Jump to content


Photo

Lip glossi


  • Please log in to reply
554 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 March 2005 - 03:38 PM

Katere uporabljate? Kateri so kvalitetni? (se pravi, da ostanejo nekaj časa na ustnicah oz. so res fajn obstojni in čimmanj pocasti)
Jaz imam enega od Chanel-a... kao moder oz. ima take modre bleščice notri... je ful dober. Zdaj pa ste/so me punce tukaj razdražile z Shiseido-vimi lip glossi, pa me zanima, predno grem v akcijo, če imajo kakšne dobre barve (ne rdeče, roza, rjave). Pa kakšna je cena.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 March 2005 - 08:12 PM

Shiseido wink.gif Ok všeč mi je tudi novi Max Factorjev ker se ne lepi. O, pa Diorjevo spomladanko kolekcijo glossov sem pozabila omenit. Kot vedno imajo vedno hude zadeve.

LP N
  • 0

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 March 2005 - 09:39 PM

Kakšne so pa cene lip gloss-ov Dior? Tam ene 5k, 6k? Najbrž ima podobno ceno tudi Shiseido. Najbrž se lip gloss-i višje rangirane kozmetike vsi sukajo nekje okoli istih cen... vsaj koliko opažam po drugih izdelkih...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 March 2005 - 09:42 PM

Meni je pa zelo všeč lip gloss Bourjois - 3D Effet, ki vidim da je bil tle pri ''test izdelka'' kar precej skritiziran, meni je pa ravno ta super ...

Tisti čopič se mi nič ne packa, je pa res da je tekstura glossa nekoliko bolj lepljiva, ampak meni to zelo ustreza ker imam ful suhe ustnice in se mi zdi, da mi jih fino omehča in navlaži. Je tudi res, da ni tako zelo obstojen (definitivno ne zdrži ves dan), ampak meni ni problem si malo popravit stvar vsako uro ali dve ker ga imam itak skos poleg sebe v torbici.

Poleg tega se mi zdi, da naredi ustnice navidezno bolj polne, lepe. Ne vem no, jaz sem zadovoljna z njim. Imam pa tak čisto nežno rožnat odtenek, ki v bistvu ne da neke intenzivne barve ampak samo tak zdrav sijaj.

Sicer bi z veseljem preizkusila tudi kakšen Diorjev ali Shiseidov lip gloss ampak za tako stvar sama nikoli ne bi dala 5 ali 6 tisočakov. ermm.gif
  • 0

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 March 2005 - 10:08 PM

Ja, od BourJois sem tudi jaz imela enak lip gloss in mi je tudi bil ful všeč. Ampak se mi zdi, da vsi ti lip gloss-i začnejo čez čas dobivat nek takorekoč smrdljiv vonj (sploh od Loreala) in tako postanejo neuporabni. Npr. od Chanela ga imam že ful dolgo, pa se ni nič spremenil - ne v teksturi, ne v vonju. No, jaz sem sicer pripravljena dati toliko denarja, ampak jaz imam te stvari bolj dolgo časa... ker se ne mažem skos s tem, če pa že, pa čist malo.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 March 2005 - 10:14 PM

QUOTE(Nikita007)
Jaz imam enega od Chanel-a... kao moder oz. ima take modre bleščice notri... je ful dober.


Kako pa to potem deluje na ustnicah? So modro obarvane al majo samo tak modrikast lesk? Tole modro si malo težko predstavljam, ampak pomoje ni slabo ... ker zdej sem vidla v eni reviji (mislim da v Modni Jani ali neki drugi modni reviji) te Diorjeve glosse in je eden čisto travnato zelen pa me zanima, kako to potem na ustnicah izpade ...
  • 0

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 March 2005 - 10:21 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(Nikita007)
Jaz imam enega od Chanel-a... kao moder oz. ima take modre bleščice notri... je ful dober.

Kako pa to potem deluje na ustnicah? So modro obarvane al majo samo tak modrikast lesk? Tole modro si malo težko predstavljam, ampak pomoje ni slabo ... ker zdej sem vidla v eni reviji (mislim da v Modni Jani ali neki drugi modni reviji) te Diorjeve glosse in je eden čisto travnato zelen pa me zanima, kako to potem na ustnicah izpade ...

