Jump to content


Photo

Zaroka / poroka


  • Please log in to reply
1324 replies to this topic

#21 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 16 January 2008 - 04:08 PM

Ja ja, šotorčki in to, to bi pa tudi jst biggrin.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#22 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26244 posts

Posted 16 January 2008 - 04:09 PM

Lokacija in postrežba pa noro draga;) meni osebno bi verjetno blo preveč kljub temu, da se gre za poroko. Če pa zveš za kakšno tako lokacijo, pa da so cene sprejemljive, te kontaktiram, če bom kdaj na tem smile.gif
  • 0

#23 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 16 January 2008 - 04:10 PM

U to pa je tud men privlačno. Bakle, koktajli... ni slabo...

Moji so na poroki mel grško glasbo in so baje tok plesal, da je parket začel vn letet (prov skoču je meter v luft, ko je katera s petko udarla, tok so ga uničil) in je folk iz spodnjega diskača prihajal gledat, kaj se dogaja notr laugh.gif Na konc so pa parket "polagal" laugh.gif
  • 0

#24 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14780 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 16 January 2008 - 04:34 PM

(kok smo navalile na to temo, kaj kej to pomeni biggrin.gif ) Je pa zanimivo, no. Sem lih zarad ene situacije o tem razmišljala zadnje čase.. Jst si še zdej ne morem čist razčistit, a bi se rada poročila zarad tega, ker je taka družbena okolica in vsi pričakujejo, da se enkrat boš in sem bila tako vzgojena in naučena (predvsem to zadnje), al bi se (izključno) zarad sebe in občutka večje pripadnosti in zavezanosti nekomu (in nekoga meni, hihi smile.gif ) . Pomoje kombinacija obojega.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#25 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27034 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 16 January 2008 - 08:40 PM

QUOTE(DiLeMa @ 16. 1. 2008 - 16:06) View Post

torej brez vnaprej točno do minute določenega dogajanja in kmečkih poročnih igric, brez tiste razvlečene večerje, ko dobiš sedem različnih kao fensi in miniaturnih jedi (ki so vse večinoma nikakve - been there, seen/tasted that and it is awful) in si na koncu še vedno sestradan, brez volje do česarkoli.



Joj Dilema pa na kakih porokah si to bila?! laugh.gif Jst se na porokah vedno napokam in napijem in je vedno dobro.

  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#26 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 16 January 2008 - 08:49 PM

jaz sem bla to poletje na eni tipični poroki in mi je blo grozno. tista ogabna hrana vsake tri ure, tipičen menu: restan krompir, riž, govedna, šnicl... beda. da sploh ne omenjam tiste kmečke muzike, ker je niti malo na maram. si sploh ne predstavljam, da bi jaz mela toto muziko na svoji poroki... pa zmeša se mi. pika na i so pa seveda igre rolleyes.gif in blaaazno smešni vici muzikantov. polom za moje pojme. rajši sem samska celo življenje, kot da pa mam tako poroko. res so se mi v nulo zamerle.
bi se pa poročla, ampak prideta v poštev dva načina:
1. tako, kot je opisala dilema; s šotori in ruskim bifejem, glasbo po mejem okusu (ki ne vem kaj bi to bilo)... samo to je fuul drago, meni pa je za en večer škoda dat take vsote denarja. rajši grem na ene orink počtnice
2. da s fantom grema nekam, ne vem kam, in se tam poročima. tega seveda nikomu ne povema, zvejo čez čas, mogoče...
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#27 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 January 2008 - 08:58 PM




