Jump to content


Photo

Organiziranje Makeup-a in Kozmetike


  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#1 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 17 July 2007 - 10:01 AM

Mene pa zanima, kako imate doma organizirano kozmetiko in MU?

Jaz imam kar velike preglavice s tem, ker imam vedno več MU-ja, pa vedno manj prostora. cry.gif
Kovčka za kozmetiko še nisem uspela nabavit, ker nisem našla nobenega očesu prijaznega.

Kako še lahko (poleg kozmetičnega kovčka) pospravimo MU tako, da bomo imeli pregled nad tem, kaj imamo?

Jaz sem že prišla do tega, da včasih kupim kako senčko, čisto podobno tisti, ki jo že imam. In to samo zato, ker se omenjena senčka skriva nekje na dnu med ostalimi senčkami in blushi. ermm.gif

Torej, lepo prosim za nasvete, ideje...

Bilo bi lepo, če bi katera prilepila kakšno slikco - svojo ali iz neta. smile.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#2 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6694 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 17 July 2007 - 11:45 AM

Jaz imam s tem tudi večne probleme, en del je imam v malem kozmetičnem kovčku v hodniku na pralnem stroju, nekaj v košarici zraven, nekaj se je najde v moji sobi v eni škatlci "tiste, ki je ne uporabljam", najbolj pogoste stvari pa še v kopalnici v eni škatlci. V glavnem ena velika zmešnjava...
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#3 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 July 2007 - 01:52 PM

Jaz sem vidla v tuševi drogeriji babyliss kovček za kozmetiko. Prav lep je zgledal in velik.
  • 0
Viens, reste ici!

#4 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 July 2007 - 06:03 PM

ana, kerga si vidla, pa cena

IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#5 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 17 July 2007 - 08:12 PM

U, Ana - dej povej kateri je, pa če ga lahko malo bolj opišeš. Pa cena? wink.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 July 2007 - 08:32 PM

Jaz imam kozmetiko v kopalnici v dveh precej velikih predalih, imam tudi veliko kozmetično torbico in en plastičen kozmetični kovček (nekje srednje velikosti) in tle imam shranjeno večinoma vse (čeprav tudi že po šivih poka), nekaj malega mi pa tud tko kr naokol leži v sobi, v raznih lesenih skledicah itd. Nimam preveč pregledno in se mi velikokrat zgodi, da kej najdem po full dolgem času, pa se potem prav razveselim, ker sm vmes že pozabla, da tisto sploh mam. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 July 2007 - 08:34 PM



Jaz mam dekorativo v eni precej mali kozmetični torbici, je niti nimam veliko. Glosse, šminke in lake za nohte mam pa na polici v sobi. Mam več negovalne kozmetike.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30675 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 July 2007 - 08:38 PM

Jaz bi si, če bi imela v sobi še kaj prostora - kak del stene frej - kupila kar eno ornk toaletno mizico s špeglom, predali in stolčkom, bi bilo vse najbolj pospravljeno.
Tako imam pa v sobi dve polici pod ogledalom, kjer imam nekaj stvai, drugo je v kovčku na komodi,
veliko pa še v kopalnici na dveh poličkah v omari...
  • 0

#9 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 July 2007 - 08:58 PM

QUOTE(piko*biko @ 17. 7. 2007 - 19:03) View Post

ana, kerga si vidla, pa cena

IPB Image



Bil je nekaj takega kot ta ! Mislim, da je bil ta. Cena pa, če me spomin ne vara ene 8 bivših jurijev.

  • 0
Viens, reste ici!

#10 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 18 July 2007 - 08:22 AM

QUOTE(Ana @ 17. 7. 2007 - 21:58) View Post

Bil je nekaj takega kot ta ! Mislim, da je bil ta. Cena pa, če me spomin ne vara ene 8 bivših jurijev.


Uuu... skočim danes pogledat. Upam, da jih (v naši Tuš drogeriji) imajo. hmm.gif
Hvala! smile.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#11 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 18 July 2007 - 10:51 AM

Ja, v Tuševih drogerijah jih imajo kar nekaj, samo so meni vsi po vrsti grdi, ali pa občutno precenjeni (halo, 8k? rolleyes.gif).