Ja, jaz sem tudi imela pomisleke pred nakupom, ker v pakungi izgleda ful nenavadno in agresivne barve. Ampak izpade fuuul hudo - kao prozoren, ampak ima tak šajn (v mojem primeru modro/srebrni), sploh pod soncem. Ej, ne bo ti žal, če si boš kupila... no, vsaj meni ni bilo.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 March 2005 - 10:32 PM

Ja sej verjamem da mi ne bo žal ... imam rada take malo drugačne stvari, da vse skupaj izpade malo bolj posebno, bolj sveže. wink.gif

Koliko pa si dala za ta Diorjev gloss in v katerih drogerijah ga prodajajo?
  • 0

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 March 2005 - 10:42 PM

Chanelovega imam jaz. Mislim, da je bil tam okoli 5k. Kupila pa sem si ga v Mullerju. Tako Chanel, kot Dior se da dobiti v Mullerju, pa Limoniju - za ti dve vem.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 March 2005 - 10:47 AM

Hvala ti ... bom šla malo pokukat, če se bo tudi zame kaj našlo. Sicer sama načeloma nisem pripravljena zapravit 5 tisočakov za lip gloss, ampak če mi bo všeč, se zna tud to zgodit. oops.gif wink.gif
  • 0

#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 March 2005 - 01:42 PM

Sumim, da te bo premamil. biggrin.gif
Meni so všeč, ker so kvalitetni, pa izvanredni. Poročaj!
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 March 2005 - 08:58 PM

Hej Nikita tako kot si napisala tam tam se gibljejo cene teh glossov Natančno ne vem, ampak so v istem cenovnem rangu. Samo so tok dobre barve...osebno mi imajo tudi looke full zanimive, drzi so..
  • 0

#13 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 28 March 2005 - 07:20 AM

kaj pa čist brezbarvni glossi-js sm bolj privrženka teh tongue.gif
sam me pa zelo moti npr. ko za nekatere ful plačam in niso nč obstojni pa še po kakšnem mesecu dveh grozno smrdijo....tko da sm prisiljena na labello ostat laugh.gif
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#14 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 March 2005 - 09:55 AM

ker je taiyou omenila še labello, mene nekaj zanima v zvezi z lip glossi. ali so ti lip glossi tudi negovalni (tj. kot recimo labello, samo, da se ti potem še šajnajo ustnice) ali so samo za sijaj? js mam sicer vanilijevega od l'occitane, ki pa je narejen na podlagi balzama za ustnice, tako, da (verjetno naivno?) verjamem, da mi ustnice tudi neguje. ermm.gif:
  • 0

#15 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 March 2005 - 04:51 PM

Od Max Factorja vem, da vsebuje tudi balzam in verjemem da ima tudi negovalni učinek....mislim, da se proizvodi vedno bolj dopolnjujejo, zato je vedno nekja novega wink.gif

LP N
  • 0

#16 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 07 April 2005 - 03:28 PM

jaz mam en lip glos k diši po lubenici k sm ga u zari kupla, pol mam en tak lip glod od em sm puzabla tak rozast ampak ful tak zlo zlo nežn z bleščicami, pol pruzornka k diši po vaniliji pa se lepo blešči na ustncah pa še enga čist pruzornga pa enga uranžno-rjavega wink.gif
kr velka zbirka ampak ubistvu uporabljam sam lip-glose pa nč šminkic wink.gif

  • 0

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 May 2005 - 04:54 PM

Včeraj kupila en svetlejši gloss od Revlona in mi je blazno všeč - ful je kremasti na ustnicah in dolgo ostane gor, pa nič mi ustnic ne izsuši. IPB Image Stane pa 2k.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 14 May 2005 - 06:08 PM

Jst sm mela en lip glos-se ne spomnm imena, pa sm ga nekam založila..
Mogoče ga bom najdla, k se bom lotila sobo pospravt, pa bom vsa hepi potli biggrin.gif

Sam jst mam vsakih tolk časa "obdobje razpokanih ustnic", in v tem času tut glosi ne zgledajo glih najbolš-ob robu ustnic mam kr nekak "razžrto linijo" pa ne izpade kej preveč lepo.. Tko da sm zdej v lekarni kupila blistex v tubi, pa zlo lepo hladi ustnce, zlo lepo jih pozdrav: že ob prvem nanosu so čist mehke, pa ni tiste "razpokane linije" pa še deluje kt prozorno bel lipglos.. Res uredu stvarca tongue.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#19 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 14 May 2005 - 06:13 PM

Sicer tudi sama uporabljam lip gloss-e, ma me vseeno zanima koliko časa obstanejo na ustnicah tisti lip gloss-i ki stanejo 2.000, 3.000,....
  • 0

#20 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 May 2005 - 06:17 PM

Malo prej sem videla v eni reviji glos za 10 tisočakov. Od Sisleya. ermm.gif Bolano.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users