No, moje mnenje je zelo blizu mnenju DiLeMe (katera ne preverja zsjev mad.gif) (stališče o sami poroki in tudi, kak način te poroke bi mi najbolj ustrezal), zato ne bi tega še enkrat pisala.
Bi pa samo omenila, da je tudi meni tole s fantovščinami in striptizetami totalno mimo pihnjena reč in dejansko ne vidim poante. Zato, da zadnjič vidiš v real še kakšno drugo fuflo, razen fufle svoje žene?! Zato, ker pač to vsi imajo in se je nekako zasidralo v navado (zakaj že?!) in če tega nimaš, si boring in lejm? Mislim, ker res kooomaj čakam, da sem bom poročila s tipom, kateri je en dan (al pa 14 dni, whatever) prej se slinil po neki (po verjetnosti) odvratni fufli in katera se je vesila po njemu? Naslednji dan (al pa nekaj dni, whatever again) bom pa vsa vesela slavila najino ljubav? Saj tudi meni ni do dekliščine, kjer mi bo kr en mahal s svojo fajfo naokoli... Krneki, v glavnem.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#28 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23467 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 17 January 2008 - 09:14 AM

QUOTE(majap @ 16. 1. 2008 - 15:37) View Post

Jaz pa mislim, da bi bila vsaka vesela, če bi ji fant pripravil tako presenečenje, ker ne gre tukaj za to, kar sledi, ampak gre za tisti trenutek, ko veš kako se je fant potrudit, da ti je presenečenje pripravil, da vidiš koliko mu resnično pomeniš, da vidiš kaj je pripravljen narediti zate.


no ravno zaradi takih izjav sem sploh odprla to temo. A bi to naredil zaradi tebe ali zaradi sebe. če bi ti rad pokazal kaj mu pomeniš, lahko to naredi tudi s čim drugim.

Sicer malo pretirana primerjava ampak: dečko bi se en teden trudil in organiziral na skrivaj krst otroka, v nedeljo bi ti rekel, da greste na en izletek - pač presenečenje kam in bi prišli v cerkvico, kjer bi te že čakala vsa žlahta in bi bilo = PRESENEČENJE, da bosta krstila otroka, čeprav ve, da si ti proti temu oz. se o tem nista nikoli dokončno zmenila. Ampak ker to njemu veliko pomeni, te "prenese" okoli češ da je to naredil iz ljubezni to tebe in otroka blink.gif
Ali pa bi že kar krščenega otroka prinesel domov. (Ok vem, pretiravam, ampak samo za primerjavo).

Kot že ves čas govorim, za moje pojme je potrebno take odločitve (poroke, krste ...) skupaj doreči kako in kaj. OK, če ti veš, da bi tako presenečenje nekomu veliko pomenilo, ga seveda narediš. Če pa nekdo ne mara presenečenj, pa lahko to izzove ravno nasprotni učinek.


Kar se pa tiče fantovščin in dekliščin smo se pa že pogovarjali v eni drugi temi, zato tukaj ne bi spet. Očitno sem kar se teh stvari tiče (romantike, porok, zarok, kot tudi fantovščin, dekliščin ...) drugačna od večine in za enkrat mi je važno, da sva z mojim na isti valovni cool.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#29 majap

majap

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 114 posts

Posted 17 January 2008 - 01:46 PM

QUOTE

Sicer malo pretirana primerjava ampak: dečko bi se en teden trudil in organiziral na skrivaj krst otroka, v nedeljo bi ti rekel, da greste na en izletek - pač presenečenje kam in bi prišli v cerkvico, kjer bi te že čakala vsa žlahta in bi bilo = PRESENEČENJE, da bosta krstila otroka, čeprav ve, da si ti proti temu oz. se o tem nista nikoli dokončno zmenila. Ampak ker to njemu veliko pomeni, te "prenese" okoli češ da je to naredil iz ljubezni to tebe in otroka blink.gif
Ali pa bi že kar krščenega otroka prinesel domov. (Ok vem, pretiravam, ampak samo za primerjavo).


