Jump to content


Photo

Labello


  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#81 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 13 April 2006 - 10:25 AM

Edin sveti se kr dobr. Sam men se zdi, da obstaja še ena varianta pri Blistex-u (pa ne vem katerega točno sem imela).
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#82 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 April 2006 - 11:59 AM

Jaz sem si glede na pohvale iz drugega foruma kupila Vitaskin Hydro vazelin in resnično moram reči, da tako dobrega vazelina še nisem imela. Izredno lepo se maže, predvsem je pa zame pomembna ena sama lastnost ... da ostane na ustnicah in nimaš že čez 5 minut občutka, da se nisi z ničemer namazal. Nič se ne lepi in je res prekrasen ... jaz imam res težave z ustnicami, ker imam izredno občutljive, dostikrat mi popolnoma razpokajo in krvavijo in jih potem še nekaj dni ne spravim v red. Tale vazelin mi jih je pa v eni sami noči dobesedno transformiral in po dveh dneh imam ustnice popolnoma gladke in mehke, kot nove.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#83 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 13 April 2006 - 01:36 PM

Ja men so Vitaskin labele najbolše predvsem zato, ker nekaj časa ostanejo na ustnicah. Do zdej sm sprobala Medrepair in Neutral. Neutral sm jih mela že ene 5. Je tak čiz običen vazelin, ki ti lepo navlaži ustnice in naredi mehke. Nič posebnega ampak meni je fajn.
  • 0

#84 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 April 2006 - 01:44 PM

Dilema, a Hoferjeve labelle si že porabila?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#85 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 April 2006 - 01:48 PM

Ja sej sem imela samo eno ... drugi dve iz paketka sta vzeli mami in sestra. Sicer mi je ta Hoferjev vazelin super, ampak je ta Vitaskinov boljši ... se dlje obdrži na ustnicah in je res ... ma meni je fenomenalen.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#86 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 April 2006 - 02:37 PM

Jst si moram tudi novega kupit. Ravno danes sm enga zgubila cry.gif
  • 0

#87 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 13 April 2006 - 09:53 PM

Jst pa uporabljam Balea-young labello in mi je ful ušeč, pa ful dobr diši, pa učeri sm si kupla similituide(leclercova znamka) labello in mi je tut fajn, sam k nima vonja..
  • 0
Posted Image

#88 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 14 April 2006 - 07:39 AM

QUOTE(vrana)
a je kera že probala tole od Blistexa Silk&Shine?? Baj nej bi bla tko kt lip gloss...

IPB Image


Meni je zanič.Tist navaden od blistexa-lip relief cream mi je pa še kar najboljši (pa imam doma kakih 10 različnih label)
  • 0

#89 katty

katty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 193 posts

Posted 19 April 2006 - 08:59 PM

IPB Image ta je najbolšiiiii, okus ma po vaniliji pa mandarini - mmmmm biggrin.gif pa tolk diška :love5:
  • 0

#90 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 03 August 2009 - 08:27 PM

Moja stalnica:


IPB Image IPB Image rumena! nenormalno disi mmmm! oops.gif in od balea-e imam eno roza.Brez svojih label NIKAMOR! tongue.gif
  • 0

#91 Starlight

Starlight

    sramežljivec

  • Člani
  • 42 posts

Posted 19 October 2009 - 05:33 PM

Slučajno katera ve, če je šel Schellerjev balzam z ognjičem iz prodaje? Že nekaj časa ga iščem po vseh možnih drogerijah po celi Sloveniji, pa ga nikjer nimajo sad.gif Moje ustnice pa trpijo in so čisto boge od mrazu cry.gif
  • 0

#92 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 19 October 2009 - 05:48 PM

Jaz labela rečem vsem balzamom za ustnice. oops.gif No, zdele mam te:
TBS Born Lippy malina&pasjonka
IPB ImageIPB Image
TBS Papaya Lip Butter
IPB Image
TBS balzam za ustnice s karitejevim maslom-ta je res top, pa še za good cause. tongue.gif
IPB Image
Pol so pa tuki še razne Balee, Labelloti, Blistex ipd. k se povsod valajo. laugh.gif
Najboljši mi je pa Lushev Honey Trap, moram ga spet kupit.
Vsi te od Body Shopa in ta Lushev so mi res dobri balzami, edino kar me izredno moti je to, da so v lončkih. rolleyes.gif
  • 0

