Jump to content


Photo

Vajina pesem


  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#21 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 08 December 2005 - 01:19 PM

QUOTE(callista)
Npr. ko sta se spoznala, je bila v ozadju ravno tista pesem...Ali ko sta prvič skupaj plesala, se je vrtela ravno tista pesem...


na dan ko sva se spoznala v Baški na plaži, smo se zmenil, da gremo zvečer ven... na terasi enga hotela je špilal "two man band". Ko sta začela igrat od Oliverja Dragojeviča Moj lipi angele je moj dragi vprašal, če bi šla katera od naju s kolegico plesat. Čeprov mi on ni bil takrat ne vem kaj, sem se takoj pognala v zrak in rekla: "Jest, jest!" Mislim kr neki, pol me je blo še mal sram oops.gif , ker je tko zgledal, kot da komaj čakam da plešem z njim. V bistvu mi je bil pa komad kul.

Ko sva bla tam na plesišču skupaj in me je tko profesionalno prijel tko kot pravi moški IPB Image ... morm rečt, da sem bla že mal bolj njegova. Z njim je bil ples balzam. Nikol nisem dobr plesala, z njim je blo pa vse tko easy. Takrat sem se začela mal bolj zanimat za njega. Drugač ne vem če bi se glih biggrin.gif 8) biggrin.gif

  • 0
Posted Image

#22 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23455 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 08 December 2005 - 02:16 PM

Jaz jim imam pa ene par ... v bistvu ni to kao "najina pesem", ampak ko jo zaslišim me avtomatsko spomni na nekoga

npr:
- Lady in red in Wicked game na prvega fanta
- Ne zovi mama doktora, Laku noč tebi Zagrebe (PK) in pa Tamo gdje ljubav počinje, Sve što imaš ti (CJ) me spomni na enega damlatinca tongue.gif
- La bamba, Vojna zvezd (soundtrack) me na zdajšnjega ...
- pa še ene par komadov od Crvene jabuke na enega vmes ...

Skratka oni sploh ne vejo, da me ti komadi na njih spomnijo; pa tudi jaz ne vem zakaj ... samo ko jih zaslišim ... odplavam
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#23 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 08 December 2005 - 04:52 PM

Mene me na mojga spomni komad iz filma Donnie Darko - Mad world. To pesem mi je poslal prek neta, takrat ko sva šele začenjala hodit.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#24 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 December 2005 - 10:32 AM

Ja več pesmi je, ki me asocirajo nanj. Za skupno pesem bi pa lahko navedla Sean Paul ft. Sasha - I'm Still In Love.
  • 0

#25 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45398 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 December 2005 - 03:51 PM

Pesem, ki me vedno spomni na njega je Lumidee-Never Leave you, saj jo imam narejeno za zvonenje na telefonu, ko me on kliče. smile.gif
  • 0

#26 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 11 December 2005 - 07:24 PM

najine pesmi so pa vse tiste od tabujev. ker sva se spoznala na njihovem koncertu wink.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#27 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 December 2005 - 09:32 PM

uf...k bi vedla....take stvari ve on...pr nama je malo obrnjeno biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 1

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#28 IsaDora

IsaDora

    sramežljivec

  • Člani
  • 15 posts
  • Location:lukovica
  • Interests:velik pa se mal :)

Posted 28 January 2006 - 02:09 PM

najina je pa od air supply-i'm all out of love al pa od westlife-when you tell me that you love me! sam sva oba romantika pa so nama vsec vse take romanticne pa pocasne pesmice sam te dve pa prevladujeta smile.gif
  • 0
če ti nekdo napravi kaj slabega si zapiši to v pesku da bodo to lahko vetrovi izbrisali, ko pa te bo nekdo osrečil pa vklesni to v kamen, da tega nihče ne bo mogel izbrisati!

#29 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 29 January 2006 - 12:24 PM

Puff Daddy - I`ll be missing you
  • 0

#30 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 29 January 2006 - 07:32 PM

mene ene par pesmi spominja na določene dogodke...npr. laura pausini: strani amori, pa akon:lonely, pa gu gu: sam po parku, pa enrique eglesias: nunca te olvidare, pa ritem planet: ustnice brez poljubov, parni valjak: mir na jastuku....he he he pa čebelica maja! biggrin.gif
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#31 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 29 January 2006 - 08:22 PM

QUOTE(žeula)
mene ene par pesmi spominja na določene dogodke...npr. laura pausini: strani amori, pa akon:lonely, pa gu gu: sam po parku, pa enrique eglesias: nunca te olvidare, pa ritem planet: ustnice brez poljubov, parni valjak: mir na jastuku....he he he pa čebelica maja! biggrin.gif


tale čebelica maja jo sigurn name spomne hehe

hja mene na enga sončka spomne pesm od nine pušlar oops.gif
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#32 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 29 January 2006 - 10:17 PM

QUOTE(hudička)
QUOTE(žeula)
mene ene par pesmi spominja na določene dogodke...npr. laura pausini: strani amori, pa akon:lonely, pa gu gu: sam po parku, pa enrique eglesias: nunca te olvidare, pa ritem planet: ustnice brez poljubov, parni valjak: mir na jastuku....he he he pa čebelica maja! biggrin.gif


tale čebelica maja jo sigurn name spomne hehe

hja mene na enga sončka spomne pesm od nine pušlar oops.gif



mhm mhm... wish u! :laughing6: nate me lohk spovnme devil od nuše al od anje... nevem!
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#33 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 30 January 2006 - 01:13 PM

Sama si nikoli nisem zmišljevala...aha, zdaj bo pa to najina pesem. To so namesto mene delali tipi biggrin.gif . Z enim sva mela komad od aventure - obsession, s tem, ki pa sva zdaj skupaj pa mava od Tinkare Kovač - Mesec moj in mesec tvoj.
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#34 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 30 January 2006 - 01:44 PM

Tina Turner&David Bowie : Tonight
je najina pesem smile.gif
  • 0

#35 NANA

NANA

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 30 January 2006 - 02:05 PM

Trenutno se najbolj najdem v Sebastjanovi_Tvoja slika bledi. Kot bi bila napisana samo, ampak res samo za mojo trpečo dušo.
  • 0

#36 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25255 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 30 January 2006 - 08:49 PM

flirt - prvic

drugac jih je vec, sam ta je pa nad vsemi.
  • 0

#37 SiQsI

SiQsI

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 916 posts

Posted 05 February 2006 - 11:18 AM

Toni Cetinski-Blago onom ko te ima
ampak prirediva v: Blago meni ko te imam...! wink.gif
  • 0

#38 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3426 posts
  • Gender:Male

Posted 05 February 2006 - 11:38 AM

Edina pesem, ki se je spomnim iz najinih začetkov je Love is in the air ne vem kdo to izvaja. spomnim se da smo s kolegi šli ven..sedela sam si nasproti in celi čas te pesmi gledala drug drugega..
  • 0

#39 broken_angel

broken_angel

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 07 March 2006 - 05:53 PM

jst sm se z mojim prvič zažvalla v disku pa je lih špilala una pesm od green dayov basket case zato mi je tk ušeč
  • 0

#40 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45398 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 December 2007 - 03:27 PM

Adi Smolar - Lunapark - to pesem sva si nonstop vrtela, ko sva bila na morju, si jo na poti iz mesta do hotela tudi na glas prepevala in si tako krajšala pot. Vedno ko jo slišim jo povežem s spomini na krasne trenutke, ki sva jih skupaj doživljala na morju.

  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users