Uf, tole bi pa dobila ornk ošpice, če bi se kaj tazga zgodil huh.gif sploh glede na to, da sva se s fantom že pogovarjala o tem, da ne bi krstila otroka. Ampak se mi zdi, da je glede poroke vseen mal drgač. Če sta se dva pogovarjala, da ne bi imela poroke, potem res ne bi bilo fer, če mi npr. fant na skrivaj organiziral poroko. Tudi v takem primeru bi jz popenila... Ampak vprašanje je, kaj nekomu zaroka predstavlja. Zame je to samo neka zaobljuba med dvema in se mi ne zdi pogojena s tem, da se dva kasneje tudi poročita oziroma se takoj poročita. Po mojem mnenju gre bolj za neko simbolično gesto pri kateri ti fant podari prstanček in zraven pove še nekaj lepih besed. Če pa je to še dodatno načrtovano, pa toliko bolje.

Se pa strinjam s tabo, da je vprašanje, ali je fant to naredil zaradi sebe ali punce. Mislim, da oboje...zagotovo vsak partner pozna svojo punco tako, da ve, ali bi ji bilo to všeč ali ne.

Se pa sprašujem, kako se počutijo fantje, ko jih punce, z raznimi namigi, včasih kar prisilijo v to, da jih zaprosijo, ker je to pač tako lepo doživetje in se bodo potem lahko hvalile, kako lepo zaroko so imele.
  • 0

#30 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 17 January 2008 - 05:30 PM

QUOTE(Jenna @ 16. 1. 2008 - 20:58) View Post

No, moje mnenje je zelo blizu mnenju DiLeMe (katera ne preverja zsjev mad.gif) (stališče o sami poroki in tudi, kak način te poroke bi mi najbolj ustrezal), zato ne bi tega še enkrat pisala.
Bi pa samo omenila, da je tudi meni tole s fantovščinami in striptizetami totalno mimo pihnjena reč in dejansko ne vidim poante. Zato, da zadnjič vidiš v real še kakšno drugo fuflo, razen fufle svoje žene?! Zato, ker pač to vsi imajo in se je nekako zasidralo v navado (zakaj že?!) in če tega nimaš, si boring in lejm? Mislim, ker res kooomaj čakam, da sem bom poročila s tipom, kateri je en dan (al pa 14 dni, whatever) prej se slinil po neki (po verjetnosti) odvratni fufli in katera se je vesila po njemu? Naslednji dan (al pa nekaj dni, whatever again) bom pa vsa vesela slavila najino ljubav? Saj tudi meni ni do dekliščine, kjer mi bo kr en mahal s svojo fajfo naokoli... Krneki, v glavnem.


se strinjam z napisanim. jaz bi mu jasno povedla, da nočem, da ima striptizeto na fantovščini. me pa "skrbi", da bi mu to kolegi organizirali rolleyes.gif . se 100% ne bi poročila potem z njim, ker bi se hudo skregala zaradi tega, kot je že michelle napisala.

  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#31 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2008 - 06:22 PM

Mah no, če bi mu kolegi zrihtali in ne bi bil on nič za to kriv (in seveda ne bi nič takega počel), potem bi se jst vseeno poročila z njim, sej se ne poročim z glupimi kolegi. Ampak on more bit proti striptizet vsekakor biggrin.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#32 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 January 2008 - 06:35 PM



lahko pa glupim kolegom namigneš, da pač nisi glih navdušena nad tem, da se bo nekaj dni pred poroko ena gravža drsala po njemu... če pa oni tako strašno hočejo videt eno fuflo, pa naj grejo v striptiz klub al pa na kurve, a ne.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#33 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30686 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 January 2008 - 06:57 PM

Se strinjam s Kami popolnoma;
mislim, s tem, da bi mi partner počel nekaj, česar VE, da ne maram, ali me celo odbija, mi pa res ne bi izkazoval ravno ljubezni, hmmm down.gif

Midva sva sicer na srečo popolnoma istih misli glede tega, on je morda še malce bolj proti kot jaz,
meni pač gredo lasje pokonci ob misli, da bi bila enkrat sama središče takega cirkusa, kot je prisoten ob cerkveni poroki, nikol ne bi mogla uživat v vseh mogočih pripravah na poroko, organizaciji itd...

