Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2075 replies to this topic

#1321 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 18 December 2019 - 01:53 AM

Jina, meni so vsi trije po teksturi podobni (TO, Melano, Tetraforce), vsi so oljnati, le da se meni od TO neprimerno lepše vpije od ostalih dveh, ki mi obsedita na koži. Tudi posebnega učinka na boljši izgled kože pri Melano in Tetraforce nisem opazila.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1322 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 28 December 2019 - 05:24 PM

Sicer samo približno 1 teden uporabljam Hylamide vitamin C serum, ampak mi je zaenkrat zelo všeč. Hitro in lepo se vpije, oljna tekstura mi zdaj pozimi tudi paše, ker imam občutek navlaženosti.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1323 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2020 - 02:22 PM

Danes sem srečala znanko po dolgem času, pa je pohvalila, kako moja koža izgleda lepo, spočito. ^_^
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1324 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 05 January 2020 - 03:16 PM

Planet 💚 ce mi kdo pohvali kozo ali lase, mi prav zares polepsa teden.
Sem tudi sama narocila niacinamid, upam, da bo ucinkovit.
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#1325 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2020 - 03:23 PM

Ja, tudi meni so kar zasijale oči. : )
Držim pesti! ; )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1326 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23387 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 06 January 2020 - 08:53 AM

Malo starejše gospodične (okoli 40), kaj uporabljate za nego obraza, da ne bom šla vse nazaj brat.

 

Jaz sem trenutno na Derma E kremi, kateri dodam par kapljic Marula Oil.

Mi je jasno, da so to že prava leta, ampak če bi s čim lahko še malo podaljšala nastajanje gubic, bi bila precej hvaležna. Predvsembi bila hvaležna za komentar, da imam spočito kožo, kot Planet :D  (pa nikoli ne vem ali naj dodajam vlago ali maščobo ali oboje)


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#1327 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 06 January 2020 - 09:35 AM

Predvidevam da predvsem kaka vit. C in kisline, kolikor močno ti je pač za it. :D


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1328 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2020 - 09:44 AM

Nisi omenila UV zascite, tko da za zacetek to - vsak dan, ko gres ven, tudi pozimi.
Potem pa aktivi: derivati vitamina A, vitamin C, AHA kisline po potrebi.
Malo premalo si napisala za kaj več. Je to vse, kar uporabljaš in kakšen tip kože imaš?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1329 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 06 January 2020 - 10:36 AM

Nisem se tam, ti pa lahko povem vse o tem oz. so ti ze druge :) Niso vazna leta, UV zascita je glavna. Jaz sicer ne uporabljam vsak dan, ampak zdaj, ko sije sonce, pa kar. Se pozna pri vsem. Gubah, povesenosti, hiperpigmentacijah...vse to je posledica UV. Jaz bi za zacetek samo to dodala, da pride v navado, ker to je 80% in je nujno tudi pri uporabi cesa mocnejsega. Ni pa potem zvecer dovolj samo gel za odstranjevanje, rabis tudi nekaj mastnega za ciscenje filtrov.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1330 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2020 - 10:51 AM

Pa pozimi je recimo dovolj faktor 30 (razen če greš v visokogorje), od spomladi naprej pa kar 50. Punce zelo pohvalijo CosRx Aloe Vera spf 50, vključno z mano (najceneje se še vedno dobi na ebayu?), jaz sem bila zelo zadovoljna tudi s Canmake Mermaid spf 50 (ebay). Pohvaljeni so tudi izdelki od Paula's Choice, NIOD (Deciem), Skintegra, Frezyderm... Se mi zdi, da je izbire res ogromno; se spomnim 10 let nazaj, ko se je res težko dobilo kaj lahkega z UV zaščito in forumi so kovali v zvezde Clinique Superdefence spf 25 :D


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1331 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2020 - 11:24 AM

Jaz Cosrx Aloe ne odstranjujem z ničemer posebnim, samo kot običajno umijem obraz z gelom (Alverde z zelenim čajem). Napaka? : ) Uporabljam pa poleti in pozimi.
Nekaj že nastalih pigmentnih madežev sem si dala jeseni pri kozmetičarki odstraniti s cryopenom (zamrzne).

