Jump to content


Photo

Maske za obraz


  • Please log in to reply
439 replies to this topic

#401 FlowerPower

FlowerPower

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 285 posts

Posted 23 February 2011 - 06:18 PM

Mene velikrat pečejo tudi Sheabeans maske(Luxus - ok ta ma alko not in nc čudnga in Beruhigung rolleyes.gif ), ampak nekatere so dobre (npr. 'jagodna', 'vlažilna' z alojo in še kaj bi se našlo)...
  • 0

#402 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 24 February 2011 - 01:55 PM

Razmišljam o nakupu Green People Vita min mask. Je že katera imela?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#403 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 24 February 2011 - 07:06 PM

Jaz ima to Green People masko. Moram reči, da mi je načeloma všeč ker lepo nahrani kožo (imam dokaj izsušeno) in ne naredi nobenih izbruhov mozoljev. Se mi je pa že ene 2x zgodilo, da sem na bolj obučtljivih mestih imela kožo še dobrih 15 min čisto rdečo pa še pelo me je huh.gif Možno, da sem masko imela predolgo na obrazu ali pa res ni za zelo občutljivo kožo, bi morala še malo bolj stestirati...
  • 0
We must let go to live on.

#404 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 24 February 2011 - 09:36 PM

Hvala! Iščem eno tako, ki res opazno navlaži. Prejšnja Logonina Relaxation mask mi je bila res idealna. Imam namreč pogosto izsušeno povrhnjico in še lušči se mi. Večinoma mi nobena maska ne pomaga kaj preveč. V redu mi je bila tudi Lush Oatifix, ampak te ne morem imeti za dalj časa.

Verjetno bom naročila tole Green people, najbolje, da jo sama probam, mogoče pa mi bo ustrezala.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#405 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 25 February 2011 - 09:58 AM

Jaz sem sicer tudi v iskanju dobre vlažilne maske, verjetno si bom v prihodnje privoščila od JMO - Calendula Hydrating Mask ker mi njihovi serumi zelo odgovarjajo in me zanima kako bo z masko.

Najbolje, da sprobaš ja, mogoče ti bo pa ustrezala smile.gif

Jaz sem včeraj preizkusila Alverdino Avokado masko in mi je bila sicer všeč, ampak pa sem preostalo masko, ki se ni vplila v kožo spirala skoraj 10 min, komaj sem jo vso spravila s kože down.gif
  • 0
We must let go to live on.

#406 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25842 posts
  • Gender:Female

Posted 25 February 2011 - 04:15 PM

^^

Imam mesano kozo z obcasno suho povrhnjico, Alverde avokado masko tu in tam uporabim namesto svoje obicajne kreme za obraz (maske ne spiram z obraza). Moja koža po njej kar zasije, ampak mi pa olja v maski nenormalno razsirijo ze tako razsirjene pore, beda. Saj sva s Podgano ze debatirali o tem. RES ME JEZI, da zaenkrat se nisem nasla proizvoda, ki bi ustrezal mojemu tipu koze sploh, ker nas ima ocitno kar nekaj podobne potrebe. Je res tako nemogoce narediti kremo/masko, ki bi ustrezno navlazila brez sirjenja/masenja por/mascenja koze?!?

Nekaj casa mi je zelo ustrezal alojin gel, sedaj se mi pa po njem kar redno pojavljajo neki vodeni mozolji/izpuscaji. Razmisljam o preizkusu kaksne Baleine vlazilne kreme/seruma.

Bzvz. :|

  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#407 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 25 February 2011 - 06:17 PM

Jaz maske vedno spiram s kože ker imam sicer neprijeten občutek. Imam pa tudi jaz problem z razširjenimi porami (nos, delno lica) in pravtako nisem našla ničesar kar bi mi konkretno pomagalo... tega Baleinga seruma ne poznam, mi trenutno dokaj ustreza Vitam C serum od JMO. Sem pa zamenjla čistilni gel za obraz ker se mi zdi, da mi je izsuševal kožo in bom videla če bo sedaj kaj bolje smile.gif

  • 0
We must let go to live on.

#408 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25842 posts
  • Gender:Female

Posted 25 February 2011 - 06:26 PM

Tudi jaz sem dosedaj se vedno vse maske sprala, ampak, ker je bilo pri oceni avokadove maske od Alverde receno, da se lahko uporablja tudi kot krema, sem poskusila. ;)

Ta serum imas: http://www2.cudovita...asters organics ? Sem ga en cas ogledovala (ce se ne motim imela tudi tester), ampak glede na to, da ima na prvem mestu med sestavinami sok alojinih listov se sprasujem, ce mi ne bi povzrocal podobnih tezav kot alojin gel.

Kar se tice cistilnega gela mi ze lep cas zelo ustreza Nuxeov medeni gel.