Po drugi strani pa mi misel, da bi bila nekoč mož in žena, ni tako zelo tuja. tongue.gif
Zato bi verjetno v primeru, ČE bi se mi kaj takega vseeno zgodilo, odgovorila z da, vendar vztrajala na tem, da se poročiva samo civilno, brez ceremonij,
tudi ne bi prirejala kakega žura ali piknika, ampak bi kvečjemu le povabila najbližje na kako kosilo ali večerjo.
Itak je meni civilni obred lepši od tistega v cerkvi.

jaz bom sicer poleti priča moji najboljši prijateljici na cerkveni poroki. smile.gif

Sploh pa v tej temi ne gre za dilemo poroka ali ne, ampak konkretna situacija, ki jo je Kami opisala, ki se men zdi prav grozna, res... nekoga postaviti pred neko odločitev, ko VEŠ, da mu ni do tega...
  • 0

#34

  • Guests

Posted 17 January 2008 - 07:21 PM

Jaz sem se pa znašla v hecni situaciji. Vedno sem govorila, da se ne bom nikoli poročila, ampak ko je pa moj rekel, da se res nikoli ne misli poročit, me je pa rahlo stisnilo. Hmm. hmm.gif Morda zato, ker je bil prej že poročen, to se pravi, da je eno žensko poročil, zdaj pa pravi, da se nikoli več ne bo in se mi zdi, kot da mene pa nima tako rad ... al kaj ... ne vem no, čuden občutek imam okrog tega. huh.gif

Če bi se že kdaj poročila, bi se brez pompa, na hitro, skoraj na skrivaj, eno sredo na magistratu. biggrin.gif Ampak očitno se ne bom, tko da se s tem niti ne bom več ukvarjala.
  • 0

#35 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2008 - 07:57 PM

Midva sva se pogovarjala... In je njemu zlo všečna misel da bi me zaročil tako da jst tega nebi /ne bom vedla... Mislim v tem smislu, da bi se seveda prej pogovarjala o poroki in zaroki in vsemu kar zravn paše, ker če nimaš najprej nekih osnovnih stališč pošlihtanih glede poroke in tega, je potem res kriza, k pride iznenada pa se po možnosti en noče poročit...

JSt nevem kaj bi nardila v takem primeru, kot ga je Kami napisala... Zlo težko bi se verjetno odločila, oz. bi mu rekla nej še mal počaka da premislim (čeprov bi si to lahko verjetno razlagov kot da ga nimam zadost rada...) pomoje bi mu skušala razložit, da nism glih za to...

No sicer pa, jst se nameravam in se tud bom enkrat poročila, tko da mi ni treba razmišlat o tem... tongue.gif
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#36 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 17 January 2008 - 08:13 PM

QUOTE(Jenna @ 17. 1. 2008 - 18:35) View Post

lahko pa glupim kolegom namigneš, da pač nisi glih navdušena nad tem, da se bo nekaj dni pred poroko ena gravža drsala po njemu... če pa oni tako strašno hočejo videt eno fuflo, pa naj grejo v striptiz klub al pa na kurve, a ne.

določenim fantovim kolegom to niti ni tak tuje, tak da bi verjetno moja izjava naletela na gluha ušesa, pa še zgražali bi se, češ kaj sem JAZ tak zategnjena in da fantovščina brez striptizete pač ne mora obstajat blink.gif rolleyes.gif . oni so pa seveda super kul, pravi muškarci, jaz pa prismojenka, ki ma svojega "na ketni" (sem že večkrat to čula, in najbolj glasen je en, ki je to jesen bil amsterdamu in tam prvič seksal z eno kurvo blink.gif lol1.gif . res pravi ded, vsaka bi ga rada mela... not!! sem ot, ampak sem mogla to napisat).
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#37 Limona

