Jump to content


Photo

ADP


  • Please log in to reply
191 replies to this topic

#161 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26282 posts

Posted 19 February 2021 - 07:43 AM

Uf ja...tudi naroda sigurno svasta sreca ja ☺️ ne vem meni je se vedno poseba,v smislu da vsakic z odprtimi ocmi buljim 😁
  • 0

#162 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 19 February 2021 - 08:14 AM

Ce se zavedas, da nisi prijazen, da nisi sposoben sprejeti zunanje kritike in ne delas na tem, da bi kaj spremenil, se pa meni zdi se huje kot ce bi bil tak nezavedno in bi to tezko stela komurkoli v plus.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#163 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26282 posts

Posted 19 February 2021 - 08:26 AM

Ja to je narcisticno in ponavadi se skrivajo pod pretvezo "iskrenosti". Se pa sprasujem a je to strokovno ,da si tako enoznacen in preprican izkljucno v svoj prav in vsevednost?
  • 0

#164 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 19 February 2021 - 08:27 AM

Jaz jo zadnje čase večinoma preskakujem, ker se ponavlja.

 

Smešno mi je bilo, ko je zadnjič rekla, da jo je ful prizadelo, ko je v preteklosti ugotovila, da za svoj zaslužek potrebuje bolne ljudi, in da je zdaj prišla tako daleč, da lahko brez bolnih ljudi zasluži.


  • 0

#165 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 19 February 2021 - 08:43 AM

Meni se pa ADP sploh ne zdi (več) zakomplicirana. Je posebna, ampak se pa v mnogih pogledih tudi strinjam z njo.


^^ Se strinjam 🙂
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#166 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 03 March 2021 - 08:13 AM

Je rekla, da če bo Potrč kandidiral za predsednika, da ga bota ona in njen mož volila. Crkneš. :D


  • 0

#167 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 03 March 2021 - 08:23 AM

Omg :lol:
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#168 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 03 March 2021 - 09:17 AM

To pa že ni več okusno 😁
Zadnjič v službi so imele sestre z mojim nadzornim debato o instagram vplivnežih, omeni ena ADP, je rekel moj nadzorni, da nje še tašči ne bi privoščil za zdravnico. :whistling:
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#169 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26282 posts

Posted 03 March 2021 - 09:33 AM

Kaksno je tvoje mnenje sicer o njej kot zdravnici? Mislis da zmore dat ego na stran,ko dela s pacienti?

Meni deluje dermatologinja Adamicev ase en tak kaliber ki govori v prid temu da ima cimvec biznisa.
  • 0

#170 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 03 March 2021 - 10:32 AM

To pa res tezko recem, ker je nisem nikoli videla s pacienti. Jaz jo lahko ocenim samo na podlagi tega, kar govori po IG in ceprav je polna znanja, ima prevelik ego in se ne pusti prepricat glede stvari, o katerih nima prav. Takim zdravnikom, ki ne dopuscajo moznosti, da se o cem motijo, jaz ne zaupam.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#171 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26282 posts

Posted 03 March 2021 - 10:41 AM

Hvala,tocno to me je v bistvu zanimalo.
  • 0

#172 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 03 March 2021 - 12:49 PM

Ma zanimivo, jaz je pa sploh ne vidim tako. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#173 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15071 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 03 March 2021 - 01:17 PM

Tudi jaz ne....
  • 0
 

#174 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 03 March 2021 - 01:35 PM

Sem že pisala, da sem imela osebno korespondenco z njo (v chatu), zato sem si ustvarila tako mnenje.

Veliko je bilo napačnih in/ali zavajočih trditev v preteklosti z njene strani, ampak je zelo slabo prenašala, če je bila na to opozorjena


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#175 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 March 2021 - 01:50 PM

Je rekla, da če bo Potrč kandidiral za predsednika, da ga bota ona in njen mož volila. Crkneš. :D


Pa Barbi je ADP povedala, da se ji na krvi vidi, da se ne dere na Piko. :lol:
Na cem so ljudje, majkemi.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#176 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 03 March 2021 - 02:05 PM

:lol:


  • 0

#177 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 03 March 2021 - 02:13 PM

Nekaj podobnega je tudi moji sorodnici rekla. Ampak njej obratno, zaradi vzkipljivosti in depresije. Nekaj v zvezi z visoko vsebnostjo B vitaminov. Odvisno kako jih absorbiras.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#178 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10555 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 March 2021 - 04:54 PM

Meni je ona rahlo utrgana, ampak bedarije preskočim, poberem pa uporabno. K njej na posvet verjetno ne bi šla. 


  • 0

#179 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15071 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 03 March 2021 - 05:22 PM

Moja prijateljica je bila pa je rekla, da se nikoli ni tako vrgla denarja v smeti, kot tu.
  • 0
 

#180 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 03 March 2021 - 05:32 PM

Njej je pomagala, ker je bila noseca in je itak niso nikjer drugje resno jemali z zelezom. Ji je pa rekla, ce se nima nic rada, ker je bila v petih letih 4x noseca (enkrat sicer neuspesno).
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users