  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#409 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 February 2011 - 06:55 PM

meni je Niveina poživjajoča vitaminska maska, ki mi je veljala za favorita že par let, včeraj povzročila neprijetnosti. ob nanosu me je peklo, koža mi je pordela in kot bi mi vse ven potegnila. hmm.gif not good. kar je še imam, bom porabila za roke in stopala.
verjetno si bom kupila Melvitino učvrščevalno masko za obraz, njihova očišćevalna mi je full fajna.
js si tut zmeri, brez izjeme, vse maske sperem z obraza.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#410 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 26 February 2011 - 07:45 PM

Planet, tisti serum imam ja. Jaz nimam težav z aloe vero tako, da ti glede tega ne morem svetovati. Poskusi najprej s testerjem smile.gif
Sicer sem tudi jaz pomoje sedaj skoraj 2 leti uporabljala Nuxov medeni gel in mi je bil super, zadnje čase pa mi je kožo zategovalo po uporabi, res nevem zakaj.

Ta Melvitina maska deluje kar vredu čeprav je sonchika v oceni napisala, da ima veliko dišav in ni ravno za občutljivo kožo, tako da vprašanje kako bi se obnesla pri meni ermm.gif
  • 0
We must let go to live on.

#411 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25842 posts
  • Gender:Female

Posted 27 February 2011 - 08:27 PM

Tyasa, morda poskusim, sicer prihaja toplejsi del leta, ko obicajno nimam tezav s suho povrhnjico. Danes sem za spremembo uporabila en malo bolj konkreten tonik (L'Occitanov oljcni, se stari embalaza in vsebina), ki mi poleti prevec zmasti kožo, trenutno bi pa znal biti ravno prav, we'll see. ;)
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#412 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25842 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2011 - 11:51 AM

Preizkusila ze katera vlazilno masko Essence My Skin - Deeply Moisturizing paper mask?

http://www.beautyalm...Paper-Mask/3682


Ima kdo sestavine pri roki?
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#413 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 12 February 2012 - 04:54 PM

Men je himalaya maska za normalno in suho kožo obarvala kožo na obrazu ohmy.gif cry.gif . Sploh okol bivših mozoljev mi je prov oranžkaste fleke nardila cry.gif .
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#414 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 13 February 2012 - 11:36 AM

jaz sem zelo zelo zadovoljna s Hauschka čistilno kremo (uporablja se kot maska). uporabljam jo po potrebi in mi naredi res svežo in gladko kožo. ob redni uporabi imam res filing, da mi fajn očisti in osveži, tko da mi polt res sije. daleč najboljša čistilna maska, kar sem jih kdaj imela. drugih sploh več ne uporabljam že ful dolgo časa
  • 0

#415 Mango

Mango

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 05 May 2012 - 09:31 PM

Preizkusila ze katera vlazilno masko Essence My Skin - Deeply Moisturizing paper mask?

http://www.beautyalm...Paper-Mask/3682


Ima kdo sestavine pri roki?


1x ali 2x sem že imela doma. Meni je bila glede na tako nizko ceno kar všeč. Taka vlažilna in po uporabi morem rečt da sem imela mehkejšo kožo kot sicer. Drugače pa naj bi globinsko očistila kožo ampak to se meni nič ni zgodilo. Mislim da je vredno preizkusit ker res nimaš nič za izgubit ker cena je meni prav smešna :P

Drugače pa najraje po kakšno masko zavijem v Lush ker imajo naravne sestavine, je itak eko trgovina nasploh in so res super maske. Nazadnje sem imela Cosmetic Warrior, mislim da je nekje okoli 15€ in mi je tako dobro očistilo kožo; mozolje, akne, ogrce skratka vse te grde zadeve haha. Čeprav se mi je na začetku zdelo kot da se nič ne dogaja. Res je da imam še vedno težave z mozolji in tem ampak mi je ta maska zeloo pomagala, Definitivno si jo bom še kupila :thumbup:
  • 0

#416 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25842 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2012 - 08:37 AM

Aha, Mango, hvala. ; )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#417 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 15 November 2012 - 01:08 PM

Kakšni predlogi za ful učinkovito čistilno masko? Toook enih mini mozoljčkov in ogrcev po nosu imam kot že doolgo ne :/.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#418 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 15 November 2012 - 01:12 PM

Jaz bi to, če bi zdaj kupovala:
Posted Image
Drugače je bila pa meni najboljša čistilna LUSH Love Lettuce.
  • 0

#419 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 16 November 2012 - 11:22 AM

Se mi je zdelo, da bo treba v Lush :D.

Tole imam sicer doma, pa še en glinen prah od Aok, samo se mi ne zdi, da bi kaj dosti pomagalo...

Posted Image
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#420 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 26 November 2012 - 12:20 AM

MERZ čistilna maska z belo glino...Dobi se v Mullerju.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users