Limona

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 899 posts

Posted 17 January 2008 - 08:52 PM

Jaz bi samo nekaj pripomnila glede poroke. V bistvu sploh ni važno, kakšna je poroka, pa naj bo čisto skromna, z najožjimi prijatelji ali sorodniki, ali pa ogromna "ohcet"... Pomoje je najbolj pomembno to, da je poroka takšna, kot si jo izbereta fant in punca, ne pa da se v organizacijo in potek poroke vtikajo njeni ali njegovi starši. Dobro, saj kakšen nasvet že pride prav, ampak da bi pa oni odločali o vsem... Meni osebno bi šlo to močno na živce. Sem že slišala za primer, ko je hotela biti "tašča" pri vsem glavna... rolleyes.gif


  • 0

#38 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2008 - 10:23 PM

Kar se fantovščine tiče, tud če kolegi zrihtajo tam eno žensko, saj pa on ni lutka brez možganov, lahko reče sorry, to ni moj stil, bomo žurali naprej a ne. Jaz bi ziher nardila tak v podobni situaciji, mi ne bi blo kul enga striperja met na dekliščlini in bi to tud povedla, saj pa je navsezadnje moja dekliščina. Poleg tega se to lahk reče tudi prej, če bi jaz kolegicam rekla, da mi ni do tega in da tud nočem pol met nekih problemov s fantom za brezveze, sem 100%, da bi to razumele.

Druga stvar pa je še tisto, kar je napisala Kami, meni tisti primer s krstom ni niti približno podoben temu s poroko, za krst bi bla jezna, za poroko pa kot že rečeno ne. Mislim, da bi na krstu ljudem rekla nekaj v stilu 'hvala, da ste prišli, samo zdaj pa lahko tudi kar greste'. Poleg tega je zaroka nekaj takega, kar je privat, lahko komot rečeš 'ne' al pa se pomeniš s tipom, zakaj se ti ni za poročit, medtem ko te s presenečenjem s krstom spravi v zadrego pred celotno žlahto in morš pol razlagat še vsem njim.
  • 0

#39 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 January 2008 - 10:37 PM

QUOTE(sade @ 17. 1. 2008 - 20:13) View Post
določenim fantovim kolegom to niti ni tak tuje, tak da bi verjetno moja izjava naletela na gluha ušesa, pa še zgražali bi se, češ kaj sem JAZ tak zategnjena in da fantovščina brez striptizete pač ne mora obstajat blink.gif rolleyes.gif . oni so pa seveda super kul, pravi muškarci, jaz pa prismojenka, ki ma svojega "na ketni" (sem že večkrat to čula, in najbolj glasen je en, ki je to jesen bil amsterdamu in tam prvič seksal z eno kurvo blink.gif lol1.gif . res pravi ded, vsaka bi ga rada mela... not!! sem ot, ampak sem mogla to napisat).

Ohja, poznamo takšne. Za takšne me boli organ, kaj si mislijo! In če bi bili do te mere kreteni, se sploh ne bi strinjala, da bi mel karkoli. Seveda jaz nikoli fantu nič ne prepovedujem, jasno in glasno mu dam vedet, da se odloča po svoji vesti =) in s svojo glavo, ampak pač izrazim svoje mnenje. On pa pol že ve, za kaj se je pametno odločiti in kaj ne. twisted.gif
Če bi pa jaz imela dekliščino, bi pa bila na čisto drugem nivoju in o popolnoma drugih stvareh, kot pa brezmejno nalivanje in slinjenje po enem xy dedu.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#40 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15448 posts
  • Gender:Female

Posted 18 January 2008 - 12:23 AM



Pa kaj so pri nas tut tak popularne striptizete na fantovščinah? Poznam kr neki poročenih parov, pa noben ni mel ne striperja ne striptizete.

  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users