Jump to content


Photo

Korektorji


  • Please log in to reply
253 replies to this topic

#1 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 14 March 2006 - 09:14 PM

Koliko sem pregledala forum, še nisem zasledila te teme...

zanima me kakšne korektorje uporabljate. Tekoče ali v sticku?

Kako se tekoči sploh obnesejo pod pudrom? Se ne razmažejo potem k čez naneseš puder??
  • 0

#2 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 March 2006 - 09:19 PM

jaz uporabljam korektor v stiku, ampak bolj po potrebi, redko. pudra pa nikoli ..tako da nimam pojma kako se obnesejo pod pudrom
  • 0

#3 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 March 2006 - 09:21 PM

Jaz korektor nanesem nad pudrom, se mi zdi logično, da tako ne uničim njegovega učinka. Drugače ga imam pa v sticku.
  • 0

#4 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 March 2006 - 10:51 PM

aja? meni se pa zdi logično da se nanese korektor pred pudrom ..no ja.. nevem biggrin.gif
  • 0

#5 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 15 March 2006 - 01:38 PM

No o korektorjih.

- najprej sem uporabljala nekega od mame in mi je bil ful fajn.. nevem kak se mu je reklo .. krnekaj ampak sem ga porabla.
- no zdaj uporabljam o S-he koretor in mi je tut ful vredu ampak mam malo filing, da mi maši pore. more sonchika sestavine prečekirat.
-mam doma pa tudi od REVLONA colorstay pa mi je pretemn in mi ga nočejo menjat v Mullerju. Grrrrrr ermm.gif

Korektor se itak da nanese pod pudrom! wink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#6 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 15 March 2006 - 02:36 PM

Pr men je pa tko, da uporabljam korektor in sicer jih imam več:

- Orlane (tekoč) za podočnjake
- Barbara Bort - zelen za rdečico
- Maybelline (tekoč), Oriflame in Green line za mazolje

Ponavadi se namažem čez kremo, vendar pa, ko dam čez puder se mi mazolčki še vidijo in potem čez mazolčke, še namažem korektor.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#7 Haruka

Haruka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 189 posts

Posted 15 March 2006 - 03:21 PM

v moji kozmetični torbici se najdeta dva: MF erace, je dokaj masten in baje celo komedogen tko da ga uporabljam samo za podočnjake in manhattan clearface, ki sem si ga omislila pred kratkim, če se kje znajde kšn mozoljček in sem prav zadovoljna pa še poceni je
  • 0
There's no turning back when you're chasing the wind...

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 March 2006 - 06:16 PM

Meni se zdi, da so najboljši tisti tekoči. Ker v stiku so polni maščob. Imam revlonovega, ampak ga skoraj ne uporabljam, ker imam dober puder in razmeroma neproblematično kožo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 MisKa

MisKa

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 15 March 2006 - 10:10 PM

Po pravilih vizažistov naj bi se korektor nanašal POD tekoči puder, tako bolj na debelo, da se čist ne porazgubi. Dejansko pa, če imate/mo kakšen mozolj, korektor pod pudrom nič ne prekrije. Zato jaz za mozolje uporabljam korektor v svinčniku od Green Line že več let. Ta mi je zakon, ker se ga da nanest točno na željeno mesto in se potem nič ne vidi. Nanesem ga pa nad tekoči puder. Je pa eno vodilo to, da se korektor uporablja za odtenek svetlejši od tena kože in od tekočega pudra, za prekrit rdečico pa korektor v zeleni barvi.
  • 0

#10 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 16 March 2006 - 03:32 PM

bejbe a ve kera sestavine za ta korektor: IPB Image

Artdeco Perfect Teint Concealer
  • 0

#11 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 16 March 2006 - 06:19 PM

Jst uporabljam balein korektor v stiku, za problematično kožo in ga nanesem sam na mozoljčke in je ful fajn, izsuši mozolje in prekrije, uporabljam ga pod pudrom!
  • 0
Posted Image

#12 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 16 March 2006 - 06:34 PM

QUOTE(*naca*)
Jst uporabljam balein korektor v stiku, za problematično kožo in ga nanesem sam na mozoljčke in je ful fajn, izsuši mozolje in prekrije, uporabljam ga pod pudrom!


Daj Naca prosim prpeiši sestavine v ustrezno temo, da Sonchika oceni, če je kul, me ful zanima wink.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#13 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 16 March 2006 - 06:39 PM

Jah sestavine so gor na škatli jst sm jo pa stran vrgla, tko da dons ne bo šlo, bom pa jutr u službi prepisala sestavine in jih pol dala tle gor-tko da boš mogla do jutr počakat, nažalost wink.gif
  • 0
Posted Image

#14 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 16 March 2006 - 06:41 PM

ni problema, zlata si! hvala! wink.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#15 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 18 March 2006 - 11:11 AM

Jaz uporabljam korektor od green line clear in mi je res najboljši!! Imam akne ampak ne tisto hudo obliko, tako da s korektorjem lepo azkrijem tiste ki so. Odkar sem ga začela uporabljat so akne skoraj izginile!! Res mi jih posuši, ne bi ga zamenjala za nič na svetu. :thumleft:
  • 0

#16 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 March 2006 - 05:46 PM

QUOTE(_Mayckica_)
Jaz uporabljam korektor od green line clear in mi je res najboljši!! Imam akne ampak ne tisto hudo obliko, tako da s korektorjem lepo azkrijem tiste ki so. Odkar sem ga začela uporabljat so akne skoraj izginile!! Res mi jih posuši, ne bi ga zamenjala za nič na svetu. :thumleft:


A tega namažeš pod ali nad puder?Je zelene barve ali svetlejši od tvoje kože?
  • 0

#17 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 19 March 2006 - 05:16 PM

Jaz imam tudi tega od Green line. v bistvu je ta edini, ki sm ga sploh kdajkoli mela. Sm kar zadovoljna. Na srečo ga ne rabim dosti, ker se mi samo občasno pojavi kak mozolj. Prekrivnost je še kar v redu, se mi zdi.

Če ima katera sestavine, naj napiše v ustrezno temo. Sem vedno vrgla škatlico proč in me zanima če je po sestavi v redu.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#18 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 19 March 2006 - 09:53 PM

Jinadaze, jaz pudra ne uporabljam, samo korektor. Ni zelene barve, je za odtenek svetlejši od moje kože, sicer včasih ne prekrije popolnoma ampak mi ni take panike, ker mi je bolj pomembno to, da mi hkrati tut suši mozolje.
  • 0

#19 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 05 May 2006 - 07:51 AM

A mogoče katera ve, kje bi dobila tekoč zelen korektor?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#20 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 11 May 2006 - 04:34 PM

QUOTE(MisKa)
Po pravilih vizažistov naj bi se korektor nanašal POD tekoči puder, tako bolj na debelo, da se čist ne porazgubi. Dejansko pa, če imate/mo kakšen mozolj, korektor pod pudrom nič ne prekrije. Zato jaz za mozolje uporabljam korektor v svinčniku od Green Line že več let. Ta mi je zakon, ker se ga da nanest točno na željeno mesto in se potem nič ne vidi. Nanesem ga pa nad tekoči puder. Je pa eno vodilo to, da se korektor uporablja za odtenek svetlejši od tena kože in od tekočega pudra, za prekrit rdečico pa korektor v zeleni barvi.

A misliš rdečico pri mozoljih?? Kaj pa če ne uporabljaš tekočega pudra pa sam korektor tui lahka ta tvoj od Green Line??Pa mislim da je to sam u lekarnah al se motim??
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users