Jump to content


Photo

Dober ginekolog / dobra ginekologinja


  • Please log in to reply
294 replies to this topic

#281 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 01 February 2018 - 05:02 PM

Od 20 do 50 ti pripada pregled joskic na tri leta! Vsaj tako pise pri moji ginekologinji. Vmesni so pa placljivi.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#282 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 February 2018 - 05:19 PM

H komu pa gres zdaj, kje si dobila? A je na napotnico?

 

Dr. Medved v ZD Vič, takrat jeseni so me naročili za 5 mesecev vnaprej. Brala sem pa zelo mešane izkušnje o njem, tako da me je malo strah. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#283 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10489 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 February 2018 - 05:26 PM

Ma te ocene... Ta Strumbljeva ima tudi malo mesano, ampak sem bila res ful zadovoljna, pricakovala sem vse prej kot to.
  • 0

#284 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22325 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2018 - 05:41 PM

Od 20 do 50 ti pripada pregled joskic na tri leta! Vsaj tako pise pri moji ginekologinji. Vmesni so pa placljivi.

Ja, moja ginekologinja je isto rekla, da ti na vsaka 3 leta pripada pregled prsi. Ampak to pomeni, da ti jih pretipa, ne pa kak UZ ali kaj podobnega. Vsaj pri moji je tako. Jaz sem svoji ob vsakem pregledu brisa na 3 leta rekla še za joške.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#285 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 01 February 2018 - 05:46 PM

Ja, seveda. Itak naj bi si jih vsak sam redno, ampak je fino za pomiritev pa da vidis, ce prav delas.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#286 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22325 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2018 - 06:01 PM

Točno to, meni je fajn, da mi še ona pregleda, če bi slučajno jaz kaj spregledala, pa kot si rekla, za pomiritev.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#287 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 February 2018 - 07:28 PM

Ma te ocene... Ta Strumbljeva ima tudi malo mesano, ampak sem bila res ful zadovoljna, pricakovala sem vse prej kot to.

 

Ja, saj vem. Kakšno nosečnico narobe pogleda ali ji reče, da se je preveč zredila pa je takoj nesrečna in napiše slabo oceno. :D


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#288 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10489 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 February 2018 - 09:32 PM

Ja, se strinjam. Ampak po drugi strani je pa za nosečnico na drugačen način pomembno, kako se ginekolog obnaša, v primerjavi z mano, ko me vidi na tri leta, vzame bris in čao. A veš kaj mislim?


  • 0

#289 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 February 2018 - 09:37 PM

Ja, seveda, hecala sem se. :D Jaz tudi ne bi rada med nosečnostjo nabasala na kakšnega takega, ki se ti komaj posveti in je zraven še osoren.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#290 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10489 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 February 2018 - 09:39 PM

Jest sem bila najbolj vesela, ker sva se pogovarjali, nisem navajena. Un moj je bil človek, kjer je bil najdaljši stavek dolg tri besede.


  • 0

#291 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 February 2018 - 09:50 PM

Jaz imam glede svoje prejšnje deljeno mnenje pa je imela načeloma dobre ocene. Po eni strani je bila prijazna in strokovna, po drugi pa mi je večkrat rekla, da sem presuha in mi vsiljevala KT - oboje je bilo povezano z menstruacijo, odsotnostjo le-te in močnimi krči. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#292 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16899 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2018 - 09:04 AM

Verjetno je to sklenila na podlagi objektivnih opazanj, zakaj bi ji to zamerila?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#293 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 February 2018 - 09:22 AM

Ce bi bilo objektivno, ne bi imela nic proti, tako pa sem takrat imela kar nekaj kg vec kot zdaj in res se zdalec nisem bila podhranjena. :)
Ce prenizka teza vpliva na nepravilno delovanje hormonov in posledicno na bolecine, je pa drugo. Me pa zanima, kaj bo ta novi rekel in ce mi bo predlagal laparoskopijo, da se ovrze sum na endometriozo. Moja mami je npr. ni imela, niti nikoli ni bila presuha, bolecine med menstruacijo pa take, da je bila zato velikokrat na urgenci in dajala si je protibolecinske injekcije. Po porodu pa za 90 % bolje, pravi.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#294 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17785 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 02 February 2018 - 09:27 AM

Moja mami enako...


  • 0

#295 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5053 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2018 - 09:47 AM

Jaz cakam kako bo sedaj, po prvem porodu ni bilo nic boljse.
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users