Glede spočite kože bi rekla, da sta zaslužni zadnji dve pridobitvi v moji negi - vitamin C in niacinamid od TO (izmenično uporabljam vsak večer). Mažem pod svojo običajno drogerijsko vlažilno kremo.
Čez dan pa pod kremo namažem meni še en super vlažilec, ki sem ga naključno odkrila - Dear, Klairs - Rich Moist Soothing Serum.

Dodajanje maščobe in/ali vlage je pomoje odvisno od posameznika? Moja koža potrebuje predvsem vlago, ampak sem leta iskala primerne izdelke, ki navlažijo “ravno prav”, saj ji je bilo hitro vse preveč in je odreagirala z mozoljčki. Še sedaj včasih kakšen dan uporabim samo navadno vlažilno kremo, brez serumov spodaj.


Eno vprašanje: bi lahko TO vitamin C (Hylamide) in/ali niacinamid nanašala tudi okrog oči? Sedaj mažem samo z mešanico jojoba olja in enega gela za okrog oči od Paula Pendersa (ki sicer vsebuje anti age sestavine).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1332 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2020 - 01:50 PM

Še meni, ki nam leč, olja zapacajo oči, če si direkt gor dam.

Meni pa očitno ustreza trenutna nega, se mi zdi, da imam lepšo kožo. Zvečer menjujem Paula's Choice BHA gel, Pixi Glow tonik in Cosrx Advanced snail 96 mucin. Čez pa dam ali CeraVe PM losjon ali jojobino olje. Čez dan pa dam spodaj Derma E serum z vitaminom C (vsak čas mi ga bo zmanjkalo in bom prešaltala na Hylamide Serum z vitaminom C), čez pa CeraVe PM ali Purito neodisavljeno sončno kremo. Tale Purito krema mi je odlična zaenkrat. Se komot kosa s Cosrx Aloe Vera.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1333 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 26 January 2020 - 07:03 PM

samo mi ima določene informacije res dobre in uporabne, zato sem ji spet začela. Pa malo seveda zaradi radovednosti. :)

Tole sem spotoma zasledila, se mi zdi dober nabor informacij za začetnike, se motim?

https://www.instagra...d=1mkrwm28lq45b

Malo me spomnite, ve še uporabljate karkoli od retinoidov oz. ali priporočate kateri izdelek za začetnika? Me mika, da bi poskusila.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1334 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 January 2020 - 01:39 PM

Joj, jaz sem si par dni nazaj namazala Belakne in imam zdaj kar neke suhe izpuščaje po licih. Pred nosečnostjo sem ga uporabljala vsak večer pa nikoli nisem imela težav, se mi zdi, da imam zdaj ful bolj občutljivo kožo. Česa bolj agresivnega sploh ne upam uporabljati.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1335 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26153 posts

Posted 28 January 2020 - 04:03 PM

Meni pa corxs soncna dela akne pa mi jih pred nosecnostjo (1.ni, isto Derma e).
  • 0

#1336 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2020 - 09:21 PM

Sem prebrala poste za tri leta nazaj, čeprav sem jih sproti spremljala, jih je vseeno drugače prebrati v enem kosu. : ) Najprej vsesplošno navdušenje nad vsem, kar diši po “anti-age”, potem je upadlo, so se pa retinoidi pri nekaterih obdržali.
Jina, sem brala, da si imela po njih težave s suho kožo, ja.

Sicer me je pritegnil CeraVe Retinol serum z zgornjega linka.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1337 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2020 - 09:36 PM

Retinoidi so 'tek na dolge proge'. Jaz imam Belakne, drugega še nisem poskusila, še nimam potrebe da bi.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1338 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 29 January 2020 - 08:07 AM

Matilda, drži glede dolgih prog. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1339 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 29 January 2020 - 09:36 AM

Jaz sem poskusila pa mi je bilo muka iti cez lupljenje fazo. Se mi ni dalo vztrajat bi bilo pa fajn. Ko tale video pogledam mi kar hitro proda kaj vse se rabim. :D
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1340 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 29 January 2020 - 10:56 AM

Je kar prepričljiva, drži. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users