#93 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25853 posts
  • Gender:Female

Posted 19 October 2009 - 06:25 PM

QUOTE(Starlight @ 19. 10. 2009 - 18:33) View Post

Slučajno katera ve, če je šel Schellerjev balzam z ognjičem iz prodaje? Že nekaj časa ga iščem po vseh možnih drogerijah po celi Sloveniji, pa ga nikjer nimajo sad.gif Moje ustnice pa trpijo in so čisto boge od mrazu cry.gif


Imam se staro zalogo, ampak, ker gre h koncu, ze en cas po raznih trgovinah gledam za novim in ga dejansko ni... Upam, da ne bo spet ena izmed tistih odlicnih stvari, ki iz nekega bizarnega razloga izgine s prodajnih polic. Screw it! cry.gif

Drugace pa imam se Honey trap od Lusha (ocena sestavin - klik), tudi odlicen, ampak kot je ze omenila PJ, tudi mene moti, da je v loncku, uporabljam samo doma, ko si lahko umijem prste.

Zadnjic sem si kupila od Welede Everon Lippenpflege (ocena sestavin - klik, ocena uporabnic - klik), super. Morda poskusis s tem.

Ni pogojev, da grem kam brez mazila za ustnice, ker postanejo v parih urah cisto suhe in rdece. Ce ga pozabim doma, ga kupim, ce ni moznosti nakupa, trpim. smile.gif

  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#94 Starlight

Starlight

    sramežljivec

  • Člani
  • 42 posts

Posted 19 October 2009 - 06:36 PM

Baje da ima Alverde nekaj podobnega kot Scheller z ognjičem? Sicer si nameravam kupit L'Occitanovo karitejevo maslo (baje da super pomaga), ampak ga je potrebno nanašati s prsti, zato potrebujem še nekaj kar je čimbolj podobno Schellerju.
Sicer pa hvala za nasvete smile.gif
  • 0

#95 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25853 posts
  • Gender:Female

Posted 19 October 2009 - 06:45 PM

Od Alverde nisem se nicesar preizkusila, ti bo katera druga kaj na to temo svetovala. smile.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#96 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 19 October 2009 - 06:50 PM

^^Ja jaa, točno, tega od Alverde sem pozabila. Krasno mazljiv, lepo nahrani, men pomaga pri najbolj izsušenih in razpokanih ustnicah. worship.gif Edino kar je, da se ful hitro topi, oz. če ga maš kje v žepu ti zna kar past dol. biggrin.gif
  • 0

#97 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 19 October 2009 - 09:23 PM

A je Alverde spet v prodaji?
  • 0

#98 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25853 posts
  • Gender:Female

Posted 03 December 2009 - 04:29 PM

^^

yes.gif Vceraj kupila, super je! thumbup.gif O Schellerjevem ognjicu pa ni vec ne duha ne sluha. :|


QUOTE(Starlight @ 19. 10. 2009 - 18:36) View Post

Baje da ima Alverde nekaj podobnega kot Scheller z ognjičem?


Glej odgovor Baby, Alverde lippen-balsam Calendula. ;)


Se ocena sestavin: http://www2.cudovita...h...ic=2680&hl=
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#99 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 04 December 2009 - 06:02 PM

Ja, tudi moj najljubši.
Schellerjev mi je bil tudi super (pa tko dobr je dišal, mi ga je mama pol ukradla :lol), samo ga verjetno ne bojo več imeli, ker je nova linija uzun.
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#100 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25853 posts
  • Gender:Female

Posted 04 December 2009 - 07:57 PM

^^

Res skoda za Schellerjevega. Sicer sem pa ze navajena, da vecino dobrih izdelkov prej ali slej vzame noc. :\
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users