Jump to content


Photo

L'occitane


  • Please log in to reply
1766 replies to this topic

#1741 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82456 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 July 2013 - 04:34 PM

Meni je pa vse super, eden boljsih poletnih vonjev. Sem pred dnevi ze drugi komplet kupila (rabim potovalne embalaze in pride ful ugodneje, kot posebej). Sem pa ze vse prej imela, razen kreme za roke, ki je tudi odlicna, prijetno ohladi.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1742 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30697 posts
  • Location:Primorska

Posted 31 July 2013 - 05:13 PM

S tisto kremo sem si jaz stopala namazala en dan, ko sem imela ful utrujene noge :P

Saj sam vonj je prijeten, ampak tiste vodice se zelo kmalu sploh ne voha več, gela za tuširanje tudi ne, meni ni primerljivo npr. z Afroditinim, po katerem vonj res traja...


  • 0

#1743 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28976 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 01 August 2013 - 09:16 AM

62010.jpg


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#1744 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 October 2013 - 06:36 AM

Novo ... nežna vrtnica, jasmin in vijolica. Zanimata me slednja dva vonja. :woot:

 

OCC_66422.jpg


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#1745 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82456 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 October 2013 - 02:59 PM

Jaz sem zadnjič navadno karitejevo vzela, ki je v enaki embalaži zdaj, samo da je modra. Mi je vonj daleč najboljši. 

 

Za telo bi imela pa jasmin, ampak niso še imeli.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1746 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30697 posts
  • Location:Primorska

Posted 15 October 2013 - 04:38 PM

Jaz sem si pa BB kremo naročila včeraj, sem ful dolgo imela tist vzorček in ugotovila, da mi kar manjka, ko je ni bilo več... :wink1:


  • 0

#1747 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28976 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 October 2013 - 05:00 PM

_M_, meni je zakon ta njihova BB krema, sem si ravno naročila novo, poleg še parih reči. Malo sem pobudalila z naočili zdaj - bo pa vsaj pol leta mir. :D Vzela sem še angelikin gel za umivanje obraza, karitejev peneči gel z medom (končno!) in za fotra Cade 2v1 gel.

Mami bo pa full vesela Immortelle božanske kreme za okoli oči - sicer je draga ko sam satan, ampak vem, da bo tok vesela, ko jo bo dobila, da nisem niti za sekundo oklevala pri naročilu. Zraven dobi še 50 ml božanskega losjona, neka novost, božansko kremo ji je pa najboljša prijateljica kupila in bo za nekaj časa založena zdaj.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#1748 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 October 2013 - 07:38 PM

Jaz sem zadnjič navadno karitejevo vzela, ki je v enaki embalaži zdaj, samo da je modra. Mi je vonj daleč najboljši.

 

Meni je tudi njihov karite vonj zelo všeč. Sem si pa kupila Nežno kremo za prhanje Mleko in diši skoraj isto kot

karite, tak plain vonj, topel. Odlično se obnese pri meni tudi za umivanje obraza, mislim, da ga bom kar v ta

namen uporabljala.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#1749 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16484 posts
  • Gender:Male

Posted 19 October 2013 - 11:19 AM

Božični kolekciji:

 

Cedre&Orange (za moške) in Fleur D'Or&Acacia

 

tby4.png


  • 1

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1750 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 November 2013 - 08:47 AM

Je katera že preizkusila vonj linije Fleur d'Or & Acacia?


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#1751 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30697 posts
  • Location:Primorska

Posted 11 November 2013 - 08:53 AM

Ja jaz in mi je bil najprej ful odbijajoč vonj, tak zatohel in težak se mi je zdel, ko se je pa malo razkadil, je bil pa še kar všečen.

Ampak kupila ga ne bi, malo me je sicer mikal paketek s torbico, ampak mi nabor izdelkov ne paše najbolj (krema za roke, mleko za telo, toaletna vodica)


  • 0

#1752 jemina

jemina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 581 posts

Posted 22 November 2013 - 05:06 PM

Meni se je karitejev body butter očitno v pol leta pokvaril. Zj ga čez poletje nisem uporabljala, ker nisem imela tsko suhe kože in ko sem se zadnjič spet namazala se mi je začel kr svaljkat po telefu. Prav fuj je bilo.


  • 0

#1753 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 December 2013 - 05:13 PM

Škoda, da nimajo mandljeve kreme za roke v večji pakungi, meni je odlična.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#1754 jemina

jemina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 581 posts

Posted 11 December 2013 - 12:32 AM

^^ Jz sem tudi odvisna od te kreme.


  • 0

#1755 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30697 posts
  • Location:Primorska

Posted 11 December 2013 - 07:50 AM

Meni pa smrdi, sem si jo prinesla v službo in dala sodelavki, ker ne prenesem vonja


  • 0

#1756 naima

naima

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 12 December 2013 - 08:00 PM

njihove kreme za roke so odlične :hooray:


  • 0

#1757 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28976 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 09 January 2014 - 09:29 AM

Če bo katera do konca januarja naročala v spletni trgovini - popust 10€ ob nakupu nad 45€ se pridobi s kodo 10EUR. 

Jaz že pridno polnim virtualno košarico. :woot:


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#1758 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82456 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 January 2014 - 02:17 AM

Cerisier Rouge

 

o.23875.jpg

 

o.23879.jpg

 

o.23878.jpg


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1759 jemina

jemina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 581 posts

Posted 14 January 2014 - 10:33 PM

A kaj veš kdaj bo to pri nas?


  • 0

#1760 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82456 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 January 2014 - 10:50 PM

Februarja, je kao Valentinova kolekcija. :ajebeš:


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users