :thumbup:
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#11 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 August 2012 - 01:08 PM

Podobno odbijajoc mi je bil oni dogodek Radia City (?), ko so zbrali pare, ki so seksali z namenom izdelave otrok. >.<


:huh:
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#12 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 20 August 2012 - 01:09 PM

Ne poznas? : ))))
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#13 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 August 2012 - 01:13 PM

Ne, res prvič slišim, ergo veliko začudenje. :D
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#14 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 20 August 2012 - 01:23 PM

Ne najdem na netu nic uporabnega, pred nekaj leti so v ene toplice povabili pare, ki so zeleli spoceti otroka, jih romanticno razvajali, POP TV je seveda posnela reportazo, ... .
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#15 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 20 August 2012 - 01:24 PM

v nasprotju s speed datingom (da ne bomo OT ;)) je tole bolano....
  • 0

#16 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 August 2012 - 01:27 PM

Očitno je šla takrat ta budalaština mimo mene, ali pa sem jo (preventivno) potisnila nekaj v globine podzavesti. :D Ampak se res ne spomnim.

Kdo bi se na tak šov prijavil? Malo perverzno mi je vse skupaj.

--------------

Drugače pa bi znale te hitre zmenkarije izpasti čisto OK, kot sem rekla, ni nujno, da najdeš partnerja, vseeno pa mogoče lahko
kakšno sorodno dušo, prijatelja, nekoga, ki ima isti hobi kot ti ...

Enkrat ko si malo starejši (recimo nad 30) ti ostane vedno manj in manj priložnosti, kjer lahko spoznavaš nove ljudi, sploh
ko si enkrat v službi. In bi znala biti recimo to ena zanimiva popestritev samskega življenja. :) Konec koncev lahko vse vzameš
kot zabavo. ;)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#17 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 20 August 2012 - 01:30 PM

Ce ni bil Radio Center (Sašo Papp). Tudi moja prva misel je bila perverznost, parov je bilo sicer veliko.

No, kot receno, jaz imam raje obraten vrstni red - preko hobijev spoznavanje novih ljudi.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#18 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 20 August 2012 - 01:31 PM

Jaz se ne bi tega šla NIKOLI, že od nekdaj imam precejšen odpor do takšnih stvari, z enim res neprijetnim dogodkom pa še bolj. Zdi se mi, da si na tak način iščejo partnerje ljudje, ki si (z razlogom) ne najdejo partnerja v vsakdanjem življenju, vedno sem bila mnenja, da si vsak 'normalen' človek prej kot slej nekoga najde, na takih zadevah pa se zbirajo samo kaki obupanci, fukfehtarji in folk s črvom v glavi. Saj vem, da ni zdaj čisto za posplošiti, ampak mislim, da je možnost, da si bo npr. ena ženska na tak način našla moškega z lastnostmi, ki jih pač večina žensk pričakuje, skoraj nična. Sploh pa ne razumem, katera bi hotela tipa, ki ga očitno nobena v njegovem okolju niti ne povoha.
  • 0

#19 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 August 2012 - 01:36 PM

No, kot receno, jaz imam raje obraten vrstni red - preko hobijev spoznavanje novih ljudi.


Tudi jaz, Planet. :)

Michelle, ti si pa tako to napisala, kot da je na teh zmenkih res jagodni izbor kretenoidov in luzerjev, ki jim drugače v življenju preostane samo še nakup lutke (hint: tema Dokumentarci). :D

Nimam lastnih izkušenj, ampak mislim, da se najdejo tudi OK ljudje tam. :) Kaj pa veš zakaj nekateri trenutno nimajo partnerja.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#20 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 20 August 2012 - 01:45 PM

Michelle, ti si pa tako to napisala, kot da je na teh zmenkih res jagodni izbor kretenoidov in luzerjev, ki jim drugače v življenju preostane samo še nakup lutke (hint: tema Dokumentarci). :D


Ja, pa jaz res tak mislim, ti si v bistvu še boljše zapisala moje misli. :D Saj dopuščam vse možnosti, itak ne vem, kako je dejansko tam in kakšni so ti ljudje, ampak mene osebno je pa kar groza, da bi morala enega tipa tam spoznat, moja prva misel bi bila 'kaj pa je s tabo narobe'. Si pa tudi mislim, da so verjetno punce na takih zadevah čisto okej, tipi pa morajo biti katastrofalni.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users