Jump to content


Photo

Zaroka / poroka


  • Please log in to reply
1324 replies to this topic

#1301 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 March 2018 - 03:01 PM

A ni večina poročnih sejmov zastonj?

 

Jaz sem pa ugotovila, da je Petra tako podražila torte in dostavo v zadnjih dveh letih, da se verjetno sploh ne bi več odločila za njeno. Kljub temu, da dela vedno lepše, ampak celega premoženja za torto oz. dostavo pa ne bi dala.

Kje jo nameravate bodoče neveste naročiti?


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1302 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 14 March 2018 - 04:37 PM

Mislim jaz sem gledala za ta dotični sejem in je vstopnina 7,5€/osebo... Midva jo bova vzela kar na lokaciji, ker pečejo božanske sladice in smo na predstavitvi dobili tudi pokušino torte in dodaten plus je, da to ni klasična torta, ki se jo razreže in vrže na krožnik ,da je vse razleteno, ko gosti dobijo pred sebe ampak je vsak krožnik lepo dekoriran, naredijo pa čisto majhno okroglo ravno toliko, da jo zareževa za sliko.

 

Tako da se nama ni treba ukvarjat z dostavo in pa še ugodna cena je bila, mislim da 3,5€/kos.


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#1303 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 March 2018 - 04:55 PM

Midva sva tudi toliko dala, je pa na koncu ogromno torte ostalo, ker so rezali manjše kose. Dostava je bila pa že takrat za več kot pol torte, zdaj je pa še precej dražja in bi dala več kot 80 €. :butl:


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1304 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16917 posts
  • Gender:Female

Posted 14 March 2018 - 04:56 PM

LOL, kako pa to opravicijo 😄
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1305 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 March 2018 - 05:01 PM

Ne vem, najprej je imela napisano, da z letošnjim letom dostavlja samo še do LJ, zdaj pa si je kilometrino zvišala na 0,6 €/km. To je skoraj toliko kot taksi. 

Kilometrina za s.p.-je je drugače 0,37 €/km, kar gre itak pod stroške, zato se mi zdi ta cena čisto pretirana.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1306 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 14 March 2018 - 05:47 PM

Ampak je vseeno malo drugace, ce torto peljes (sploh poleti), ker moras kupit (dovolj velik) hladilnik in vse skupaj primerno fiksirat in previdno vozit. Pac komplet tveganje prevzames s tem, pa verjetno notri vracuna se cas, ki bi ga drugace lahko porabila za peko torte, da nima toliksne izgube na ta racun? Ocitno ima dovolj lokalnih strank, da se ji ni treba vozit na drug konec Slovenije za dostavo, kar v bistvu cisto razumem. 


  • 1
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1307 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 March 2018 - 05:56 PM

Meni je kristalno jasno, da je cene dvignila, ker si to lahko privošči in ker ji je dostava muka, se mi pa tak dvig cen zdi neupravičen do te mere, da torte po vsej verjetnosti ne bi več naročila pri njej. Hladilne bokse pa posoja brezplačno. Jaz res nisem hotela tvegati in tisti dan skrbeti za to. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1308 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3444 posts
  • Gender:Male

Posted 14 March 2018 - 09:22 PM

Moja sestra bo torto naročila tukaj: http://www.cimetovodekle.si/

 

Pri njej sem naročila torto za svojo hčero in je bila res noro dobra.


  • 0

#1309 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 14 March 2018 - 10:04 PM

Ona je bila moja sososolka v srednji 😀 Ima pa baje dobre zadeve ja.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1310 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 30 May 2018 - 06:42 AM

Kako kaj napredujete s pripravami? Jaz se sedaj lotevam dejanskih priprav. Prostor imam, fotografa imam. Obleko moram dati se malo popravit. V kratkem se dobim z eno kolegico, ki mi bo pomagala pri dekoraciji. Muzike nimam, ker je za to odgovoren bodoci moz in imam obcutek, da bo poroka v tisini, ce se ne bo podvizal... 😄
Ostale zadeve pa moram organizirat... se malo vec kot 3 mesece in toliko dela...
  • 0

#1311 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 30 May 2018 - 06:42 AM

😝
  • 0

#1312 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 30 May 2018 - 08:09 AM

Ja midva se poročiva čez točno en mesec, ne morem verjet kako je šlo hitro leto okoli :o Imava pa že vse urejeno, konec tedna se dobiva še z lastnikom gostilne, da se dogovorimo glede miz in jedilnika, da lahko potem dava tiskat menije in sedežne rede, hodiva na plesni tečaj in pa moram pisat v salon kdaj bi imela probo za obleko.

 

Ampak imam zdaj pred poroko še od očeta abrahama, potem je še dekliščina, tako da je poroka zaenkrat malo potisnjena v ozadje.

 

Za glasbo ti pa res svetujem, da pritisneš na dragega če želita dobiti kaj pametnega, že tako se mi zdi 3 mesece pred poroko kar malo pozno. Pri nama sem bila organizator vsega jaz, zato ker mi je to v veselje, njemu pa čista muka, on je dal samo ''žegen'' da se strinja :P


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#1313 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 21 September 2018 - 02:58 PM

Enkrat je tekla debata o prisotnosti dojenckov na poroki - no, sem mislila, da me ze noben odgovor ne more presenetiti, ampak se je nasla ena na FB, ki je menda svojo dojencico med porocnim obredom kar v spovednici podojila :lol1: 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1314 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25840 posts
  • Gender:Female

Posted 21 September 2018 - 05:14 PM

:D
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1315 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 21 September 2018 - 09:04 PM

:lol:


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1316 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 21 June 2020 - 12:32 PM

Direktno vprasanje, pa vendar - koliko denarja ponavadi podarite prijateljem za poroko? Oz. kaj je nek standard? Poleti naju cakata dve poroki in je prejsnji teden v druzbi beseda nanesla na darilo in smo se strinjali, da je denar najbolj zazeljena opcija, sem pa bila presenecena, da se nam mnenja o znesku tako razlikujejo. :)
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1317 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3444 posts
  • Gender:Male

Posted 21 June 2020 - 12:54 PM

100 eur na par.
  • 0

#1318 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30698 posts
  • Location:Primorska

Posted 21 June 2020 - 12:54 PM

Nekaj takega, ja. Ali pa 150.
  • 0

#1319 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17853 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 21 June 2020 - 12:57 PM

100 ja.
  • 0

#1320 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 21 June 2020 - 01:16 PM

Ok, hvala. :) Nekdo je pri nas rekel, da oni dajo 100€/osebo, meni se je to zdelo ful, sploh, ko grem na poroko kot +1 k nekomu, ki sem ga videla 2x v zivljenju.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users