Tko da imam živ kaos doma, kar se tiče kozmetike, dekorativo imam vso v dnevni sobi, deloma na polički v omarici (predvsem preparate za nego nohtov, pa reči ki jih manj uporabljam v tem letnem času pa čopiče in gobice in parfume, da niso na soncu), deloma v dveh torbicah; ena res miniaturna, druga je pa malo večja in jo vzamem s sabo na potovanja. Nekaj kozmetike in raznoraznih gumic, rajfov, itd leži kar naokoli.
Negovalno kozmetiko držim v eni škatli v svojio sobi, nekaj pa v kopalnici. Edino kar me rešuje pred poplavo vseh proizvodov je da redno mečem stran tiste ki mi ne koristijo ali pa jim je potekel rok, druge čimhitreje ponucam do kraja.
Imam pa že nasploh težave z pospravljanjem oops.gif, ker se mi ne da reči vsakič znova urejat in tlačit na določena mesta.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#12 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16115 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 21 July 2007 - 08:44 PM

Nekja stavri mam v plastični košari v omari v kopalnici, nekaj v košari na pralnem stroju velik pa se tut okol po sobi vala po raznih policah in škatlicah
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#13 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3116 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 22 July 2007 - 10:17 PM

dekorativna:
nekej imava z mami skupaj v predalu v kopalnici, nekaj pa imam v sobi na posebni polički

negovalna: v kopalnici v posebnem predalu
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#14 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 26 July 2007 - 12:56 PM

js mam kar rabim za pod tuš večinoma kar pod tušem, drugače mam v sobi na eni polici kar rabim skoraj vsak dan in na eni drugi kar rabim zelo malo ali nikoli, dekorativna in negovalna nista ločeni. pa v kopalnici mam eno majhno policko samo zase kamor lahko dam svoje stvari samo tam mam bolj malo, ker ne gre dosti gor
bi si nabavla pa tud js kak kozmeticni kovcek da bi blo vse lepo spravljeno ne pa za okras na policah.
  • 0

#15 roža

roža

    sramežljivec

  • Člani
  • 30 posts

Posted 30 July 2007 - 02:15 PM

Jaz mam negovalno kozmetiko v kopalnici, ostalo pa v sobi na eni polički. Na srečo nimam veliko tak da mi ne zavzema veliko prostora. Včasih pa me prime, da bi si kaj kupla ampak potem vem,da ne nem potrebovala.Mam pa tudi nekaj stvari na katerih se prah nabira biggrin.gif .
  • 0

#16 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 02 August 2007 - 10:52 PM

Dekorativo imam spravljeno v sobi v posebnem predalu, del je je v kozmetični torbici. V drugi omari v sobi imam lake za nohte, parfume, losjone za telo, dišavna olja itd pač, da ni na svetlobi. V isti omari imam drugače spravljen tudi ves nakit, ki obsega tudi kar obsežno zbirko uhanov.
Negovalno kozmetiko imam pa v kopalnici v svoji omari (sta dve, druga je bratova, kopalnico pa na srečo delim samo z njim, ker drugače ne vem, kam bi mati spravla svoje stvari biggrin.gif ). V omari so tri poličke, zgoraj so izdelki za nego telesa, v sredini za lase, spodaj za obraz. Drugače pa imam šampon itd kar na banji poleg tuša, da ne vlačim vsakič posebej ven.
  • 0

#17 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 03 August 2007 - 08:00 AM

jaz imam v kopalnici svojo omarico za kozmetiko

  • 0

#18 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 August 2007 - 09:54 AM

v sobi mam lake pa parfume, par glosov in smink, ostalo dekorativo mam v kopalnici v enih skatlah, stvari za obraz mam v omarci pr speglu, tm mam tut stvari za lase, sampone pa ostalo mam pa kr v tusu
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#19 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 03 August 2007 - 12:30 PM

Jst mam večina negovalne kozmetke v kopalnici, šampone kr tm pri banji, da jih mam na dosegu roke. Vse ostalo v sobi, na polici.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#20 Lady-D

Lady-D

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 07 August 2007 - 01:07 PM

ličila mam spravljena v tri manjše plastične košarice. v eni imam pudre in korektor; v drugi (največji) imam senčila, šminke, glose, svinčnike, eyeliner in maskare; v tretji pa čopiče za nanašanje senčil, škarje(?še zdaj nevem zakaj) in britvico za enkratno uporabo, ki jo uporabim v sili laugh.gif . ostalo kozmetiko (čistilno mleko, tonik, odstranjevalec ličil, itn.) imam v kopalnici na policah.
dokaj organizirano... čeprav se včasih med ličili znajde tudi kak obroč, verižica, glavnik, uhan,... laugh.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users